Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

Płacz to zdrowie a więc i ja sobie popłaczę ze szczęścia Alis i swojego.Alis ma bardzo ciepły,czuły dom.Już jest bardzo kochana.W samochodzie przytuliła się do Pana całą sobą,Pan miał w oczach łzy.P.Honorata powiedziała,że to chyba będzie następna,najukochańsza córeczka Pańcia.I jeszcze to,że jest o wiele ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciach,jednym słowem śliczna Postarają się przesłać trochę fotek ze spaceru abyśmy zobaczyli po jakich pięknych okolicach spaceruje Alis.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z domku Destino-Joszko.Chłopak zadomowiony i nie ma problemu z pozostawaniem samemu w domu.Na spacerkach jest różnie,jeżeli chodzi o chodzenie na smyczy.Czasami bardzo ładnie chodzi,a czasami lubi pociągnąć.Napotkane pieski lubi obszczekać ale czasami,przyjaźnie się przywita.Ponieważ legowisko jest "be" więc wybiera sobie do spania różne miejsca.Najczęściej kanapę lub włochaty dywanik.Pięknie wita Państwa,jak wracają z pracy i odstawia swój taniec radości.Łapie wtedy piłeczkę lub szarpak i gania po całym mieszkaniu :) W przyszłym tygodniu p.Jola wybiera się do weta na przegląd chłopaka.Jak otrzymam obiecane zdjęcia,to wstawię :)

Pani Jola prosiła o nr konta,więc zaraz podeślę na maila.Pani Jolu,serdecznie dziękuję za chęć pomocy naszym podopiecznym bezdomniakom :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Anula napisał:

Dzięki Bogusik za wstawienie zdjęć.Tak sobie myślę,czy Hania nakazała P.Honoracie dalej tuczyć Alis,czy P.Honorata wie,że Alis ma niedowagę.

 Wie o tym,bo ja jej to też mówiłam.Alis bardzo ładnie je,więc powinna przybrać na wadze :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Jesienna Alis. Super, że udało się odmienić jej życie. Tylko, żeby Pani Honorata za bardzo się nie przyłożyła do "tuczu". Jestem pewna, ze Alis osiągnie własciwą wagę, tylko potrzeba trochę czasu.

Właśnie o to chodzi,bo przybrać można dość szybko,ale zbędny balast,dużo trudno zrzucić.

Pani Honorata przesłała kolejne 3 zdjęcia ze spacerku w parku,ale wrzucę je jutro,bo muszę się zająć bazarem.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Bo się bije z myślami czy wyadoptować Neskę do DS  dziećmi.

Zobaczy się jaki dzieci mają stosunek do psiaków i będzie obraz sytuacji. Pamiętam jak dziś napuszoną 12 latkę i jej 2,5 letnią siostrzyczkę które przyjechały z Rodzicami oglądać Czekoladkę. PORAŻKA. Ale to było widać od razu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...