Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

5 minut temu, szafirka napisał:

Wczoraj przyjechała karma od fundacji. 16 kg karmy brit rozmiar S, oraz 16 puszek animondy po 800 gram.

Dziękujemy za info.Anula uzupełni na pierwszej stronie.Haniu,edytuj i usuń zdjęcia tam gdzie się powtarzają.Nie przejmuj się wyskakującą tabliczką,że nie można edytować bo.....Kliknij ok i odśwież stronę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś napisał:

Ładnie wyglądają :)
Alis jak sięofutrzy to będzie naprawdę śliczna.

Alis w dłuższej sierści była bardzo ładna.Przypominała teriera pszenicznego,teraz podobna jest do sznaucera.Najważniejsze,że jest czyściutka i zadbana.

Haniu ile kosztował fryzjer dwóch psiaków?

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam i ja do zamojskiej  pary, nie mogę się napatrzeć na te dwa cuda :)

Alis z dłuższą sierścią  faktycznie przypomina dobrze nam znanego Pszenicznego, oby znalazła równie wspaniały domek.

A Destino na pewno nie zdąży  przyzwyczaić się do szafirki, bo wnet wyfrunie do nowego domu.

Anula - Bogusik - ogromnie dziękuję po raz kolejny, jesteście wszystkim, co najlepsze dla tych zamojskich kudłaczy.

Bardzo się cieszę,  ze jesteście!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 27.09.2016 o 19:03, Tola napisał:

 

Anula - Bogusik - ogromnie dziękuję po raz kolejny, jesteście wszystkim, co najlepsze dla tych zamojskich kudłaczy.

Bardzo się cieszę,  ze jesteście!

My się też cieszymy,że jesteś Tola z nami.

No a zamojszczaki to już zapadły w nasze serca i nie ma rady trzeba im pomagać.

2 godziny temu, szafirka napisał:

20160930_160028.jpg

Haniu bardzo dziękuję za wstawienie rachunku,zaraz przeleję pieniążki.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, Bogusik napisał:

KOCHANI,BAZAREK ROZLICZYŁAM.MUSZĘ PRZYZNAĆ,ŻE JESTEM W SZOKU BO PADŁ REKORD W NASZYM BAZARKOWANIU! :)

ROZLICZENIE:

Wpłaty za fanty  999,00zł + nadpłaty 65,45zł = 1064,45zł

 

 

I to jest wynik :)

Ciekawe jak tam ślicznoty.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Bogusik napisał:

KOCHANI,BAZAREK ROZLICZYŁAM.MUSZĘ PRZYZNAĆ,ŻE JESTEM W SZOKU BO PADŁ REKORD W NASZYM BAZARKOWANIU! :)

ROZLICZENIE:

Wpłaty za fanty  999,00zł + nadpłaty 65,45zł = 1064,45zł

 

Anulko,potwierdź tu i na bazarku

http://www.dogomania.com/forum/topic/336945-zakończony-rozliczamprzedłużony-do-2709-bazarek-pełen-różności-do-230916/

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_nh_orig.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_origk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_nh_orig.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,rozmawiałam z Hanią i jutro lub pojutrze będzie wizyta u weta celem oględzin,zważenia i zaszczepienia psiaków.Hania postara się też o jakieś zdjęcia,jak tylko choć trochę zmieni się pogoda,bo leje i jest szaro.Alis akceptuje psy ale co do kotów to ma "mordercze" zapędy,więc domek na pewno bez kotów.Jest przyjazna i przychodzi na zawołanie,ale  jest z niej mała kombinatorka,bo podkopuje dołki i potrafi skoczyć na ogrodzeniową siatkę,jak wyczuje za nią kota.Natomiast Destino jest bardzo przyjazny do psów,a koty go nie interesują.Trochę z niego taki mały indywidualista,który czasami ignoruje przywołanie,jeżeli w danej chwili ma ciekawsze zajęcie.

Jak Hania poda wagę i ile mają w kłębie,a także będą dodatkowe fotki,to będzie można ruszać z ogłoszeniami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...