Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

I ja często tu zaglądam by oczy i serce nacieszyć :)
Gdzie taki kubraczek mogę kupić?

Na Allegro.Trzeba zmierzyć długość od szyi do ogona np.45cm i to jest to.Są różne rozmiary. Ja mam dla psiaków takie już od kilku dobrych lat i bardzo chwalę (proste w ubieraniu i nie za grube,nie jest sztywne.Polecam.

http://allegro.pl/trixie-ubranko-dla-psa-orleans-45-cm-i5269018539.html

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Na Allegro.Trzeba zmierzyć długość od szyi do ogona np.45cm i to jest to.Są różne rozmiary. Ja mam dla psiaków takie już od kilku dobrych lat i bardzo chwalę (proste w ubieraniu i nie za grube,nie jest sztywne.Polecam.

http://allegro.pl/trixie-ubranko-dla-psa-orleans-45-cm-i5269018539.html

Dziękuję serdecznie :) ostatnio kupiłam na bazarku - taki sam fason, ale już czas wymienić

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Resized_20161224_190954.jpeg

Majlowe wiadomości z Joszkowego domku :)

Tym razem parę zdjęć z życia codziennego :)
 
Joszko ma się wyśmienicie, został obsypany prezentami na święta. Na jednym ze zdjęć widać go z ulubioną maskotką pieska :) Jest strasznym pieszczochem i łasuchem, który uwielbia przysmaki i najchętniej w ilości nieograniczonej. Od nowego roku będzie uczęszczał do szkoły dobrych manier, żeby lepiej reagował na zawołanie na spacerach, a poza tym sprawuje się wzorowo :) Nauczył się podawać łapy, przynosić piłkę, a na smyczy chodzi bardzo ładnie, no chyba że zwabią go jakieś zapachy :)
 

pozdrawiamy, będziemy przesyłać zdjęcia na bieżąco :)

20161216_133955.jpg

20161225_232439.jpg

20161226_134510.jpeg

Resized_20161226_134937.jpeg

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Noworoczne życzenia z Alisiowego domku :)

Najserdeczniej witamy i bardzo dziękujemy za przemiłe życzenia. Państwu również życzymy wszystkiego najwspanialszego, czego sobie Państwo zamarzą. Życzymy wam i sobie mniej psiaków w potrzebie, więcej miłości i życzliwości. Alis ciężko. Wybuchy petard bardzo ją stresowałay ale przytulaski i buziaki działają cuda. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za czworonożne nasze szczęście.Alusia pozdrawia już odstresowanie.

IMAG0109.jpg

IMAG0117.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Życzenia i wiadomości z Joszkowego domeczku :)

Pani Bogusiu serdecznie dziękujemy za życzenia noworoczne. Życzymy Pani i wszystkim dogomaniakom oraz czworonożnym podopiecznych, samych dobrych dni w Nowym 2017 Roku.
Joszko sylwestrowe szaleństwo zniósł bardzo dobrze. Tylko na wieczornym spacerze troszkę się bał i ciągnął do domu ale potem było już wszystko w porządku.
Dzisiaj szalał na śniegu, niuchał wszystkie odciśnięte w nim łapy .Bardzo jesteśmy szczęśliwi że Joszko jest NASZ !!
Pozdrawiamy gorąco.

Niedługo prześlemy nową porcję zdjęć kudłacza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...