Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

19 minut temu, kiyoshi napisał:

Gabrysiu, mam takie głupie pytanie.... Czemu ta Pani Jola i Pani Teresa zamiast starać sie o adopcje Pestki po prostu nie zabiora tamtej do siebie?

Inna opcja- jesli Pestka do nich pojedzie, może na miejsce Pestki zabrać tą czarnulke? od razu? ja mogę zostać jej skarbnikiem i ewentualnie wykładać ze swoich czekając na zwrot z bazarków itp. tylko tak moge pomóc....

tzn. Gabrysiu, ktoś inny musiałby jej załozyć watek, ja bym mogła byc TYLKo skarbnikiem i oczywiście pomagać przy ogłoszeniach- tak dla jasności.

Izuniu, miałam właśnie o tym napisać, to nie jest głupie pytanie

Pani Teresa myślała o tym, aby wziąć tą sunię, ale trochę ją przeraziła informacja o ugryzieniu i to, że nie wie nic o suni.

Ważny jest stosunek adoptowanego pieska do kotów, bo Pani Jola ma 3 koty, a mama bardzo często ją odwiedza.

Ja to rozumiem,że ktoś szuka pieska, o którym już coś wiadomo.

Gdyby wizyta wypadła bardzo dobrze Pestka mogłaby przyjechać do Pani już we wtorek, bo będzie transport od Kasi do anecik.

Ja jednak wolę poczekać, aż Pesteczka się zadomowi i najpierw prosić o deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, miałam właśnie o tym napisać, to nie jest głupie pytanie

Pani Teresa myślała o tym, aby wziąć tą sunię, ale trochę ją przeraziła informacja o ugryzieniu i to, że nie wie nic o suni.

Ważny jest stosunek adoptowanego pieska do kotów, bo Pani Jola ma 3 koty, a mama bardzo często ją odwiedza.

Ja to rozumiem,że ktoś szuka pieska, o którym już coś wiadomo.

Gdyby wizyta wypadła bardzo dobrze Pestka mogłaby przyjechać do Pani już we wtorek, bo będzie transport od Kasi do anecik.

Ja jednak wolę poczekać, aż Pesteczka się zadomowi i najpierw prosić o deklaracje.

Gabrysiu, a wiesz może gdzie teraz jest ta sunieczka? to jest jakiś kojec w którym ona mieszka? czy jest na ulicy?

Trzeba jej pomóc- skoro tak się wszystkiego boi to raczej przyjemności ze strony człowieka jej nie spotkały:( trzeba to odczarować. Dowiedz się jak najwięcej w poniedziałek, plis

Wygląda na maleńką psinkę. Taka biedniutka:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Gabrysiu, mam takie głupie pytanie.... Czemu ta Pani Jola i Pani Teresa zamiast starać sie o adopcje Pestki po prostu nie zabiora tamtej do siebie?

. . .

Dokładnie to samo pytanie cisnęło mi się na usta, ale nie chciałam być źle zrozumiana. Bo jeśli te panie z dobroci serca chcą przygarnąć Pesteczkę, to może z trym serduszkiem nie jest tak dobrze, skoro nie pomogły bezdomnej malutkiej suni, która jest bezdomna już od marca.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Dokładnie to samo pytanie cisnęło mi się na usta, ale nie chciałam być źle zrozumiana. Bo jeśli te panie z dobroci serca chcą przygarnąć Pesteczkę, to może z trym serduszkiem nie jest tak dobrze, skoro nie pomogły bezdomnej malutkiej suni, która jest bezdomna już od marca.

Elik, to nie tak...z tego co zrozumiałam to Panie wypatrzyły ta czarną sunię na olx i chciałyby jej pomóc, ale ta jedna Pani ma w domu koty i dlatego chodzi o to, żeby adoptować pieska, który tym kotom nic nie zrobi...a o suni z ulicy niestety za duzo nie wiadomo:(

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Elik, to nie tak...z tego co zrozumiałam to Panie wypatrzyły ta czarną sunię na olx i chciałyby jej pomóc, ale ta jedna Pani ma w domu koty i dlatego chodzi o to, żeby adoptować pieska, który tym kotom nic nie zrobi...a o suni z ulicy niestety za duzo nie wiadomo:(

 

No to teraz ja nie rozumiem czemu pytasz, dlaczego nie zabrały tamtego psiaczka, skoro znasz odpowiedź :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

elik...poznałam odpowiedź bo Gabrysia do mnie zadzwoniła i mi wyjaśniła :) :) po tym jak tu zapytałam:)

Aaaaa no tak :) Bez odpowiedzi Gabrysi można tak pomyśleć, jak pomyślałam ja :) Teraz wszystko jasne :)

Zastanawiam się co możemy zrobić dla tej sunieczki, bo to zdaje się jest sunia. Czy Tak ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Szybkie info od Gabi - wizyta wypadła bardzo dobrze i jutro Pestka idzie do domu :)

Jutro bardziej szczegółowe informacje.

Brawo ! Znając Gabi, solidnie prześwietliła domek. Czekam na bardziej obszerny opis i ogromnie się cieszę, ze Pesteczka jutro jedzie już do własnego domu !!!

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, elik napisał:

Ogromnie cieszą takie wiadomości  gif  śmiejący się.gif

Wygląda na to, że wszystkie sunie z ostatniego "poboru" ze schroniska będą miały domki. Pozostał tylko Murzynek, któremu życzę żeby ktoś też szybko się w nim zakochał :)

Ja też życzę Murzynkowi super domku.

Wczoraj na wizytę pojechała ze mną koleżanka.

Panie już się nie mogły doczekać.

Co ja mogę napisać???

Panie wspaniałe!!!

Byłyśmy na wizycie 2 godziny i oczywiście rozmowa dotyczyła zwierząt, zarówno naszych, jak i bezdomnych.

Pani Jola jest, że tak powiem " w temacie", wspiera finansowo wiele bezdomniaków.

Sama ma w domu 3 koty, a lada moment przyjedzie do Niej cudny mały rudasek, którego córka znalazła pod sklepem.

Pani Teresa miała przez 14 lat koteczkę.

Pesteczka dzisiaj rano wyrusza do DS z przystankiem u anecik.

Ja, jak widzicie z emocji nie mogę spać.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 18.09.2016 o 17:07, elik napisał:

Aaaaa no tak :) Bez odpowiedzi Gabrysi można tak pomyśleć, jak pomyślałam ja :) Teraz wszystko jasne :)

Zastanawiam się co możemy zrobić dla tej sunieczki, bo to zdaje się jest sunia. Czy Tak ?

Elu, kochana najlepszy byłby BDT, ale że o taki trudno zapytałam Kasię, czy przyjmie sunię.

Zgodziła się.

Teraz trzeba prosić o deklaracje, bazarki i wszelką pomoc.

Założę małej wątek, chociaż wiem, że to jest kolejny raz porwanie się z motyką na słońce.

 

O 18.09.2016 o 21:23, agat21 napisał:

Przerażające są informacje o tej drugiej suni. Deklarację na Pesteczkę od listopada przeniosę jakby co na tę sunię.

Agat, dzięki serdeczne!!! 

Czyli mamy pierwszą deklarację!!!

Panie cały czas myślą o tej sunieczce ( w sensie, że nie można jej tam zostawić)

Pani Jola obiecała pomoc finansową, ale jeszcze nie wiem w jakiej kwocie i czy będzie to deklaracja stała, czy jednorazowa

Link to comment
Share on other sites

Powodzenia Pesteczko, bardzo się cieszę z szybkiej adopcji :)

Nie po raz pierwszy zdarza mi się (oby tak zawsze), że nim rozliczę bazarek Ogonek jedzie do DS. Zajrzałam w post rozliczeniowy i widzę, że Pestki skarpeta jest na plusie. Wczoraj otrzymałam ostatnią wpłatę i mogę nareszcie przelać pieniądze, zatem pytanie: dla kogo?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gabi79 napisał:

Elu, kochana najlepszy byłby BDT, ale że o taki trudno zapytałam Kasię, czy przyjmie sunię.

Zgodziła się.

Teraz trzeba prosić o deklaracje, bazarki i wszelką pomoc.

Założę małej wątek, chociaż wiem, że to jest kolejny raz porwanie się z motyką na słońce.

 

 

Za każdym razem, kiedy podejmujemy próbę wyciągnięcia z bezdomności jakiegoś zwierzaka, mamy te same obawy; czy podołamy, czy to nie jest własnie ta przysłowiowa "motyka na słońce". Ale jestem już na 100% przekonana, że zawsze trzeba próbować, tym bardziej, ze tu, na dogo zdarzają sie prawdziwe cuda !

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, Gusiaczek napisał:

Powodzenia Pesteczko, bardzo się cieszę z szybkiej adopcji :)

Nie po raz pierwszy zdarza mi się (oby tak zawsze), że nim rozliczę bazarek Ogonek jedzie do DS. Zajrzałam w post rozliczeniowy i widzę, że Pestki skarpeta jest na plusie. Wczoraj otrzymałam ostatnią wpłatę i mogę nareszcie przelać pieniądze, zatem pytanie: dla kogo?

Gusiaczku, bardzo proszę na następczynię Pesteczki

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Gusiaczek napisał:

Też o Niej myślałam, ale nie chciałam niczego sugerować ;) Dobrze, zatem na start w lepsze życie dla Iskierki :)

To może Gusiaczju zróbmy tak, że pnajpierw pieniążki doliczę do konta Pesteczki, a po rozliczeniu się z Kasią i wpływie z wszystkich bazarków przekażę całość dla Iskierki.

Przy okazji wymyśliłaś imię dla małej!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Gabi79 napisał:

To może Gusiaczju zróbmy tak, że pnajpierw pieniążki doliczę do konta Pesteczki, a po rozliczeniu się z Kasią i wpływie z wszystkich bazarków przekażę całość dla Iskierki.

Przy okazji wymyśliłaś imię dla małej!!!

Gabi, zrobisz tak jak uważasz, ja nie zamiaruje się wtrącać ;) Siwy zaraz zrobi przelew

7 minut temu, elik napisał:

Bardzo ładne imie i pasuje do suni :)

Tom rada bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...