Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

48 minut temu, Bogusik napisał:

Dodgo ruszyło,wiec choć z problemami edycji jakoś rozliczyłam bazarek ciuszkowy :) Gabrysiu,jak wpłyną pieniążki to potwierdź również nabazarku

ROZLICZENIE:

Wpłaty za fanty 482,00zł + nadpłaty 51,65zł= 533,65zł

50% Pestka       266,82zł

 

 

 

Bogusiu, kochana bardzo serdecznie dziękuję, myślę, że lada chwila będę mogła przekazać pieniążki z konta Pesteczki dla Iskierki.

 

U Pesteczki wszystko SUPER!!!

Jest wpatrzona w Panią Teresę, jak w obrazek.

W piątek było zapoznanie się z kotami u Pani Joli.

Pesteczka je zignorowała.

Obie Panie nie mogą się nadziwić, że taka śliczna, cudowna i bardzo mądra sunia znalazła się w schronisku.

Powiedziałam, że większość psiaków w schronach to cudowne istoty, trzeba tylko dać im szansę na nowe, lepsze życie.

A teraz hit:

Siedzę sobie w autobusie w sobotę, jadąc do Anecik, nagle widzę przez okno Pesteczkę z Panią Teresą i Panią Jolą.

Jestem zaproszona na kawę, więc będę miała okazję wygłaskać i wycałować to kochane CUDO!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bogusiu, kochana bardzo serdecznie dziękuję, myślę, że lada chwila będę mogła przekazać pieniążki z konta Pesteczki dla Iskierki.

 

U Pesteczki wszystko SUPER!!!

Jest wpatrzona w Panią Teresę, jak w obrazek.

W piątek było zapoznanie się z kotami u Pani Joli.

Pesteczka je zignorowała.

Obie Panie nie mogą się nadziwić, że taka śliczna, cudowna i bardzo mądra sunia znalazła się w schronisku.

Powiedziałam, że większość psiaków w schronach to cudowne istoty, trzeba tylko dać im szansę na nowe, lepsze życie.

A teraz hit:

Siedzę sobie w autobusie w sobotę, jadąc do Anecik, nagle widzę przez okno Pesteczkę z Panią Teresą i Panią Jolą.

Jestem zaproszona na kawę, więc będę miała okazję wygłaskać i wycałować to kochane CUDO!!!

Ale sunieczka wspaniale trafiła!

Wycałuj Pesteczkę i ode mnie, wysciskaj tez obie Panie za ogromne serce.

A ja mocno ściskam Ciebie Gabi, bo gdyby nie Twoja wielka wrażliwość na niedolę tych starszych  psów i tych bardziej kundelkowatych  - nic by się w ich życiu nie zadziało!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Ale sunieczka wspaniale trafiła!

Wycałuj Pesteczkę i ode mnie, wysciskaj tez obie Panie za ogromne serce.

A ja mocno ściskam Ciebie Gabi, bo gdyby nie Twoja wielka wrażliwość na niedolę tych starszych  psów i tych bardziej kundelkowatych  - nic by się w ich życiu nie zadziało!

podpisuje się obiema rękami:)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gabi79 napisał:

Tak, jak napisałam bez Was nic bym nie zdziałała.

Teraz drżę o przyszłość Iskierki ( w sensie finansowym).

Przelałam Kasi 70,- za pobyt Pesteczki

17 dni = 170 zł - 100 zł karma zakupiona przez Fundację ZEA z Zamościa = 70,-

 

 

 

Jak widać,u Pestki wszystko dobrze :) Jak powpływają zaległe pieniążki min. z mojego bazarku, przekaż Gabrysiu na potrzeby Iskierki,bo ona teraz potrzebuje wsparcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...