Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

58 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Kibicuję tej uroczej, malutkiej suni z całego serca!

Zobaczyłam Jej fotki na bazarku, który zrobiła Poker.

Od września mogę Jej podarować 10 złotych deklaracji stałej.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Mną też ta kruszynka zawładnęła. Chciałabym, zeby szybko znalazła swój cudowny dom .

Przypominam fanom naszej psinki, ze trwa jeszcze bazarek litrowy. Już tak niewiele paliwa zostało. Moze ktoś jeszcze dorzuci 5 zł na 1 litr benzyny?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Kibicuję tej uroczej, malutkiej suni z całego serca!

Zobaczyłam Jej fotki na bazarku, który zrobiła Poker.

Od września mogę Jej podarować 10 złotych deklaracji stałej.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Moniko, z całego serca dziękuję!!!

Również bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!!!

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Mną też ta kruszynka zawładnęła. Chciałabym, zeby szybko znalazła swój cudowny dom .

Przypominam fanom naszej psinki, ze trwa jeszcze bazarek litrowy. Już tak niewiele paliwa zostało. Moze ktoś jeszcze dorzuci 5 zł na 1 litr benzyny?

 

Z tego, co widziałam niedawno na bazarku zostało jeszcze 15 litrów paliwa

Godzinę temu, anecik napisał:

Mała już z nami w drodze do hoteliku.  Cichutka, spokojniutka, siedzi na kolanach i się rozgląda.  

Super!!! Anetko, bardzo, bardzo dziękuję!!!

Godzinę temu, Poker napisał:

A do którego hoteliku jedzie? Myślałam ,że też do Szafirki..

Mała jedzie do Kasi Przystał, tam gdzie była Florka i Arielka.

Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Florki sprawdzimy z anecik potencjalny domek i mała będzie wiodła szczęśliwe życie.

Póki co czekam na wieści od anecik i od Kasi.

 

Link to comment
Share on other sites

O 31.08.2016 o 15:58, Bogusik napisał:

Dotarłam wreszcie Gabrysiu na wątek suni.Trzymamy kciuki odliczamy czas do soboty.

Co do podobieństwa tych obu suń,to na niektórych zdjęciach jest faktycznie duże,a na niektórych nie.Mam nadzieję,że jednak to nie jedna i ta sama sunia...

Witaj Bogusiu u sunieczki!!!

Poprosiłam Kasię, aby to jej synowie wymyślili imię dla maleńkiej.

O 31.08.2016 o 21:22, anecik napisał:

Uffffffffffff.................... :)

Całe szczęście, że to nie Mimi.

Szkoda, że sunieczka została w schronisku, miałam cichą nadzieję, że ktoś się zlituje, założy wątek i mała wyruszy po  nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

O 1.09.2016 o 09:28, szajboska napisał:

Gdyby sunia ze schroniska trafiła do jakiegoś DT albo hoteliku, proszę o kontakt postaram się wtedy wesprzeć jej utrzymanie stałą deklaracją.

 

O 1.09.2016 o 09:40, Alaskan malamutte napisał:

Ja także zadeklaruję stałą kwotę i postaram się o fanty na bazarek. 

Super, to już coś!!!

Może następnym razem małej uda się opuścić schronisko!!!

O 1.09.2016 o 09:48, Figunia napisał:

Szajbosko, jeszcze raz dziekuje za tak rozsadne podejscie do sprawy oraz wyjasnienie jej, bez zadnych zgrzytow i niepotrzebnych emocji. Bylas w nieciekawej sytuacji, ale dalas rade!!! I Domek Mimi tez sprawe przyjal normalnie. Bo przeciez mogly juz "wiory leciec" a tlumaczeniom z naszej strony, nie byloby konca...

Pomyslalas o wszystkim, nawet o ewentualnej adopcji kolejnej Zebatki...wspaniala z Ciebie Dziewczyna!!!

Przyłączam się do podziękowań!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Poprosiłam Kasię, aby to jej synowie wymyślili imię dla maleńkiej.

Na razie brakuje nam weny ale pomyślimy rodzinnie co by tu do niej pasowało. Sunia jest naprawdę maleńka - najmniejsza w naszym psim stadku.  Troszkę pokazywała ząbki innym psiakom ale jest już ok :-) Strasznie płacze jak zostaje sama w domu a ton głosu ma taki, że bębenki w uszach szlag chce trafić :-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, kasiainat napisał:

Na razie brakuje nam weny ale pomyślimy rodzinnie co by tu do niej pasowało. Sunia jest naprawdę maleńka - najmniejsza w naszym psim stadku.  Troszkę pokazywała ząbki innym psiakom ale jest już ok :-) Strasznie płacze jak zostaje sama w domu a ton głosu ma taki, że bębenki w uszach szlag chce trafić :-) 

Dziękuję Kasiu za pierwsze wieści. A to mały wyjec z sunieczki

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

Na razie brakuje nam weny ale pomyślimy rodzinnie co by tu do niej pasowało. Sunia jest naprawdę maleńka - najmniejsza w naszym psim stadku.  Troszkę pokazywała ząbki innym psiakom ale jest już ok :-) Strasznie płacze jak zostaje sama w domu a ton głosu ma taki, że bębenki w uszach szlag chce trafić :-) 

Potwierdzam :) O ile Murzynek jest w realu większy niż na zdjęciach, o tyle ta sunia jest mniejsza niż na zdjęciach ze schroniska. Ja określiłam ją - miniaturka. Jest prześliczna :)

Ogromnie spodobała się sąsiadowi, który pojechał ze mną po odbiór mojej suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...