Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

elik, zmień ustawienia żeby móc bez zgody administratora dodawać posty na wydarzeniu... albo po prostu dodaj mnie jako admina wydarzenia...

Przydałoby się też zmienić tytuł wydarzenia - że cała Polska, anie tylko oklice Ustronia.

A może napisać do TVNu? Tekst do p. Hołowni dopiero tworzy się, przepraszam, bez laptopa nie miałam jak tego zrobić wcześniej.
 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

elik, zmień ustawienia żeby móc bez zgody administratora dodawać posty na wydarzeniu... albo po prostu dodaj mnie jako admina wydarzenia...

Przydałoby się też zmienić tytuł wydarzenia - że cała Polska, anie tylko oklice Ustronia.

A może napisać do TVNu? Tekst do p. Hołowni dopiero tworzy się, przepraszam, bez laptopa nie miałam jak tego zrobić wcześniej.
 

Tysiu nie jest wymagana moja akceptacja. Tak zrobiłam to wydarzenie, żeby każdy mógł pisać posty, bo liczyłam na to, że ktoś ją wypatrzy i napisze o tym na wydarzeniu.  Wszystkie posty, które pojawiły się na wydarzeniu nie były przeze mnie zatwierdzane. Nie wiem czemu Twój post tego wymagał. Już go zatwierdziłam i jest widoczny.

Tysiu czy mogę zrobić Cię organizatorem ?

Link to comment
Share on other sites

Elik, oczywiście że możesz.

 

W takim razie nie wiem, czemu tak funkcjonuje FB, że musiałaś zatwierdzić.

Słuchajcie... Może to głupie, ale... powiedzcie mi proszę... Jeżeli założymy, że jest jakakolwiek szansa na to, że Lika szuka drogi do Tomaszowa, to czy możliwe jest, aby obrała drogę przez Katowice? Do Katowic ma niedaleko aż tak (80km), a przecież po Katowicach chadza sobie dumnie Murzynek-Gucio, jej najlepszy kumpel od zabaw i osobisty bodyguard. Po jego adopcji przez tydzień Lika była mocno smutna. Wiem, że Gucio zwiedza niemal cale Katowice, jeśli wiec Lika przechodziłby tamtedy, to może.... Może go wyniuchala i ona nie jest w Ustroniu, a w Katowicach? Może tam się zatrzymała?  Może warto napisać do ludzi z Katowic by oplakatowali miasto? Co Wy na to?

Zadzwonię na dniach do rodziny Gucia (nie wiem czy jutro mi się uda, wracam bardzo późno) i poproszę również ich o czujność... 

Co o tym sądzicie? Ja wiem że to mało realne, ale chyba w tej chwili takie głupie myśli, które przed momentem mnie naszły, może nie są wcale głupie?

 

Link to comment
Share on other sites

Też nie wiem czemu innych postów nie musiałam, akceptować, a Twój tak. Może napisałaś go w jakimś szczególnym polu, albo no nie wiem czemu. Ale muszę przyznać, że po kolejnych zmianach organizacyjnych na fb coraz trudniej jest się poruszać.

Dzięki, zaraz Cię dodam jako organizatora.

Ja myślę, że każdy pomysł należy wykorzystać, bo nie wiadomo gdzie sunia obecnie się znajduje.

 

EDIT

No nie mogę dodać Cię jako organizatora. Dodaję kolejny raz, zapisuję i nic się nie zmienia. Koszmar. Z ustawień wynika, że każdy post wymaga akceptacji, a tak nie jest ! Nic z tego nie rozumiem :(

fb1.png.9f140dd04282f6e9f235da4a16322dd3.png

Wpisywałam Cię trzy razy w okienko Współorganizatorzy, klikałam w Zapisz, ale nie pojawiasz się na wydarzeniu jako współorganizator :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Olena84 napisał:

można pisac już

 

6 godzin temu, WiosnaA napisał:

Tak,mnie udało się wstawić post na wydarzeniu bez problemu,i nawet udostępnić u siebie...hura!

 

Przed niedzielą wpłynęły pieniążki od Yoana .....bardzo gorąco dziękujemy!, i zwrot za ulotki. Wieczorkiem wpiszę wszystko,bo zaraz wyjeżdżam.

Niczego nie zmieniałam, jest jak było. Nie udało mi się dodać Tysi jako organizatora. Nie wiem czemu niektóre posty muszę zatwierdzać, a innych nie. Przykro mi z tego powodu.

Tysiu spróbuj na próbę dodać mnie, jako organizatora na jakimś Twoim wydarzeniu i powiedz czy Ci się to udało. Potem możesz mnie wykasować :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2017 o 15:49, WiosnaA napisał:

Pieniążki dotarły....bardzo dziękujemy!

Rozliczenie pieniążków u mnie,
435,95zł - (stan na 9.11.17)
658,55zł  - (bazarek Paulshadow-10.11.17)
103zł - bazarek Poker na klatkę (13.11.17)
*************************************
1197,50zł -razem wpływy
-  86,10zł - ogłoszenie w GZC w wydaniu na 17.11.17 opłacone 13.11.17  https://postimg.org/image/7p5pyfwv7/
*************************************
1111,40zł - STAN KONTA na dzień 13.11.17


W dn.13.11.17 na konto Anuli zostało przelane 1111,40zł...  .stan konta u mnie 0zł.

Proszę sprawdźcie,czy wszystko się zgadza.

 

Stan konta na dzień 13.11.17 u mnie wynosił  0zł.

 

Na moje konto 20.11.17 wpłynęło 30zł od Yoana...dziękujemy najserdeczniej!
Zwrot 22.11.17 z firmy Brookol za nierozniesione ulotki - 129,15zł

https://postimg.org/image/ftnkoow4z/

https://postimg.org/image/x6xv3jjqb/

Wpływy razem: 159,15zł

Wydatki:
86,10zł - ogłoszenie w Gazecie GZC w dn.24.11.17 https://postimg.org/image/u03bjxu5f/
86,10zł - ogłoszenie w Gazecie GZC w dn.1.12.17 https://postimg.org/image/tnbxdrjlf/

i do wydatków doliczę duże zdjęcia Liki + kilka grubych koszulek,(nie sądziłam,że ksero będzie    takie drogie,ale nie mogłam się już wycofać jak Pan wydrukował,bo były nam potrzebne.
35zł - (2 ujęcia x 8szt - 16szt) https://postimg.org/image/8qfp92b9v/

Wydatki razem: 207,20zł

 207,20zł
-159,15zł
---------------
Razem do zwrotu: - 48,05zł

Faktury papierowe Gazeta wysyła mi  po ukazaniu się numeru  z małym opóźnieniem.Zrobię zdjęcia któregoś dnia tych co już mam,na razie wstawiam potwierdzenia przelewów.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

 

Niczego nie zmieniałam, jest jak było. Nie udało mi się dodać Tysi jako organizatora. Nie wiem czemu niektóre posty muszę zatwierdzać, a innych nie. Przykro mi z tego powodu.

Tysiu spróbuj na próbę dodać mnie, jako organizatora na jakimś Twoim wydarzeniu i powiedz czy Ci się to udało. Potem możesz mnie wykasować :)

Elu,pewnie  to Fb coś "miesza"...nie bywa tam czasem zawirowań jak  z naszym dogo?

W sprawie Likuni znów tel. milczą.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

najgorsze że co dwa tygodnie trzeba przedłużać wydarzenia, ja zapominam o tym:(

Nie trzeba. Wystarczy  od razu ustawić na inny rok.

Martwi mnie cisza odnośnie Liki :( kiedy był ostatni telefon w jej sprawie, który mógłby faktycznie wskazywać, że to ona tam była?

Link to comment
Share on other sites

Kasia Czesiowa jest w trakcie pisania maili do wszystkich schronisk w obrębie 100km od Ustronia o zaginionej Lice. W tych miastach też będzie pisała na spotted'ach. Na razie napisała do schronisk z poniższej listy (bo FB uznał to za spam i nałożył na Kasie blokadę), ale lista wciąż bedzie poszerzana i aktualizowana:

1) Schronisko Katowice + post (na tablicy schroniska na FB)
2) Schronisko Kraków + post
3) Schronisko Chełmek + post
4) Schronisko Bolesławiec + post
5) Schronisko Jastrzębie Zdrój + post
6) Schrnonisko Żywiec
7) Schronisko Reksio Bielsko Biała + post
8 ) Schronisko Bielsko (jakaś inna strona)
9) Pomagamy czworonogom
10) Cichy kąt -Góry Tarnowskie
11) Schronisko Tychy +post
12) TOZ Mysłowice

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Skopiowane z fb strony Urzędu Miejskiego w Ustroniu; wstawione 30.11.2017 
Teraz, to już naprawdę nie wiemy nic...:-(
 
 
5a1ff36e2aaaa_Ustro.jpg.5f95733a9063ff1584f45ee03b73f0e9.jpg
 
 
Polubiono stronę · 37 min · Edytowany ·
 
 Właściciel pieska poszukiwany!
Otrzymaliśmy informację, że w Ustroniu na ul. Daszyńskiego (okolice Siłowni PowerCity) błąka się piesek przedstawiony na zdjęciu. Jest bardzo pocieszny i nie boi się ludzi. Prosimy o udostępnianie, może ktoś go szuka.
 
 
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, WiosnaA napisał:

Elu,pewnie  to Fb coś "miesza"...nie bywa tam czasem zawirowań jak  z naszym dogo?

W sprawie Likuni znów tel. milczą.....

Czy są zawirowania, jak na dogo, chyba nie, ale  co rusz, to coś zmieniają wrrrr

Strasznie mi smutno z tego powodu :(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z nadzieją... że jednak ktoś widział Likę...

Gdzie ona się podziewa?
Czy ostatecznie Lika pojawiła się w jakiejś lokalnej gazecie/radiu? Wiadomo jakie to koszta?

Ciągle przeglądam olx... dwa działy (zaginione/znalezione + psy), teraz poszerzyłam to o kolejne województwa, piszę do ludzi, który wstawiają ogłoszenie bez zdjęć, prosze o zdjęcia... na razie oprócz morza łez wylanych pod wpływem ilości psiego cierpienia... żadnego efektu...  :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2017 o 02:29, WiosnaA napisał:

Stan konta na dzień 13.11.17 u mnie wynosił  0zł.

 

Na moje konto 20.11.17 wpłynęło 30zł od Yoana...dziękujemy najserdeczniej!
Zwrot 22.11.17 z firmy Brookol za nierozniesione ulotki - 129,15zł

https://postimg.org/image/ftnkoow4z/

https://postimg.org/image/x6xv3jjqb/

Wpływy razem: 159,15zł

Wydatki:
86,10zł - ogłoszenie w Gazecie GZC w dn.24.11.17 https://postimg.org/image/u03bjxu5f/
86,10zł - ogłoszenie w Gazecie GZC w dn.1.12.17 https://postimg.org/image/tnbxdrjlf/

i do wydatków doliczę duże zdjęcia Liki + kilka grubych koszulek,(nie sądziłam,że ksero będzie    takie drogie,ale nie mogłam się już wycofać jak Pan wydrukował,bo były nam potrzebne.
35zł - (2 ujęcia x 8szt - 16szt) https://postimg.org/image/8qfp92b9v/

Wydatki razem: 207,20zł

 207,20zł
-159,15zł
---------------
Razem do zwrotu: - 48,05zł

Faktury papierowe Gazeta wysyła mi  po ukazaniu się numeru  z małym opóźnieniem.Zrobię zdjęcia któregoś dnia tych co już mam,na razie wstawiam potwierdzenia przelewów.

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wpłynął do mnie zwrot od Anulki  48,05zł. Bardzo dziękuję. ..Stan konta u mnie 0zł.

Tysiu,tak,..ogłoszenia Liki w Gazecie ukazują się co tydzień od dawna.

 

Dalej nie mamy tropu Likuni....były sygnały, ale okazywały się fałszywe.

Maluszku Nasz Kochany, ujawnij się nam gdzie przebywasz...proszę!

Link to comment
Share on other sites

Przeglądam ogłoszenia w schroniskach, na olxie i na grupach zaginionych/znalezionych które mi się nasuną, dostaję aż oczopląsu... Po Lice ani śladu. Jakby doszła do Wojtyszek, mają mi od razu pisać, że sunia jest. Maile od Kasi powoli dochodzą do kolejnych schronisk...

Może faktycznie jest gdzieś zaszyta pod gospodarstwem starszych ludzi, którzy ją podkarmiają... świadomie albo nie (bo coś wyrzucają na przykład). Teraz śnieg jest, może łatwiej będzie ją namierzyć :(.

Dzisiaj śniło mi się, że Tinka nawiała z domku! Koszmar. Ale od razu dała się znaleźć, kwestia paru dni... jednocześnie wskazała nam miejsce pobytu Likuni... Likusia e tym śnie była w lesie pod Ustroniem :(

Link to comment
Share on other sites

A ja ostatnio cały czas myślę, że Lika wraca do Tomaszowa. Obliczyłam sobie nawet, że do dnia dzisiejszego aby wrócić musiałaby codziennie przejść ok.5 km. Od kilku dni codziennie jestem na ul.Dzikuskowej i wypatruje jej. Wiem, że to pewnie głupie ale zbliżają się Święta i chcę wierzyć w świąteczny cud. Poprzednie Święta takie dla dzikusków były - cudowni ludzie pomogli aby cud się spełnił.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...