Jump to content
Dogomania

~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)


malagos

Recommended Posts

Moje są teraz tylko dwie sunie - ratlerka Nusia i mały kundliszon autystyczny Zulka, mają ponad 13 lat.

Teraz jest Hesia (w kojcu gminnym, od poniedziałku u nas), Rudzik i Mela.I nasz kot Borys, niczego nieświadomy śpi od rana u nas w sypialni.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie za bazarek, Nadziejko!

Dziś Melka dostanie tabletkę od robali  - zasponsoruję odrobaczenie, i myślę, że trzeba wejść z minerałami i witaminami - Melka ma krzywicę w przednich łapkach. Kupię preparat w dużym opakowaniu za 32 zł.

Noc znów minęła bez problemu, rano wyszłyśmy na trawkę, zrobione co trzeba. Bardzo mnie śmieszy stosunek Meli do Rudzika - wczoraj, jak go zobaczyła po raz pierwszy, to skuliła się, warknęła, jak chciał ją powąchać, posiusiała się. Ale zaraz obtańczyła go w podskokach, przysiadach, z zarzucaniem rąk na szyję! :) Rudzik bardzo był zdziwiony takim szczeniackim zachwytem, ale też machał ogonkiem. Teraz Melka aż się wyrywa do niego, liże po pyszczku, zaczepia do zabawy - może jej jakiegoś zaprzyjaźnionego psa przypomina, matkę, brata czy co? Bo do Nutki i Zulki absolutnie ma stosunek neutralny, powąchanie nosków i tyle.

I jak oboje podbiegają do mnie, wspinają się na łapki do głasków, przepychają się wzajemnie, to Rudzik nawet warknął na tę małą, ale ona nic sobie z tego nie robi :) Oboje mnie liżą, tulą się, Melka nawet podgryza moje ucho.

Sto pociech z tymi kundliszonkami!

Tylko Nusia nie wychodzi ze swej budki u nas w sypialni, nie je od wczoraj - coś jej dolega, tylko nie bardzo wiem, co. Zulka tez się boi nowych sytuacji, jak to Zulka,  ale zjadła wczoraj obiad, dziś nawet nosa nie pokazała w kuchni na śniadaniu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A to się porobiło.

Są niestety takie wędrujące duszyczki,co miejsca nie zagrzeją.

Męża siostra ma podhalankę,młodziutka , roczek dopiero skończyła,ale wielka baba wyższa od stołu.

Zakochana w panu do tego stopnia,że nawet jak na chwilkę do mnie przyjdzie to sunia przez 2 metrową siatkę przełazi.

Jak ją zostawili samą na działce,tylko do sklepu po pieczywo pojechali,to sunia w pół drogi ich spotkała.

Teraz już wiedzą,że samej nie można jej ani na chwilkę zostawić.

Na szczęście ma adresatkę z telefonem i czip.

Link to comment
Share on other sites

Sciskamy mocniutko za Nusie ciociu

mocno mocno

 raduja bardzo dobrunkie wiesci Rudzikowe Melusiowe

pozdrawiam

Droga Ciocia Poker juz i cegielenki zycia kupila na bazarenku dla laluniek

ciociu malagosiu  i ja prosze o num konta

 mialam mialam Rudzikowy

ale juz pousuwalalm pw

Link to comment
Share on other sites

Jesteście kochane, Dziewczyny! Aż nie do wiary! Pokerku, Nadziejko, wysyłam pw :)

Melka dzis dostała pierwszą porcję odrobaczenia i teraz był efekt na trawie, robalkowy, ble.....

Małpeczka dzię biegała po ogrodzie luzem, bez smyczki - raczej się pilnuje i tak wszystko, jak dzieciak, obserwuje, bo wszystko takie dziwne dla niej. Szum wody z węża, jak podlewałam warzywka, dźwięk pustej butelki do podlewania kwiatów, sąsiad zza płotu :)

Idolem Melki jest Rudzik - biedny, nie może się od niej opędzić :)

2016_06_19_13_02_14.jpg
img

 

Link to comment
Share on other sites

ciociun no i zas rycze

 rycze z radosci

 jak widze serduszka wyratowane

 bezpieczne

 cudne ,jak czytam te cieplunkie  opowiesci dobroscia plynace

 u Was ciociu

dziekuje dziekuje

sciskam za wszystkie lapenki

ciociu droga wplacilam przed chwilenka od Nadziejkow  10 zl

 dla Rudzika i Melusi z pozdrowieniem sercem pisanym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...