Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Umrę chyba przez Was Cioteczki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co za dywagacje..???;)

Lolus znów ideał....
A podgryzać to On chyba musi...Tak juz ma ....!!
Ale naogół robi to naprawde delikatnie...I buczy przy tym, pomrukuje, wydaje rózne groznie brzmiące a nic nie znaczące dżwięki.....Kręci sie jak fryga...
Mysle że w ten sposób chce mi powiedzieć ;...."fajna jesteś".;).!

Przyzwyczaił sie do wyjazdów i teraz wystarczy że biore torebkę , kluczyki i... chłopak gotowy do drogi....!
A ponieważ odstawia niezły cyrk jak mnie nie ma w domu wiec dla świętego spokoju mężowskiego, Lolusia woże wszędzie ze sobą.

Czasem kogos zaciekawi na parkingu i widze konsternacje na twarzy gdy ten ktos dojrzy Lolusiową pieluche..;)
.I to pytające spojrzenie ;....na mnie, na Lolka, na mnie, na Lolka...Czy aby jestem normalna...?.:razz:
.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki, wujkowie, proszę zajrzycie do tego biedaka, pomóżcie mu, spójrzcie na jego zmasakrowane łapy i błagalne spojrzenie:-(:-(:-([/B]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosimy-o-pomoc-w-leczeniu-pies-po-wypadku-kulawy-otwarta-rana-warszawa-138378/[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

No to Loluś prawi komplementy :evil_lol: całkiem nieźle.

Jeszcze trochę i pójdzie nam na podryw pieluchowiec jeden:razz::razz:

A zdziwienie ludzi na pieluchowca to normalne ;);)- no bo jak można wozić psa i jeszcze w pieluchach -hihihi

Jak ja idę na spacer z mężem i dwoma psami - to tylko słyszę /dziecko by sobie sprawili/. Tylko,że nasze dziecko już dorosło i wyfrunęło :evil_lol::evil_lol:

Ale ludziska wiedzą najlepiej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']No to Loluś prawi komplementy :evil_lol: całkiem nieźle.

Jeszcze trochę i pójdzie nam na podryw pieluchowiec jeden:razz::razz:

A zdziwienie ludzi na pieluchowca to normalne ;);)- no bo jak można wozić psa i jeszcze w pieluchach -hihihi

Jak ja idę na spacer z mężem i dwoma psami - to tylko słyszę /dziecko by sobie sprawili/. Tylko,że nasze dziecko już dorosło i wyfrunęło :evil_lol::evil_lol:

Ale ludziska wiedzą najlepiej:roll:[/quote]

Wiem dokładnie o czym mówisz, jechałam raz w parku z moim małym w wózeczku i miałam ze sobą dwa psiaki a stary babsztyl siedzący na ławce nagle" Jezus Maria, dziecko i dwa psy, ludzie to już mają w głowie nasrane".
Że niby ja ma?:angryy: Spojrzałam na nią ale co tam bedę z mocherowym beretem dyskutować:angryy:

Teraz w bloku niektórzy jak co chwilkę widzą mnie z jakimś innym psem to wiem co myślą ale niech spróbują otworzyć buzie to normalnie będzie jak w piwie Lech " oj bedzie się działo" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']A wiecie co mówią, gdy idzie się na spacer z psem na wózku? "Uśpić to to!":angryy:[/QUOTE]

jak by mi ktos tak powiedzial to bym mu puscila jakas gadke o tym dlaczego usypiac i wlasnie ze przez takich ludzi jak oni sa usypiane a jak by jeszcze raz tak powiedzial to bym mu powiedziala ze jego tez mozna uspic pozniej bym sie zaczela klotnia a na koniec bym go zwyzywala:lol::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Wiem dokładnie o czym mówisz, jechałam raz w parku z moim małym w wózeczku i miałam ze sobą dwa psiaki a stary babsztyl siedzący na ławce nagle" Jezus Maria, dziecko i dwa psy, ludzie to już mają w głowie nasrane".
Że niby ja ma?:angryy: Spojrzałam na nią ale co tam bedę z mocherowym beretem dyskutować:angryy:

Teraz w bloku niektórzy jak co chwilkę widzą mnie z jakimś innym psem to wiem co myślą ale niech spróbują otworzyć buzie to normalnie będzie jak w piwie Lech " oj bedzie się działo" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]


i bardzo dobrze jak ci powie jakis taki babsztyl to sie kloc nie bedzie cie jakas ..... oczerniala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:na szczescie ja mam same takie w bloku dobre babiny ^^ale kto wie na co napotkam w parku :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale
ludzie są bez serca
i jak pies stary i ślepy to co z nim najlepiej zrobić... no do schroniska go dać :placz:.
A że pies cierpi, boi się, codziennie przeżywa stres, co tam.
Taka jest właśnie historia Leara:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-slepy-wiec-do-schroniska-slepcio-blaga-o-pomoc-139293/[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='susurrement']mam w domu 10 takich pieluch: [URL]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Kingdog/king_dog_pieluchy.jpg[/URL] , tylko, że rozmiar M (44x30 cm). jeśli odpowiednie na pupkę Lolusia to mogę Wam wysłać :)[/quote]

Takich cudów to Lolus nie miał ,a ja je znam ze słyszenia...;)

Lolus waży ok. 8 kg , jest wielkości takiego mega jamniora....bo ma krótkie łapki.
Chyba majątek kosztuja...??? Trudno przewidziec czy beda dobre.???
Nie wiem [B]susu[/B] co Ci mam powiedzieć?

Dzisiaj zapieluchowany Lolus spacerowal po parku szpitala psychiatrycznego. I wiecie że nikt sie nie smial..., nie było głupich komentarzy....???

A wczoraj wyeksmitował z posłanka biedna Niunię...Coś mi sie wydawało w nocy że dochodzące z łożeczka mlaski to jakby Lolusiowe, ale nie miałam juz siły tego sprawdzić...
A rano patrzę, a Lolus rozwalony na Niuniowym posłanku....;)

Musze jakaś dyscypline wprowadzic bo jeszcze chwila a Lolus wyladuje w moim łóżku..:razz:

Link to comment
Share on other sites

A może by tak niedzielny spacerek :evil_lol:

Mohery zza Odry chodzą tak:

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6404/pict0326.jpg[/IMG]

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5075/pict0323.jpg[/IMG]

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4500/pict0321.jpg[/IMG]

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2830/pict0320.jpg[/IMG]

A nasze ?????

Link to comment
Share on other sites

Lekka przesada tych pań. Kocham zwierzęta, ale trzeba mieć jakiś dystans. Przepraszam czy jest tu lekarz specjalizujący sie w psychiatrii?

Loluś poczuł, że na łóżku wygodnie i niczym mój Puszek rozwala się po łóżu wykorzystując to, że ktoś mu ustępuje i sie przesuwa, by miał wiecej miejsca:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przesada na pewno jest, ale wolę taką niz łańcuch- jak się to u nas bywa.

Były równiez psie staruszki już w normalnych wózeczkach bez cudowania, w torebysiach na kółeczkach - a wszystko dlatego, że same nie mogłyby chodzić na dłuższe spacery. Siedziałyby same w domku i czekały;)

A tak to jak się zmęczą to chop do wózeczka.:lol:

Lolusiu zdrowiej bo będą Cię wozić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Takich cudów to Lolus nie miał ,a ja je znam ze słyszenia...;)

Lolus waży ok. 8 kg , jest wielkości takiego mega jamniora....bo ma krótkie łapki.
Chyba majątek kosztuja...??? Trudno przewidziec czy beda dobre.???
Nie wiem [B]susu[/B] co Ci mam powiedzieć?[/quote]

te pieluszki są teoretycznie na 4-7 kg, ale wydaje mi się, że powinny być dobre. mi nie są potrzebne, a jeśli jest choć nikła szansa, że będą dobre, to z chęcią je wyślę. poproszę tylko adres przez pw i jutro wyślę Wam listem.

Link to comment
Share on other sites

Noooooooooo! Nareszcie jestem !
Nie mogłam sie przez kilka dni zalogowac..:mad::mad:

A u nas stało sie to, czego sie obawiałam...:razz:

Lolus wyladował na moim łóżku !!!!
Nie myślcie że sie na to godzę....Zreszta On wie o tym i gdy tylko słyszy moje kroki..hyc i Lolo wychodzi z sypialni.
A że to równoczesnie sypialnia kocio-psia, to jest ogólnodostepna...
Juz rozkładam na łózku różne kartony itp... ale nic to Lolkowi nie przeszkadza.!
W dodatku o rezydowanie na mojej kołdrze Lolus drze koty z kotami i maleńkim Pepi.....!
Tłumacze Lolusiowi że go bardzo,bardzo lubię ..... ale jest troszeczke nieszczelny a czasem dużo nieszczelny, ale dla Lolka to żaden argument...

Chyba zamiast z lekka przesikanej narzuty, rozkładać bedę na łóżku folię malarską..;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Noooooooooo!

Chyba zamiast z lekka przesikanej narzuty, rozkładać bedę na łóżku folię malarską..;).[/quote]


Bardzo mi brakowało tego typu komentarzy:loveu::loveu:
Dobrze, ze juz jesteś back:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chyba coś majstrują na dogo - bo ja też nie mogłam wejść:mad:

A tu Lolusiowi stuknęła 100 - stronka :evil_lol:

Może jakiś torcik - chociaż wirtualny;)

Sto lat [B]Lolusiu[/B] , sto lat - tylko już bez pieluch to może [B]togaa [/B]nie wygoni Cię z łóżeczka:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

A u nas proza życia.....

Pieluchy, kapanko, smarowanko, gotowane jedzonko...

W tym miesiacu robimy przerwe w rehabilitacji...
Za jakiś czas chcemy ja wznowić...Może taka bodżcowa kuracja przyniesie jeszcze jakies rezultaty..?
Policzyłam...z Lolusiem przejechalismy na trasie B-B - Katowice blisko [B]5[/B] [B]tys.[/B] km..!!!

Loluś to zywe srebro..!
Myślę, że te tygodnie gdy byl unieruchomiony ruchowo były dla niego męką.. Lolus sekundy nie usiedzi spokojnie..Wszystko go interesuje,wszędzie go pełno...
A skory do zabawy,rozbrykany, zaczepny...
Porwie cos z domu;..pantofel, gazetę, skarpetę, miske i.... w nogi.A jakie młynki po ogrodzie kręci...jakiej głupawki dostaje...cuda wyprawia.
Kotom tez funduje codzienny jogging.
Potem wypija hektolitry wody i sura....Pieluchy znikaja w zastraszajacym tempie...Lolus puści nas z torbami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...