Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Ojej, jacy jesteście kochani  :-)

Lolo wycałowany wedle życzeń. Wycałowany, wytulony .....

 

Problem mamy...

 

Świąd jakby mniejszy ale nie ustąpił całkowicie. Dostał Advocate i zrobiliśmy badanie krwi pod kątem tarczycy. Wyniki w normie a drapanie nie ustąpiło.. W dodatku przyplątała się infekcja pęcherza. Mocz miał ciemniejsze niż zazwyczaj zabarwienie, brak apetytu.

Obecnie Lolo jest w trakcie kuracji antyb. ale apetyt nadal marny.

Smutny. Na suche nawet nie patrzy. Ugotowałam indyka, na szczęście zjadl.

Jutro rano jedziemy na rtg  pęcherza i dróg mocz.. Czyżby kamienie?

Martwię się.

 

 

Lolo pięknie dziękuje  za nową dostawę pieluch 

SAM_7410.JPG

I miłosny liścik...

SAM_7443.JPG

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, azalia napisał:

Czy piękny Loluś nosi ludzkie pieluchy?

Psich chyba nie ma,choć pewna nie jestem.

Jaki rozmiar pasuje na malucha?

 

Pieluszki psie są tylko są dużo droższe i przeważnie są tak zrobione, że zabezpieczają tylko przed siusianiem, u Lolcia trzeba zabezpieczyć również przed  kooooooo

Loluś nosi pieluszki dziecięce z Belli

Happy Bella Nr 5

Chociaż jak widać na togusinej fotce powyżej, jest testowany Nr 6 - chyba Lolciowi kuperek podrósł :)

 

KnVFn2PGG6QTyoLo913p0WeAabzbeHpSe17enGCya0GM6PeQj-VQilzAvyXX6XNs4VxkAVJBtEjrXKoZL8hG9_tNfZ7d3ws7cItCzBSCrbolvaa5tIQta4oBgX7d0rDYdW19QqYlgG_OSUBTFDQr70_3YN-Qb-pSrYgXCpFRYoE1DcV4HdVfbr47bhdQeciKsLuH3hdRPRmqaThJn8x_O3M2dn84g1XyxQp-smocZIf9LwiKe0y_dDx77i3d4_PlkpL8Qf--9Vv0ObvDEwWLOo-fj-bjYc_O-ka4LDKU-AIGfdjnZmnVW0F0A9PPGWSAQ8VpxJe_hpi16BESoIxk1VXor7NhBn1tuk1rRYNt2D-HtzOdsprGyzwj2b-_Ze1Y9E4HwfRnGUxOB4MfJFZUjhssS_1X_JbdovO4t_hYHWX3_Dge5g8r7vImJ0wFyoXKpIhSFvRDxbzdcbOtaIGiJgxvgdNJ0LqpMd0znVT9sYT1nOI5OyuiTkEO6CfSadTuRiptGFkUYeXC39UHT7tPP5aEfFnNC4H-PRO1fFbfQo_oPKlXG6zffgtsAcD6rJ3NbFXXzOXMrKyl5K1NlGZyYt8I73UenfmWa4iP_wl65gAfKYykx096xaLCFTnwdILVZQKRyiRxTDKJBjgr522YTnhu3s_IsUo8QYJ-U-h6Lw=w935-h701-no

 

uq0bAhM7IBAqG8jOF5geh7bFt5zV1pKtQPULPY2BNTm6RO08OzA5U1shJC-U0VOXHbUTfJc8wtyXOZdMyoXmVZlCq0WcIcKpCKusjk9UUspjytXdb_mQFZ_TwPNfzOmlDw2kjopTYm01n2p99xtWwku0g-4D2nVKOfYLKAKU8yYnWISHOPRLsoH1PRpvrGaJXmgvTIJuW8v9q7Ob9OkvVXjetoPTasd9gd581b-0v4pb6HFKv-s1coaD1avjbDowJ_5f0Ifkbq-nmiuE250JSSMV9QbfOTfPuRFwKkpMDP19qhWjGF0dIybBIjQ6vgDZtdA1gAmWpj_ZssD2gM-dYu67d56E8l2ivIqwzQtap9QvFd5FCP-658zje7AqwU1BMhQ7oqpkjk5QyZCDYKKQeyt26b4D33fw6KwLF-T6ywnnHqkcn-fg7E-znFNVDuHDUTpd56RCBJiQj_hKNB7vhy_YgFL4UbDQUMQlRyr1mTPR-6AM5A-gWg4oU2iTzMkQyljjBCXrvKK9ybJVXhiWtYhdwrtQ1SY0hbtSpl7k6m6OD72g4yka_wru8MbwUu7OB5dieChsCBI6dgrP6ebkdohXPkFB52t5pVnuxEvuQHXxVv3bi6InUPYVDzyEcRiLrR-mmbL1kolOWvmEpEpLMlpH5ejC-u1oUrcX6sR01Q=w935-h701-no

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Alarm odwołany !

już po 8 rano stawiliśmy się z Lolusiem w Lecznicy.

Do gabinetu  'naszego" wet. prowadzi  wąska, osiedlowa  droga ,zbudowana  z przemysłowych płyt.  Moje stare auto  całe w podskokach, a Lotuś już  wie wszystko i …wysiada .

Nie ma specjalnie traumatycznych przeżyć związanych z tą Leczncą, ale "nie lubi."

USG bez problemu, do rtg trzymaczy musiało być dwóch; ja i dr.osobiście.  Gdy na monitorze ukazało się zdjęcie, dr. nie mógł wyjść ze zdumienia, Patrzył na Lolusiowy kręgosłup i kręcił głową z niedowierzaniem.

Kamieni ani piasku ani żadnych takich się nie dopatrzył . Loluś zdrów jak rybka ! Uff…

Aaa…zdjęcie przypomniało, o śrucie w Lolusiowych pleckach. Co to musiał być za debil, ten  ‘myśliwy”

( Nie wiem co sie dzieje, nie mogę wstawić zdjęć...;-( )

LOLUŚ rtg kręgosłupa 2017r..pdf

Loluś bad_lab_10060748_0-1.pdf

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, azalia napisał:

Czy pieluszki z innej firmy niż  Bella o nr 5 będą takiej samej wielkości?

Powinny być dobre, ale to nigdy nie wiadomo.......

Pieluszki to nie tylko rozmiar ale i jakość,  absorbentu w środku, rzepów, folii z której są wykonane. Po wielu testach zostaliśmy przy tych z Belli, najlepiej Lolciowi przypasowały. 

Niektóre z testowanych pieluszek miały tak szeleszczącą folię, że Lolcio  próbował od nich uciec, ale jak uciec od czegoś, co ma się na kuperku..... :), innych rzepy nie trzymały i Lolcio wracał ciągnąc pieluszkę za sobą.

Jeżeli masz niepotrzebne pieluszki tego rozmiaru Loluś z podziękowaniem przyjmie, tylko przesyłka, znowu coraz droższa PP.

Jak zamawiamy w sklepie internetowym, to zawsze za taką kwotę, aby przesyłka była darmowa.

Link to comment
Share on other sites

A ja najserdeczniej i z calego serca chcę podziękować Mamie Basi i Mamie Iwonce za porady pieluchowe (bo ten temat już dawno za mną) oraz za namiary na Panią Halinkę - rehabilitantkę Lolcia (nie wiedziałam że jest taki Skarb w Katowicach) a Lolciowi za to że udostępnił pieluszki do przymiarki :) dla kumpla Ronisia.

Wyprzytulam i nochal Lolcia wycałuję jak przyjadę.

 

Dzięki Dziewczyny.  Za wszystko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, azalia napisał:

Wyślę na dniach Lolusiowi pieluszki.

Mam nadzieję,że się przydadzą.

Loluś pięknie dziękuje :)

 

 

10 godzin temu, anecik napisał:

A ja najserdeczniej i z calego serca chcę podziękować Mamie Basi i Mamie Iwonce za porady pieluchowe (bo ten temat już dawno za mną) oraz za namiary na Panią Halinkę - rehabilitantkę Lolcia (nie wiedziałam że jest taki Skarb w Katowicach) a Lolciowi za to że udostępnił pieluszki do przymiarki :) dla kumpla Ronisia.

Wyprzytulam i nochal Lolcia wycałuję jak przyjadę.

 

Dzięki Dziewczyny.  Za wszystko.

aneciku, o pieluchach wiemy "szystko", albo prawie :)

Ronisiu, buziale od ciotki, nie wygłupiaj się, pieluszkę do kąta i biegaj do ogródka :)

 

 

 

Zapraszamy na bazarek Ev-ci dla Braciszkowych kotecków :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...