Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ojej, karnawał przecież ? Lolo baluje ! Dobrze Mu to zrobi, bo coś  chłopak nabrał ciałka.

Jeszcze nigdy nie był taki pulchniutki. Nie ten Lolo. ;-)

Dzięki naszej dobrodziejce Oneczce03, przyszła nowa karma, bardziej light. Trochę mnie zabolało że to ' dla Seniorów".

Lolo senior?

SAM_7368.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2017 o 13:49, NikaEla napisał:

Ja kupuję bosch light, i służy mojej bardzo dobrze. i nie jest napisane, ze dla seniorów ;)

ha..ha.. Mogłam to 'senior" zakleić plastrem. ;-)

Gad chyba naprawdę umie czytać . Zawziął  się i nie ruszył ani granulki. Za to przypiął się do karmy moich kurdupli, Fitmin Senior medium.

Lolo uwielbia wątróbkę.(Prawda Oneczko03  :-)?) Czy to pasztet, czy ciasteczka wątrobowe, czy z obiadu wątróbka. Szaleje. A Fitmin jest spryskany ekstraktem z wątróbki. Stąd Lolka zachwyt. 

Co mnie martwi, to Lolo nadal kuleje. Z  lekka utyka na przednią łapę. Czasem wszystko dobrze, a za chwilę kuśtyka.  Trzeba będzie zrobić rtg w narkozie. Podejrzenia zmian zwyrodnieniowych .Na razie dostał kurację przeciwzapalną , zobaczymy czy pomoże ?

I drapie się  jak szalony, zwłaszcza w nocy. Obrożę Foresto ma nową bo z listopada, inne moje zwierzaki się nie drapią, wyglądany na wszystkie strony ; pcheł nie znalazłam, ani strupków, ani wyłysień, karmę wtedy jadł swoją 'starą".

 Dostał szampon antyalergiczny. Będzie kąpiel.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Biedny Loluś, nie dość, że senior, to jeszcze mini.......

Taką karmę zjada mój malutki Czikuś - 14 lat. Lolcio podczas pobytu u mnie podjadał z Czikusiowej miseczki. Togusia chciała zmienić karmę  Lolcia to zaproponowałam taką, jaka  mu u mnie smakowała, a i kupencje były całkiem, całkiem, co jest bardzo ważne u Lolusia.

 

Dnia 21.01.2017 o 10:40, togaa napisał:

 

 Zawziął  się i nie ruszył ani granulki. 

 

 

Ale widać, że potrzebna jeszcze Czikusiowa miseczka bo z innej Lolcio  nic chce jeść hihihi.

 

Jest  wielki problem jak potrzebna jest zmiana karmy, nigdy nie wiadomo jak zareaguje Lolciowy brzuszek i jakie będą koooopale.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Poker napisał:

Woda faktycznie brudnawa, należała się kąpiel księciuniowi jak psu kość.

Taki brud kilka razy dziennie wnoszą do domu wszystkie moje psy i my na butach.

To sadza. Sadza z komina !!!!. I nie palę oponami czy foliowymi workami.

W ramach programu ograniczenie niskiej emisji, o której tyle się ostatnio mówi, kilka lat temu wymieniliśmy piec c.o na tzw. 'ekologiczny", na "groszek".  Tyle tylko że jakość węgla jest baaardzo różna i nie mam żadnego wpływu jaki węgiel, z jakiej kopalni Skład sprowadzi. To czym obecnie palimy, to groszek z kopalni Chwałowice . Śnieg czarny, balkon, taras, chodnik, parapety, szyby wszystko w sadzy...A powietrze !!!??? Koszmar.  Kto taki węgiel dopuszcza do obrotu?

Takie to uroki mieszkania w starym domu.;-)

Link to comment
Share on other sites

SAM_7390.JPG

 

Lolusiu, ale fajnie łypiesz oczkiem z tego ręczniczka, słodziaku jeden :)

Togusiu, węgiel każdy dopuszczają do obrotu, żeby górnictwo nie splajtowało i żeby górnicy nie przyjechali do nas palić opon, bo wtedy będzie jeszcze większy smog w Warszawie.

Nie wiem czy to ze względu na to że człowiek coraz starszy, czy rzeczywiście to zanieczyszczenie jest coraz większe, ale nie da się oddychać tym powietrzem. Któregoś dnia, jak wyszłam, to musiałam schować usta i nos w kurtkę, bo czułam ten ostry smród aż zaczęło mnie piec w nosie.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To nie dziwota,że Lolo wraca z ogrodu w takim stanie.Słyszę,że sąsiedzi też narzekają na groszek.Ja mam też parapety,taras od sąsiedzkiej sadzy.Sąsiedzi się chwalą swoimi zbiorami warzyw z ogrodów,jakie dorodne ,zdrowe a nie przyjdzie im do głowy,że ziemia jest przesycona przez tyle lat metalami ciężkimi i tym co wzimę wychodzi z kominów.U nas czasami dymem śmierdzi nawet w domu. No nic nie mamy wyjścia trzeba jakoś tę zimę przetrwać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...