Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

10 godzin temu, anecik napisał:

Boziu..... cudna starsza bidulka. Czekaj na nas - jeszcze parę dni. Wykąpiemy, wyczeszemy, wyprzytulamy. Kochana nasza.

 

P1200873.JPG.d805364e4eab4524f350ebcad83

....wzruszająco smutne ma  oczki ,bardzo! chwyta za serce to jej niewidzące spojrzenie! ...dobrze ,że to jeszcze tylko...parę dni!:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

....wzruszająco smutne ma  oczki ,bardzo! chwyta za serce to jej niewidzące spojrzenie! ...dobrze ,że to jeszcze tylko...parę dni!:)

Jak dobrze pójdzie, to z niunią przyjadą do mnie 2 szczeniaczki te z tartaku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Jak dobrze pójdzie, to z niunią przyjadą do mnie 2 szczeniaczki te z tartaku.

Czyli mówimy o tej niedzieli 17.04? To fajnie nie trzeba byłoby potem szukać ani płacić za transport :D

Ale do Ciebie czyli do Krakowa czy na działkę od razu?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anecik napisał:

Czyli mówimy o tej niedzieli 17.04? To fajnie nie trzeba byłoby potem szukać ani płacić za transport :D

Ale do Ciebie czyli do Krakowa czy na działkę od razu?

Gdybym to dzisiaj miała podjąć decyzję, to z uwagi na bardzo poważne pogorszenie stanu zdrowia mojego 14 letniego psiaka, nie decydowałabym się na przyjęcia suni ze szczeniaczkiem. Ale słowo się rzekło, nie mam wyjścia.

Wiem co potrafią szczeniaki :) więc w grę wchodzi tylko działka :) Mąż jutro jedzie przygotować teren na przyjęcie domowników :) Po zimie będzie miał sporo do zrobienia. Z powodu stanu zdrowia Bingusia chcieliśmy przeprowadzić się na działkę jak już będzie całkiem i na stałe ciepło, ale z powodu szczeniaków musimy to przyspieszyć.

Jeśli będziecie chcieli zrobić sobie przerwę w podróży dla wypoczynku, to zapraszam na działkę, mąż przyprowadziłby Was od autostrady.  Jeśli będziecie chcieli szybko jechać dalej, to odbierzemy psiaczki w pobliżu autostrady. Jest jeszcze trochu czasu więc możesz się zastanowić i wybrać co będzie dla Was wygodniejsze. Będzie mi miło Was gościć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Gdybym to dzisiaj miała podjąć decyzję, to z uwagi na bardzo poważne pogorszenie stanu zdrowia mojego 14 letniego psiaka, nie decydowałabym się na przyjęcia suni ze szczeniaczkiem. Ale słowo się rzekło, nie mam wyjścia.

Wiem co potrafią szczeniaki :) więc w grę wchodzi tylko działka :) Mąż jutro jedzie przygotować teren na przyjęcie domowników :) Po zimie będzie miał sporo do zrobienia. Z powodu stanu zdrowia Bingusia chcieliśmy przeprowadzić się na działkę jak już będzie całkiem i na stałe ciepło, ale z powodu szczeniaków musimy to przyspieszyć.

Jeśli będziecie chcieli zrobić sobie przerwę w podróży dla wypoczynku, to zapraszam na działkę, mąż przyprowadziłby Was od autostrady.  Jeśli będziecie chcieli szybko jechać dalej, to odbierzemy psiaczki w pobliżu autostrady. Jest jeszcze trochu czasu więc możesz się zastanowić i wybrać co będzie dla Was wygodniejsze. Będzie mi miło Was gościć :)

Bardzo chętnie Elu podjedziemy na działkę. Ja będę po nocnej zmianie i w pracy i mocna kawa dobrze mi zrobi :)

 

Anula i Perełka mają rację Oi jest podobny do babuleńki

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Bardzo chętnie Elu podjedziemy na działkę. Ja będę po nocnej zmianie i w pracy i mocna kawa dobrze mi zrobi :)

...

Będzie mi bardzo miło :)

Na PW podam Ci mój nr telefonu i resztę uzgodnimy telefonicznie :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Gdybym to dzisiaj miała podjąć decyzję, to z uwagi na bardzo poważne pogorszenie stanu zdrowia mojego 14 letniego psiaka, nie decydowałabym się na przyjęcia suni ze szczeniaczkiem. Ale słowo się rzekło, nie mam wyjścia.

Wiem co potrafią szczeniaki :) więc w grę wchodzi tylko działka :) Mąż jutro jedzie przygotować teren na przyjęcie domowników :) Po zimie będzie miał sporo do zrobienia. Z powodu stanu zdrowia Bingusia chcieliśmy przeprowadzić się na działkę jak już będzie całkiem i na stałe ciepło, ale z powodu szczeniaków musimy to przyspieszyć.

Elik, przytulam do serducha i przesyłam ciepłe myśli ,żeby Twój psiaczek poczuł się lepiej!...żeby wyzdrowiał!  tyle dziewczyny robicie dobrego, że będę się modlić ,żeby to dobro powróciło do Wasprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anica napisał:

Elik, przytulam do serducha i przesyłam ciepłe myśli ,żeby Twój psiaczek poczuł się lepiej!...żeby wyzdrowiał!  tyle dziewczyny robicie dobrego, że będę się modlić ,żeby to dobro powróciło do Wasprosi.gif

Bardzo, bardzo serdecznie Ci dziękuję :) Wierzę w moc modlitwy. Sama często modlę się do św. Franciszka o pomoc w szukaniu dobrych domów dla moich tymczasowiczów i jak dotąd nie zawiodłam się :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Skarpeta Talcott przyznała suni 200 zł ,proszę o podanie danych do przelewu

 

Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu suni i oczywiście Gabrysi i moim :) Gabi jak wróci oda nr konta

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, xcat napisał:

Ja deklaruję 25zł stałej. Pomogę też bazarkiem.

Proszę o PW z danymi do przelewu.

 

ehh strasznie mi jej szkoda.

Bardzo Ci dziękujemy :) To ogromna kwota ...... jeszcze bazarek.

Gabi poda konto.

 

 

2 minuty temu, milagros19853201 napisał:

wpadam na watek i ja

poki co w ramach wsparc ia moge zrobic bazarek gdzie sunia bedzie beneficjentka

 

Witamy u sunieczki milagros. Bardzo dziękujemy za chęć zrobienia bazarku dla babuleńki :) W niedzielę przyjeżdżamy z Zamościa do mnie w okolice Katowic, a następnie - wtorek, środa zawozimy ją do Kasi Przystał pod Bielsko.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, anecik napisał:

Bardzo Ci dziękujemy :) To ogromna kwota ...... jeszcze bazarek.

Gabi poda konto.

 

 

Witamy u sunieczki milagros. Bardzo dziękujemy za chęć zrobienia bazarku dla babuleńki :) W niedzielę przyjeżdżamy z Zamościa do mnie w okolice Katowic, a następnie - wtorek, środa zawozimy ją do Kasi Przystał pod Bielsko.

 

anecik, a nie szukacie bdt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...