Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Zdjęcia śliczne, a Kaśka pięknościowa. Widać, że jest jej dobrze, jest wesoła i że cieszy się z zabawy i słońca :)

Z kleszczami - nigdy za dużo ostrożności. Po przechorowaniu Bliss na babeszjozę, mam fobie kleszczowa i pewnie(po miesiącu przerwy na fipronilu i kiltixie) wrócimy do Bravecto(też z kiltixem).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Od razu nasunął mi się tytuł ogłoszenia - Skoczne maleństwo szuka domu !

Zaszczepimy się na zakaźne, Murka jeszcze ją oceni, chciałabym aby zobaczyła jak reaguje na dzieci, ale zrozumiem, jak nie za bardzo chętna będzie ;) bo Kasia duża bardzo, a córeczka jeszcze mała. I będziemy piękną Katarzynkę ogłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, GabiM napisał:

Ale on fajna, nie mogę się napatrzeć na to uśmiechnięte pysio na zdjęciach. Boję się tylko, że o sensowny dom może nie być łatwo.

Gabi, dlatego duże mają gorzej. Trudno, nie trudno. Do innego niż naj nie oddam.

Mialam podobną też 45 kg i była aniołem, przyjęła się w mieszkaniu, potem było małe dziecko - pokochała, drugi pies - idealnie.

Duże są fajne.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jelena Muklanowiczówna napisał:

Jakżeż mała? :) To dorodna dziewczyna, do szkoły już chodzi! :) Skóra zdarta z Murki! :)

Oj, mała :) dziecko to jest. Niedobrze, jakby się przestraszyła. Katarzynka duża.

Dla mnie duże dzieci to dopiero po maturze ;)

Link to comment
Share on other sites

I jak Kaśka słucha polecenia - nie skacz ;)? Nasza ma zaledwie 36 kg i nie skacze na powitanie, ale do kota, to i owszem - o ile ja/TZ pierwsi  go nie zobaczymy i powiemy, że nie wolno ;). Jak nie mówimy(bo nie widzimy), to znaczy, że można - czyż nie ;), a wtedy, chłopa potrafi przewrócić(tj TZta :( ).

Duże mają trudniej, ale fajne są :). Kaśce potrzebny dom aktywny - jak ona sama :)

 

Link to comment
Share on other sites

Konfirm jej potrzebny dom normalny. Taki jak dla każdego młodego psa, który musi się wybiegać. Wybawić. Mały terier, bokser,, gończy, wyżeł i wiele, wiele innych. Muszą się wyhasać. Ja mam buldożka i też musi się wybiegać ;) wprawdzie to krótkodystansowiec, ale jak jest w miarę chłodno i z odpoczynkami, to 2 godziny sobie lata, obgryza po łąkach. Moim zdaniem naprawdę wysiłkowymi psami są charty i północne. One są dla ludzi aktywnych.

A taka Kaśka, to przytulak kanapowy jest ;)

Edited by mar.gajko
wstyd, błąd ortograficzny
Link to comment
Share on other sites

W nie-skakaniu Kaśka robi postępy:) Ale trącić mordką musi, z jednej strony i z drugiej:) ach, jak ją rozpiera energia:) 

Już ją zostawiamy trochę samą na ogrodzie - przez płoty nie przeskakuje. Tylko opiera przednie łapinki i łebek wystawia:)

W przyszłym tygodniu będzie u nas wet, bo mamy do szczepienia parę psiaków to zaszczepimy wówczas Kasiątko. 

 

Kolejny Esseliv Forte (27,50 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f4dd617d712c6d81

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, mar.gajko napisał:

Kasia bardzo mądra jest :) i równie piękna, jak nie bardziej :)

Murko, mogłabyś "wolną chwilą" spróbować wprowadzić Kasię do domu i zorientowac się czy kiedykolwiek mieszkała w mieszkaniu, no i może kota zobaczy? I co ona na to?

Też jestem ciekawa. Cóż, pies nam nie powie, jak żył w czasie przed bezdomnością/schroniskiem......Czasem, to pewnie i lepiej. Ale ponieważ sunia jest mądra, to jak będzie trzeba - wszystkiego się nauczy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...