Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Jak wszystko dobrze pójdzie, to suńkę jutro TZ zabierze ze schroniska i zawiezie do naszego weta na ogląd, odrobaczenie itd. Odbierzemy ją we wtorek.

Na początku mieliśmy w planach we wtorek wyjazd do Zamościa, ale trochę się zmieniło, odpadł piesek, którego TZ miał jutro zabrać z okolic Opola Lubelskiego (wracając z Lublina) , więc może jechać z Lublina do Zamościa. Jak się uda, to jeszcze w Szczebrzeszynie zgarnie jednego pieska i transport rozdzieli się na trzy psy.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Murka napisał:

Jak wszystko dobrze pójdzie, to suńkę jutro TZ zabierze ze schroniska i zawiezie do naszego weta na ogląd, odrobaczenie itd. Odbierzemy ją we wtorek.

Na początku mieliśmy w planach we wtorek wyjazd do Zamościa, ale trochę się zmieniło, odpadł piesek, którego TZ miał jutro zabrać z okolic Opola Lubelskiego (wracając z Lublina) , więc może jechać z Lublina do Zamościa. Jak się uda, to jeszcze w Szczebrzeszynie zgarnie jednego pieska i transport rozdzieli się na trzy psy.

Murko, wszystkie koszta wpisuj na watek i potwierdzenia zapłaty też :) żebyśmy się nie pogubiły.

Z deklaracji mam 30 zł od Gabryjelli , resztę jakoś będę musiała organizować, coby Kaśka miała szansę :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mar.gajko napisał:

Najpierw będzie wizyta weterynaryjna, sunię trzeba odrobaczyć i prosiłam Murkę o badania krwi, morfologię i biochemię. I chyba następnego dnia dopiero dojedzie do hoteliku.

Najważniejsze, ze juZ poz schronem!

Link to comment
Share on other sites

Kaśka już u weta. Ma biegunkę, może trochę ze stresu, dostała już leki. Waży 40 kg:)

Suńka jest bardzo przyjacielska i towarzyska, zapowiada się na bardzo fajne suczydło. TZowi gadała przez całą drogę i próbowała się przedostać do niego z bagażnika, coś tam pracowała przy kratce. Na smyczy chodzi ładnie, ale boi się wchodzić do samochodu, wchodzenia po schodach itd. Bardzo lubi inne psy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Murka napisał:

Kaśka już u weta. Ma biegunkę, może trochę ze stresu, dostała już leki. Waży 40 kg:)

Suńka jest bardzo przyjacielska i towarzyska, zapowiada się na bardzo fajne suczydło. TZowi gadała przez całą drogę i próbowała się przedostać do niego z bagażnika, coś tam pracowała przy kratce. Na smyczy chodzi ładnie, ale boi się wchodzić do samochodu, wchodzenia po schodach itd. Bardzo lubi inne psy:)

Miód na moje serce. Piękna panna, Jak się umięśni to będzie 45 jak nic.

Cudo. Dziękuję Murko.

Link to comment
Share on other sites

O 18.03.2016o23:21, Anula napisał:

.Jestem przekonana,że jest łagodnym fajnym psiakiem do kochania i rozpieszczania.

 

2 godziny temu, Murka napisał:

Suńka jest bardzo przyjacielska i towarzyska, zapowiada się na bardzo fajne suczydło. TZowi gadała przez całą drogę i próbowała się przedostać do niego z bagażnika, coś tam pracowała przy kratce. Na smyczy chodzi ładnie, ale boi się wchodzić do samochodu, wchodzenia po schodach itd. Bardzo lubi inne psy:)

A nie mówiłam?

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślałam. Dobrze, że polubiła Murka. To znaczy nic do facetów nie ma.

Miałam kiedyś taką pannę Sońkę, też 40 parę kilo. CUDO to było. Poszukam zdjęć. Tylko w pręgę była.

Adoptowała ją córcia Dogomaniaczki.

Kaśka piękna jest. I już.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mar.gajko napisał:

Murko i jak? Kaśka już w hotelu? Co tam? Zrobiona krew? Jak wyniki?

Rozmawiałam z Murką :) Kaśka już w hotelu. Dziewczyna jest fajna :) tak mówi Murka. Takie cielątko. Zobaczymy czy coś z niej wyjdzie, jak się ostoi, ale wrażenie robi dobre. Podobno Murek się z miejsca zakochał :) to pewnie przez to imię :)

Jest zachudzona trochę. Trzeba odkarmić. I ma, niestety, próby watrobowe nie bardzo. Będzie jeść lekarstwa. Je antybiotyk na sraczkę.

Ale sama słodycz. Ogonek jej lata na ludzi i na psy też.

Mureczka, w wolnej chwili, opisze pewnie więcej.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mar.gajko napisał:

Rozmawiałam z Murką :) Kaśka już w hotelu. Dziewczyna jest fajna :) tak mówi Murka. Takie cielątko. Zobaczymy czy coś z niej wyjdzie, jak się ostoi, ale wrażenie robi dobre. Podobno Murek się z miejsca zakochał :) to pewnie przez to imię :)

Jest zachudzona trochę. Trzeba odkarmić. I ma, niestety, próby watrobowe nie bardzo. Będzie jeść lekarstwa. Je antybiotyk na sraczkę.

Ale sama słodycz. Ogonek jej lata na ludzi i na psy też.

Mureczka, w wolnej chwili, opisze pewnie więcej.

Mój TZ jak wrócił wczoraj ze schronu i zapytałam, jak sunia, to powiedział podobnie  ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...