Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

14 godzin temu, Xibalba napisał:

Ale wieści! Trzymam mocno kciuki. Ja na podstawie moich obserwacji mogę powiedzieć, że byłam zaskoczona widząc jak wiele rodzin w Niemczech ma psy i myślę, że ludzie o nie dbają. W ogóle to tak sobie myślę, że tutaj jest tak, że albo ludzie nie lubią psów i ich nie mają, a jak już mają to je kochają. Trzymam moooocno kciuki. Wierzę, że historia Florci znajdzie szczęśliwe zakończenie. 

Ja mam podobne odczucia, co prawda nie maieszkam w Niemczech na stałe, ale raz do roku jadę na dłużej na Bawarię i mogę powiedzieć to samo.Nie widziałam błąkających się, zaniedbanych psów, na łańcuchu to już w ogole tak więc jeśli wizyta wyjdzie pozytywnie byłabym spokojna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Florcia odwiedziła wczoraj gabinet weterynaryjny. Byłyśmy na szczepieniu, po tabletki na odrobaczenie i środki przeciwpchelne/kleszczowe. 

Przy okazji pani doktor obejrzała uszy suni bo drapała się po nich i okazało się, że Florka ma stan zapalny. Dostałyśmy krople aurizon-mam podawać przez 7 dni.

Florcia była bardzo grzeczna w gabinecie chociaż bardzo wystraszona. Troszkę się zdenerwowała przy szczepieniu ale inne zabiegi zniosła bardzo dobrze. W czasie jazdy samochodem zaczepiała mnie łapkami i próbowała wdrapać się na kolana :-)

2gxist5.jpg

2icbkut.jpg

i taka Florcia :-)

ne6phg.jpg

sllclc.jpg

2dj8b6f.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Xibalba napisał:

Minął rok jak jestem w DE, ale na razie wciąż nie wiemy czy i jak długo zostaniemy. 

Ja też mam nadzieję, że jest tutaj tak, jak myślę, choć na jakąś głęboką wieś tutaj nigdy się nie zapuszczałam, w mniejszych miasteczkach i w miastach widzę, że psy są zadbane, ludzie chodzą na spacery nawet jak pies ma podwórko (choć dla mnie to normalne). Na razie wciąż słabo czuję się z językiem, ale jak już będzie wystarczająco dobrze to zamierzam przeniknąć do lokalnego środowiska zwierzolubów :)

Za Florcię trzymam moooocno kciuki!!!

 

12 godzin temu, BORYSboxer napisał:

Ja mam podobne odczucia, co prawda nie maieszkam w Niemczech na stałe, ale raz do roku jadę na dłużej na Bawarię i mogę powiedzieć to samo.Nie widziałam błąkających się, zaniedbanych psów, na łańcuchu to już w ogole tak więc jeśli wizyta wyjdzie pozytywnie byłabym spokojna.

Bardzo się cieszę, że trzymacie kciuki za Florcię.

Dziękuję za Wasze wypowiedzi!!!

34 minut temu, anecik napisał:

Superowa ta nasza Florcia :)

Super Floreczka!!!

9 minut temu, Gemmei napisał:

Druga fotka świetna ;D Błogostan.

Też tak sądzę!!!

Kasiu, dziękujemy za fotki i relację z wizyty u weta.

Wczoraj wpłynęły wpłaty od Gemmei 10,- (jednorazowa) i Finlory 10,- (kwiecień).

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

A mnie się podoba to zdjęcie:

Florcia wykonuje 3 czynności na raz: leży, stoi i śpi a na dodatek jeszcze na pyszczku pełen błogostan !

Bardzo trafne spostrzeżenie :) A suma, sumarum ekstra zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Florcia - mam przeczucie :) - zbiera się do domu muszę rozliczyć transport w 1/3 odbiór psiaków (Arielka, Florcia i Czekoladka) "na trasie" z Zamościa, i w 1/2 transport do hoteliku (Florcia i Arielka). Do zwrotu 42 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...