Jump to content
Dogomania

FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.


Anecik

Recommended Posts

3 godziny temu, b-b napisał:

Powodzenia Funiu!

 

 

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Ale wieści,Funia ma dom

 

2 minuty temu, Xibalba napisał:

Powodzenia malutka :)

 

Dziękuję Dziewczyny. Tez się bardzo cieszę z domku dla Funi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

To samo sobie pomyslałam przed chwilką...

 

Wpadłam na kolejny szalony plan :)

Jakbym jadąc po Karinkę zabrała skarpetkowego szczeniaczka i ode mnie by go odebrał TZ Hani (jest to połowa drogi między Nową Solą a Zamościem) to czy podtrzymałybyście swoje deklaracje? Może by równie szybko opuścił hotelik jak poprzednie szczeniaczki:) Pieniążki na przejazd z mojego domu do hoteliku JAKOŚ by się może uzbierało a na początek miałaby kaskę po Funi? Szczytem marzeń byłoby wyciągnięcie dwóch bo i transport byłby po połowie - ale ja się już nie odważę :(

Ale szukam chętnej osoby.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Wpadłam na kolejny szalony plan :)

... ale ja się już nie odważę :(

Ale szukam chętnej osoby.

Pomysł bardzo fajny tym bardziej, że maluch pewnie znowu raz dwa znajdzie domek :)

Na co się nie odważysz?

Chętnej a co?

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo kibicuję i nieustannie trzymam kciuki za Karinkę i....maluszka? Podtrzymuję swoją deklarację i jeśli skarpetkowy pojedzie do Hani to stała pójdzie na niego  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig.  

Dzięki AM :) To jest chyba maluszka.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Pomysł bardzo fajny tym bardziej, że maluch pewnie znowu raz dwa znajdzie domek :)

Na co się nie odważysz?

Chętnej a co?

Nie odważę się mieć kolejnego psa w hoteliku :) Trzy to za dużo +1 tymczas

Szukałam chętnej na szczeniaczka z Zamościa, który pojechałby do szafirki. Ale już znalazłam :)

Gabi weźmie drugiego :) dzięki Gabi

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, szafirka napisał:

Miałam 3 telefony w/s Funi, proponowałam dorosłe psiaki, ale te osoby chciały dzieciaczki. Cieszę się, że w piątek Krówcia będzie już w swoim domku, mam jeszcze kilka dni, by się nią nacieszyć :)

Zazdroszczę Ci Haniu że masz taką możliwość :)

Czekam na ustalenia z Tolą które szczeniaki są w schronie. Na pewno jadą dwa do szafirki - najprawdopodobniej z noclegiem u mnie - jeden "mój" (chciałabym aby była to Skarpetka) i drugi Gabi (chyba taki beżyk)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

dzięki Anulko :)

Jeszcze dodam,że ta karma jest przeznaczona dla psów do roku ale rozmawiałam z niejednym wetem i powiedzieli,że nie przeszkadza aby pies starszy ją jadł jeżeli mu smakuje.Dlatego napisałam,że Miki ją je do tej pory.Karmę można kupić w Lecznicy(jest droższa)albo w sklepie internetowym zamówić.Ja zamawiam przez internet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...