Jump to content
Dogomania

FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.


Anecik

Recommended Posts

2 minuty temu, Anula napisał:

Jeszcze dodam,że ta karma jest przeznaczona dla psów do roku ale rozmawiałam z niejednym wetem i powiedzieli,że nie przeszkadza aby pies starszy ją jadł jeżeli mu smakuje.Dlatego napisałam,że Miki ją je do tej pory.Karmę można kupić w Lecznicy(jest droższa)albo w sklepie internetowym zamówić.Ja zamawiam przez internet.

Ja dom wybudowałam przez internet :D

Wszystkie Wasze propozycje przekażę P. Anecie.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, b-b napisał:

Jasne, ze tak! :)

I ja już nie mogę doczekać się pierwszych relacji i zdjęć z domku . Mam nadzieję że będą jakieś wieści ?

Uprzedziłam Panią ze będę ja "nękać" o zdjęcia i wieści.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Radek napisał:

Fajny ten towarzysz:) Psinka jest młoda więc pewnie dogada się z kolegą. Nasza Norcia bardzo dobrze dogadywała się z naszym królikiem, nawet dawała znać gdy Dodo nie miał wody.

Cudowna sunieczka, czy  to ta ślicznotka z avatarka

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści z domku :)

Funia całą drogę przespała u syna p. Anety na kolanach. Po przyjeździe Pani pochodziła z nią po dworze ale Funia nie miała zamiaru zrobić sioo ani koo. Za to jak Pani dała jej troszkę zjeść to Funia jak najbardziej dała z siebie wszystko... oczywiście w domu :D

Młodzież Funią zauroczona, było zapoznanie z królikiem. Funia jakby nie zwracała na niego uwagi, królik natomiast za pierwszym podejściem wycofał się na tył klateczki ale z drugim był już bardziej śmiały i nie uciekł Pani jest dobrej myśli i czuje że zwierzaczki się zaprzyjażnią.

 

Teraz czekam na zdjęcia :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...