Jump to content
Dogomania

FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.


Anecik

Recommended Posts

2 godziny temu, Xibalba napisał:

A bazarek imienny już działa? Jeśli tak to proszę o link.

 

Uprzejmie proszę i zapraszam :)

 

 

30 minut temu, b-b napisał:

Anetko jak coś zdobędę to zrobię malusi bazarek dla Krówci kochanej :)

 Dzięki Bogdusiu :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Krówka podbija serca, nie da się przejść obok niej obojętnie, więc to ja Tobie anecik dziękuję, że się zdecydowałaś na ten krok :) króweńka na pewno szybko znajdzie domek. Wczoraj nie chciała za bardzo jeść, nie wiedziałam już czym ją skusić, ale dzisiaj bez problemu - na śniadanko puszeczka, potem pochrupała trochę karmy dla szczeniąt. Wczoraj ją wykąpałam i ... wyciągnęliśmy jej 29 kleszczy :( wszystkie były na główce. Dzisiaj byłam z nią u weta, dostała tabletkę na odrobaczenie i została przebadana na bebeszję, której obecnie nie ma. UFFFF! Kupiłam kropelki na pchły i kleszcze, ale muszę troszkę odczekać po tej kąpieli.

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, szafirka napisał:

Krówka podbija serca, nie da się przejść obok niej obojętnie, więc to ja Tobie anecik dziękuję, że się zdecydowałaś na ten krok :) króweńka na pewno szybko znajdzie domek. Wczoraj nie chciała za bardzo jeść, nie wiedziałam już czym ją skusić, ale dzisiaj bez problemu - na śniadanko puszeczka, potem pochrupała trochę karmy dla szczeniąt. Wczoraj ją wykąpałam i ... wyciągnęliśmy jej 29 kleszczy :( wszystkie były na główce. Dzisiaj byłam z nią u weta, dostała tabletkę na odrobaczenie i została przebadana na bebeszję, której obecnie nie ma. UFFFF! Kupiłam kropelki na pchły i kleszcze, ale muszę troszkę odczekać po tej kąpieli.

Ale tego biedulka miała :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ona03 napisał:

Toż one by wszystko wyssały z malutkiej, gdzie to się zmieściło na tej główeczce. Anecik uratowałaś maleństwo......

Kto wie może rzeczywiście ............

 

Rozmawiałam z szafirką. Mała jest boska, kleszczory poszły ...Była bardzo brudna, ale już wykąpana, pachnąca. Będą zdjęcia - wieczorkiem lub jutro. Bardzo się cieszę z podjętej decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...