Jump to content
Dogomania

Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!


Nutusia

Recommended Posts

To nie tylko szczególny gust kulinarny i szczególny uśmiech trenowany i testowany na wszystkich napotkanych zywych istotach. To także, a może przede wszystkim niespotykany w naturze bez dopalaczy temperament. No nie idzie fotki strzelić, bo albo skacze, albo sie miota i upomina o pieszczotki... te rudawe smugi to Helcia. Przeciwieństwo dostojnego i statecznego Filona....Pozdrawiamy :))

IMG_1784.JPG

IMG_1785.JPG

IMG_1786.JPG

IMG_1787.JPG

IMG_1788.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Dzień dobry!

Nie wiem co tam u czetusi, ale wiem co u Helci. Może być takie połowiczne rozwiązanie? :)

A zatem u Helci wszystko pięknie. I to tyle... pozdrawiamy.

Haha, ale byście były Ciocie zdziwione tak "obszerną" relacją, co? :)

Helcia ma się faktycznie świetnie, zadomowiona, zaprzyjaźniona, i chciała bym powiedzieć "wyciszona".. ale nic z tego. Wariatek jaki był taki jest :) Ciekawe jak ona będzie się tak ekscytowała, jak będzie miała tak ze 16 lat. Bo pewnie duszka by chciała ale czy to ciałko ogarnie taki wulkan energii... no nie wiem, nie wiem...A.... pożyjemy zobaczymy. Póki co daje radę i sie nie rozleciała z radości, chociaż kilka razy było blisko. Jak przyjeżdżam z Ziutką na przykład.

Ostatnio była poddawana zabiegom SPA domowego, czyli kąpanie, paznokietki itd. I tutaj też nudy. Jak uwielbiała takie zabiegi tak uwielbia. Jak żaden inny pies leży na plecach i można ciąć paznokcie. Ona oczka przymknięte i leży....

Biega bardzo dużo, dzięki czemu jej sylwetka nie budzi zastrzeżeń. Oj, chciała bym móc to o sobie powiedzieć.... Ale sezon się rozpoczął, pójdzie rower w ruch! :) W jedzeniu strasznie kapryśna, ale rozpieszczać takiego mikrusa to nie problem. kawałek mięska i najedzona po kakardę. Wklejam jeszcze kilka fotek sprzed kilku , może kilkunastu dni, tak dla przypomnienia o kim mowa. Ale na bank wszyscy pamiętają, bo przecież tego sie nie da z niczym i z nikim pomylić :)

Pozdrawiamy!!

 

 

IMG_0015.JPG

IMG_0017.JPG

IMG_0134.JPG

IMG_0149.JPG

IMG_0136.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie potrafię zdecydować, czy lepiej czyta się o Helci, czy też ogląda  fotki.

Malutka, cudowna, rezolutna Zębulka - kradziejka ludzkich serc...:)

Ten wątek dwóch uroczych szczesciar, to coś przepięknego :)

Tylko Nutusi brak do pełni szczęścia... :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

łooo, co to sie tak post "rozjechał".

Pisałam, żeby i czytać i oglądać równolegle no i post nas właściwie do tego zmusza. :) hhhhhmmmmmm... mówi sie o złośliwości rzeczy martwych, a tu taka reakcja adekwatna do treści... :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...