Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzien dobry nasz Cyganku:loveu:
Jestes dzielny chlopak ,wszyscy jestesmy z Ciebie dumni i nie damy zrobic Ci juz nigdy krzywdy..to dla Ciebie :buzi::iloveyou:



Kurcze fajnie by bylo gdyby lapke udalo sie uratowac,
Bidulek Kochany,cudownie ,ze pomalutku dochodzi do siebie,


A to dla wszystkich pomagajacy Cygankowi:Rose: cudownie,ze tyle osob tak przejelo sie Jego losem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dzięki :) przepraszam, że Ci nie odpisałam, ale już nie wyrabiam :roll:

[B]Dziewczyny, dostałam takiego maila:[/B]

"Dzien dobry Pani Lauro,wiem ze ma Pani pelne rece pracy i malo czasu na odpisywanie maily,ale ja mam tylko jedno pytanie.Czy moglabym dolaczyc do ludzi dobrej woli i wyslac na leczenie Cygana mony order na dolary kanadyjskie i czy nie bedzie trudnosci z jego realizacja.Prosze napisac na kogo zaadresowac.Lacze pozdrowienia i zycze duzow wytrwalosci w pracy.Grazyna Plewka z Oakville. "

Nie wiem o co chodzi kompletnie :oops: czy ktoś wie? to ważne, dobrze by było odpisać.[/quote]


mysle ,ze to jest western union -forma wysylki pienieznej ,ktora jest realizowana w kilka godzin,
musisz podac sdres ,imie nazwisko i odbierasz pieniadze w banku,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']Lara to ja prosilam o udostepnie platnosci allegro(bo tak byloby najszybciej) ale jesli to jest jakikolwiek najmniejszy dla Ciebie problem to zaplace przelewem i po problemie! juz wiem ze wplaty nalezy dokonac na konto podane w aukcji (rsoz).dzisiaj przeleje pieniadze.
i trzymam kciuki za cyganka zeby jak najszybciej wracal do formy!![/quote]

Dzięki :) przepraszam, że Ci nie odpisałam, ale już nie wyrabiam :roll:

[B]Dziewczyny, dostałam takiego maila:[/B]

"Dzien dobry Pani Lauro,wiem ze ma Pani pelne rece pracy i malo czasu na odpisywanie maily,ale ja mam tylko jedno pytanie.Czy moglabym dolaczyc do ludzi dobrej woli i wyslac na leczenie Cygana mony order na dolary kanadyjskie i czy nie bedzie trudnosci z jego realizacja.Prosze napisac na kogo zaadresowac.Lacze pozdrowienia i zycze duzow wytrwalosci w pracy.Grazyna Plewka z Oakville. "

Nie wiem o co chodzi kompletnie :oops: czy ktoś wie? to ważne, dobrze by było odpisać.

Link to comment
Share on other sites

Nie zdąze przezytać całego wątku, czy ktoś mógłby mi odpowiedz;
gdzie znajduje sie Cyganek i kto zajmuje się jego leczeniem? oraz czy ktoś prowadzi sprawę tego człowieka? chodzi o osobę którta bedzie informowana o rozprawach i przesłuchaniach, bo przecież ten facet stanie przed sadem. O surowym wyroku nie ma co myślec bo nasi sedziowie sa tak kompetentni jak policjanci o czym mielismy okazje sie przekonac.
Dobrzy by bylo gdyby do sprawy dolaczyla sie jakas organizacja prozwierzeca albo toz bo moga wystepowac jako osoba 3.

Czekam na wieści

Cyganku,biedne słoneczko zdrowiej!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina.w38']Nie zdąze przezytać całego wątku, czy ktoś mógłby mi odpowiedz;
gdzie znajduje sie Cyganek i kto zajmuje się jego leczeniem? oraz czy ktoś prowadzi sprawę tego człowieka? chodzi o osobę którta bedzie informowana o rozprawach i przesłuchaniach, bo przecież ten facet stanie przed sadem. O surowym wyroku nie ma co myślec bo nasi sedziowie sa tak kompetentni jak policjanci o czym mielismy okazje sie przekonac.
Dobrzy by bylo gdyby do sprawy dolaczyla sie jakas organizacja prozwierzeca albo toz bo moga wystepowac jako osoba 3.

Czekam na wieści

Cyganku,biedne słoneczko zdrowiej!!!![/quote]

prosze zajrzec na poprzednia strone post 421 :p

Link to comment
Share on other sites

Ewater, dzięki za filmiki.:Rose: Nie byłam w sobotę w schronie i nie mogłam spotkać się z Cygankiem i go wygłaskać ale dzięki Tobie widzę na necie, że dobrze. To dyszenie faktycznie może być stresowe bo jak piszesz spotkałaś się z nim pierwszy raz. Gwarantuję, że za nastepnym razem pomacha ogonkiem i poda Ci łapkę. To bardzo mądry piesek. Czekamy na jutro i decyzję weta odnośnie operacji. [B]Dogomaniacy - trzymajcie kciuki za[/B] [B]Cyganka.:bluepaw:[/B]

Link to comment
Share on other sites

" W sprawie CYGANA zostało wszczęte z urzędu postępowanie przygotowawcze i czynności procesowe prowadzi Posterunek Policji w Kamieniu " - to cytat z wypowiedzi p. kierownik schroniska.

Przepraszam, to znaczy, że policja która nic nie zrobiła wtedy na miejscu, teraz prowadzi dochodzenie w sprawie znęcania się nad psem, jak i w sprawie, że policja nie zareagowała na zawiadomienie :crazyeye:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']" W sprawie CYGANA zostało wszczęte z urzędu postępowanie przygotowawcze i czynności procesowe prowadzi Posterunek Policji w Kamieniu " - to cytat z wypowiedzi p. kierownik schroniska.

Przepraszam, to znaczy, że policja która nic nie zrobiła wtedy na miejscu, teraz prowadzi dochodzenie w sprawie znęcania się nad psem, jak i w sprawie, że policja nie zareagowała na zawiadomienie :crazyeye:.[/quote]


dla mnie tez to dziwne...prowadza postepowanie przeciwko sobie??

ehh dziwny ten nasz kraj..

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku- przeczytałam wszystkie posty i cieszę sie tak ogromnym zaangazowaniem wszystkich osów. Niepokoi mnie trochę, że z tak powazbymi obrazeniami psulo przebywa w schroniski- pieniądze sa jak pisaliścia ale przyjmuję, ze osoby prowadzące wątek wybieraja najlepsza oocje. Kochani- donieienie na działanie policji winno dotrzeć do instancji nadrzędnej- powiatowej, wojewódzkiej. Konieczne opatrzenie sprawy tytyłem ogromnej szkodliwosci społecznej czynu oprawcy i policjantów- na równi. Są sądy serwujace wyroki- należy zrobic wszystko, by i w tej sprawie zapadł wyrok szeroko znany ogółowi
Uściski dla piesunia- choć tyle. W mojej wiosce dziś jacyś dranie wyrzucili pod sklepel 4 psy. Trzeba wychowywać tych ludzu z pomocą s,adów skoro nie da się wytępić!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny proszę nie zostawcie tego ,Niech ten co się zwie policjantem odpowie za to .Trzeba napisać skargę ,najlepiej jako organizacja .Trzeba dzwonić ,pisać ,nachodzić .Komendant właściwy miejscu zdarzenia ,nie zostawi sprawy bez wyciągniecia konsekwencji.Za duza będzie presja.Macie dowody ,zdjęcia .Powiem wam policjant będzie srał w pory ,jeśli nawet dostanie tylko kare w postaci zabrania dodatku służbowego na okres 6 mcy /A to naprawde duzo i następnym razem nie spieprzy sprawy ,bo mu kasy będzie szkoda ,Nie pytajcia ale wiem to dobrze.

Zawsze musi być podkładka ,na piśmie bo póżniej wypra się ze o czymś takim mowa była.Podam przykład ,niedawno koleżanka zadzwoniła do Komendanta na skargę na nieudolnośc policjantów z posterunku,za tel.poszło pismo .

Te ciemniaki w rozmowie ze mną przyznali sie ,że Pan komendant dzwonił nz posterunek i bardzo krzyczał,a przecież można było się dogadać .

Jeśli chodzi o to ścierwo ,któro skrzywdziło CYGANA prosze o podanie na forum jego danych ,adresu .Napiętnuje się go tak ,ze sku.....syn na piwo pod sklep nie pójdzie bo sie będzie wstydził.Ja co prawda jestem z Zamościa ale dam sobie rade
[SIZE=5]i każdy wiesniak ,zastanowi się jeśli zechce zrobić coś podobnego.[/SIZE]z całym szacunkiem do ludzi ze wsi

Jestem w EMIR jeśli nasze pismo może sie dołączyć jako oorganizacja to piszcie . Dosyć już tego ,wszystko dzieje sie za przyzwoleniem społecznym dokłada sie postawa policji ,która traktuje nas jak wariatów i dlatego wszystko przycicha.


Dla pani która nie była obojętna wielkie ukłony .Wesprzyjcie ją to wrażliwy człowiek

Link to comment
Share on other sites

Cygan ma tak wielką wolę życia, tak szybko, wbrew początkowym prognozom, wraca do zdrowia. Bardzo mnie to cieszy, jednak martwi mnie perspektywa amputacji łapki !
Nie jest sztuką amputować łapkę, sztuką jest ją uratować ! Mam nadzieję - ogromną - że nasz twardziel pokona chorobę i amputacja okaże się jednak niepotrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że Cyganek walczy. Za tyle troski starania o jego zdrowie - wielkie ukłony dla pracowników Rzeszowskiego Schroniska :modla::modla:
Jeśli uda się jeszcze doprowadzić do procesu i skazania tego bydlaka, który to zrobił, to będzie to małe światełko w tunelu..
A dzisiaj mój TZ zaskoczył mnie pozytywnie bardzo - powiedział, że zamiast kupowac sobie prezenty na walentynki przeznaczmy tę kasę na zwierzaki w potrzebie - nie muszę mówić, jak się ucieszyłam i poprosiłam go wpłatę na Cyganka. Jutro ma puścić przelew. Rozumiem, że na konto schroniska z dopisem "Cygan"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...