Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

wielkie ukłony dla Pani, która wykazała odwagę i uratowała Cyganka

porażające jest to, że ten własciciel Cygana po prostu nie rozumie o co chodzi w tym wszystkim :roll: on najzwyczajniej nie kuma, jak potworne jest to, co zrobili temu biednemu psu :angryy:

jak długo w Polsce ludzie będą mieli taką mentalność, tak długo będą cierpiały zwierzęta - nigdy się to nie skończy :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czego by nie powiedzieć, wstrząsający materiał i...przedstawiona w nim mentalność, skądinąd zdziecinniałego, człowieka. On za przeproszeniem nie jarzył, o co jest pytany, miał tylko przebłyski.
Hm...jego sąsiad i 2,5 promila. Mam nadzieję, że wspomniani psychiatrzy, nie zwolnią go z odpowiedzialności...ale to może być moje pobożne życzenie.

Link to comment
Share on other sites

Wstrząsający materiał, a "właściciel" i ten "sąsiad", ech szkoda gadać, ciemnogród i zacofanie gorsze niż w średniowieczu, mentalność w tym kraju chyba nigdy się nie zmieni:2gunfire::chainsaw:, a niech się wiesza, mam się litować nad śmieciem?Dla takich zwyrodnialców tylko jedno::flaming:

Link to comment
Share on other sites

A mi nasuwa sie tylko jedno - szkoda, ze zyjemy w takim kraju, gdzie nie mamy unormowanych ustaw dotyczacych konsekwencji wynikajacych ze znecania sie nad zwierzetami + szkoda (nawet nie wiem jak to nazwac?!) ze jedyne co jest finalem tego drastycznego psa to obawy ze "moze sie powiesic przez nagonke"

Zadnych, absolutnie zadnych konsekwencji - skonczy sie tym, ze sprawa pewnie zostanie umorzona...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie ogladałam bo wystarczyły mi pierwsze posty żeby sie popłakać i długo rozmyślać o beznadziejności i okrucieństwie ludzi.
Dziś czytałam artykuł o dzieciakach, które męczyły cielaczki ujeżdżając je jak byki:shake::shake::shake: Biedne mają połamane kręgosłupy!!
Naszczęscie psina jest w dobrych rękach i teraz może być juz tylko lepiej!!! Wielkie ukłony dla sąsiadki, która nie bała sie zareagować!!Oby więcej takich ludzi. Powodzenia Cyganku!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][SIZE=4][COLOR=red]jest reportaż o Cyganie w necie:[/COLOR][/SIZE]


ww6.tvp.pl/7668,20090306888781.strona[/quote]

Obejrzałam ....:-(

Wstrząsające są " dywagacje " właściciela ....:angryy::shake::mad:
Cyganek przeszedł piekło , ten ból , to cierpienie a na koniec próba mordu - prawie udana ...:-(
To ma być człowiek ?!:shake:
Te oczka Cyganka podczas zabiegów - nie sposób ich zapomnieć:-(
Sąsiadka - Pani Janina to CZŁOWIEK o ogromnej empatii wobec zwierząt , wrażliwa , dzięki Niej - Cyganek żyje !

Pani Janino - DZIĘKUJĘ !!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cygan był w piątek w lecznicy na wymianie gipsu. Pani doktor była zadowolona z efektów leczenia. Za tydzień ponowna wizyta i ponowna zmiana gipsu, ale tym razem będzie założony o wiele krótszy i tym samym wygodniejszy. Będzie wtedy możliwość rehabilitacji łapki.
Cygan przebywa w kojcu wraz z suczką i wcale się mu nie nudzi . Obserwując tego psa -jego zachowanie opiekunowie dostrzegaja olbrzymie zmiany w jego psychice na korzyść. . Po emisji programu w TVP o Cyganie nie odebrano w schronisku niestety żadnego telefonu w sprawie ewentualnej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Majqa, uporałam się z resztą "allegr[B]ÓW[/B]" więc dziś zrobię cygankowi... tylko będe musiała przekopać wątek po jakieś fajne zdjęcia....
Acha... ja myśle, zeby pokazać przekrój zdjęć wszystkich.. czyli tych po znalezieniu go też....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'](...) ostatnio wygladam jak zombi....
kurcze.... o 7-mej pobudka :placz:[/quote]
Niestety wiem, jak to jest Asiorku i...litości, zadbaj o siebie. :-( Powoli skłaniam się ku przekonaniu, że Ty w ogóle nie sypiasz. :shake:
[B][COLOR=blue]Dzień doberek Cygankowcom!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] :lol:

Link to comment
Share on other sites

noo dziś akurat tak....
nie spałam więcej niż 1,5 godz...
Młody się obudził i nie mogłam spać :placz: ok 6-tej usnęłam... obudziłam się ok 7:30.... młody nie poszedł na pierwszą lekcję...:placz:
a ja czuję się jak zombiak :roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...