Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

witam cieplutko wszystkie cioteczki i miziam naszego Cyganka :)

Matineska dziękujemy za "świeże" foteczki naszego dzielnego chłopca :D od razu na sercu robi się weselej jak człowiek czyta o dobrych wiadomościach o Cyganie i widzi jego "zadowoloną" mordeczkę :)

trzymaj się robaczku i wracaj szybciutko do zdrowia !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']... Natomiast nie chciały byście chyba poznać opinii Pana Wójta. Powiem tylko tyle ,że usłyszałam ,iż powinniśmy zostawić tego człowieka w spokoju ,ponieważ on czuje się zaszczuty i jeśli się powiesi to będziemy mieć go na sumieniu. ...[/quote]
Jednego zwyrodnialca byłoby na świecie mniej, to i świat stałby się lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Kamila nie powinna być rozżalona bo nie chodzi o prywatne ambicje tylko o psa, było za wcześnie żeby mówić o adopcji, gdy nie wiadomo było czy pies będzie żył i w jakiej będzie kondycji. Opiekunki Cygana miały zapewne trochę zajęć - niekoniecznie związanych z uprawianiem savoir-vivre na dogo.

Kamila ogarnij się trochę, zostaw żale na boku, bo dogomania nie jest dla ludzi tylko dla zwierząt.[/quote]

Jakim prawem w ten sposób odnosisz się do Kamili ?
Ona pierwsza napisałam, że ma domek dla Cygana. Wielokrotnie o tym przypominałam. Jednak część osób jak w święty obraz wpatrzyła się w p, Agnieszkę i nic do nich nie docierało.
No, cóż nie ma się co dziwić ostrej wypowiedzi, emirem tu zawiało.
Kamila, nie przejmuj się i rób swoje.

Link to comment
Share on other sites

jasne matineska...dokladnie tak jak napisalas...pisalam do Ciebie dwa razy..podajac namiary na prawnika i na potencjalny domek...
sama rowniez podkreslalam,ze jasne,iz nie czas na adopcje...
nie przypuszczam,ze musze do Ciebie wielokrotnie pisac i podawac wiele razy te same namiary;);)
nie wiem jak Wy,ale jak ja bym dostala namiar do osoby,ktora jest zainteresowana adopcja pieska... ja sama pierwsza bym zadzwonila....

kazdy jednak decyduje wedlug siebie;)
ja dane matinesce przekazalam...o nic sie nie kloce i nie mam zamiaru;)
trzymam kciuki za Cyganka i za najwspanialszy domek dla niego!!!

Link to comment
Share on other sites

dostalam od Ciebie Kamilo pw tylko jedno z numer tylko do prawnika a nie do potencjalnego domu .. zawsze mod moze to sprawdzić.... nie trzeba do mnie 100 razy "mowić"...poza tym nie jest to miejsce i czas na takiego typu wymiane zdań ... chat to się zrobił ... niestety ...
a Cyganek dzisiaj pokorzystal troszku dłuzej ze słoneczka i łapał w kołnierz promyki :)

:bluepaw:

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']dostalam od Ciebie Kamilo pw tylko jedno z numer tylko do prawnika a nie do potencjalnego domu .. zawsze mod moze to sprawdzić.... nie trzeba do mnie 100 razy "mowić"...poza tym nie jest to miejsce i czas na takiego typu wymiane zdań ... chat to się zrobił ... niestety ...
a Cyganek dzisiaj pokorzystal troszku dłuzej ze słoneczka i łapał w kołnierz promyki :)

:bluepaw:

:bluepaw:[/quote]

Kochana Matinestko, b.Ci dziekujemy za wszystko co dotad zrobilas, rowniez za to, ze znajdujesz chociaz sekunde na krotka riposte

Masz na tyle klasy, ze nawet tak subtelnie bylas w stanie napisac o tym co dzieje sie teraz na watku Cygana - zenujaca wymiana zdan, nie na miejscu, ten watek nie byl zalozony w tym celu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiła się Pani....polka......ale mieszkająca na stałę w Anglii. Nie dałam jej jednoznacznej odpowiedzi ,ale nadziei tez nie robiłam zbyt wielkiej. Myślę ,że ciągle optujemy za domkiem w Polsce....proszę o wypowiedź osoby opiekujące się Cygankiem. Dzięki za fotki Cygana. Wygląda coraz piękniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jakim prawem w ten sposób odnosisz się do Kamili ?
Ona pierwsza napisałam, że ma domek dla Cygana. Wielokrotnie o tym przypominałam. Jednak część osób jak w święty obraz wpatrzyła się w p, Agnieszkę i nic do nich nie docierało.
No, cóż nie ma się co dziwić ostrej wypowiedzi, emirem tu zawiało.
Kamila, nie przejmuj się i rób swoje.[/quote]

akurat mnie o bycie fanem niemieckich adopcji nie można podejrzewać

nie prowokuj awantur

sens mojej wypowiedzi jest jasny - pies jest ważniejszych od nadwrażliwości niektórych

i tyle

matineska, nie czytaj tego, szkoda czasu

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Pytania ponad podziałami, a przynajmniej taką mam nadzieję (wybaczcie, że na czerwono ale nie chciałabym, by umknęły ). ;)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Czy ktoś z wątkowiczów, a tu odwołuję się głównie do tych, którzy optują za pozostaniem Cyganka w kraju, ogłaszał psiaka? [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Jeśli tak, z jakim tekstem i na jakich stronach? [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Pytam, bo fakt, że brak takowej informacji, dla mnie samej, nie przesądza o niczym (nie musiała się pojawić). [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Jeśli jednak są osoby uznające, że dobrze by było, żeby Cyganek został w Polsce, warto ustalić z nimi tę kwestię, bo na dopytywaniu o zdrowie naszego pupilka, samym hopaniu wątku, daleko nie zajedziemy.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Idźmy dalej...Czy jest na wątku ktoś, kto jest skłonny zrobić Cygankowi odjazdowe graficznie, wyróżnione allegro?[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Zobowiązuję się do zrobienia niuńkowi tekstu ogłoszeniowego (apeluję również do innych osób, by zrobiły to samo, bo nikt nie ma monopolu na dobry tekstc=cco odbiorca to preferencje), oczywiście na tym nie poprzestanę, bo i poogłaszam. [/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Kto dołączy do mnie???[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...