Jump to content
Dogomania

Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!


funia

Recommended Posts

ta nasza słodka lunka pod złą gwiazdą chyba się urodziła,ciągle coś,ma takiego pecha,że ryczeć sie chce:-(po sterylce było wszystko ok,pięknie sie goiło,potem luna zaczęła pokasływać a właściwie podduszać się ,wet powiedział że pewnie czymś się zadławiła i raczej miał rację bo wszystko minęło,ale od tego kaszlu lunce zrobiła się prawdopodobnie przepuklina,nasz wet chce swoją diagnozę konsultować z innym wetem więc jesteśmy na jutro umówieni w śremie w klinice,trzymajcie kciuki,boże ile taka lunka może jeszcze przejść:shake:to takie słodkie stworzonko,biedna taka ,tak grzecznie leżała na tym usg i taką biedną minkę miała........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 909
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stonka1125']śliwka ma porobione plakaciki i jutro rozwieszanie,damy radę,jest malutka i ledwo ją widac,zupełnie nie przeszkadza..........tak ,tak,wiem jestem zbieraczką,ale tutaj naprawdę nie ma nikogo kto mógłby jej zaoferowac dt,a do schronu przeciez jej nie zawioze raczej,musiałabym upaśc na głowe[/quote]

Jaką zbieraczką?
Tu akurat była sytuacja bez wyjścia.
A co do Lunki - no maskra, przepuklina od kasłania???:shake:

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciliśmy z kliniki,jako że lunki życie nie rozpieszcza to jutro znowu ma operację:shake:wet w sremie potwierdził,że to przepuklina i operacja konieczna,potwierdził też lunkowy wiek,czyli co najmniej 10 lat:-(trzymajcie jutro kciuki bo ja to chyba jutro zwariuję,taka biedna stara suczynka,ile ona jeszcze moze jeszcze przejść,jak wszystko sie układa to potem od razu wali się od nowa,ona naprawdę ma wyjątkowego pecha,bidunia............
[B]zapłaciliśmy 55zł[/B],w tej klinice emirowe psy maja 30% zniżki więc lunka jako emirowa się załapała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ania i Lunka .kocham was i ufam ze bedzie ok.[/quote]
Będzie , będzie znając Lunkę już wkrótce będzie brykać z resztą na mojej działce ...kosmos co to za dzik :evil_lol:, ja nie wiem co jej wszyscy wkręcają że niby stara jest!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie jest dobrze. Anię wyrzuca z dogo, nie moze nic napisac.
Luna bardzo słaba, chlopaki nosza ja na dwor:-(
Cały czas lezy, nie rusza się:-(
Ile ta sunia juz się wycierpiala; najpierw ciągle porody, potem schron, a teraz te operacje.
Lunka trzymam kciuki. Musisz wytrwac.
Trzymajmy kciuki.
Ania myslami jestem z Wami

Link to comment
Share on other sites

tez myślę że ta sterylka była niepotrzebna:shake:
lunka w domu grzeczna ,lezy sobie,na dworze ozywa i chce dziczec,dlatego wychodzi tylko na siusiu i kupę(na tej purinie robi tylko jedną kupe ,więc nie trzeba z nią łazić bo wiem kiedy robi),zbiera jej się płyn w brzuszku,duzo,bylismy dzisiaj u weta naszego ściągnął jej tego masę strzykawką i zapisał furosemid,mogli jej k....a jakiś sączek założyć przy tak dużej ranie,martwi mnie to bo teraz jutro święto potem niedziela,nie wiem co robić jak cos zacznie się dziać,do poniedziałku jeszcze masa czasu,ja zwariuje chyba jak jej się cos stanie,je ładnie ,pije,nie ma temperatury,w sremie zapłaciliśmy [B]55zł [/B]za wizyte i rentgen i [B]245zł[/B] za operacje i leki
lunka pooperacyjna:-(
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6996/p8120089.jpg[/IMG]
śliwka pilnuje lunki bo sa przyjaciółkami
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4174/p8120090.jpg[/IMG]
[SIZE=3][B]doszły pieniążki od:[/B][/SIZE]
[B]jogi-50zł
p.czesławy-60zł
p.anny-30[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rana paskudna.:-(
Moja Milunia też była tak ciachnięta (znaczy na długość), ale rana była bladziutka, w kolorze jej skóry i wyglądała, jakby dwa brzegi były ze sobą sklejone.Żadnych czerwieni, żadnego paprania, sączenia.Tu jakoś tak mało fachowo ( o ile dyletantka może się tak wyrazić).
Ale - wiadomo - zagoi się, jak na psie.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...