Jump to content
Dogomania

Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='jogi']jesuuuu a po co oni ją tak rozkroili:-o przecież to sie będzie miesiąć jak nie cieplej goić:shake:[/quote]
no właśnie,ja jestem laikiem,ale dla mnie ta rana to jest masakra,pod skórą zbiera się masa płynów,jak na moje oko to z półtora litra jak na teraz,obdzwoniłam wszystkich możliwych wetów,każdy jeden każe czekać do poniedziałku,ale ruszyłam też znajome pielęgniarki chirurgiczne,mówią żeby puścić jeden szewek i wtedy to świństwo poszuka własną drogę i wyleci,nie mogę czekać do poniedziałku,mamy chusty sterylne,biogaze,jak mój wert jutro nie dojedzie to moja mama przetnie ten szewek i mam nadzieję ze to pomoże,ONA MA BRZUSZEK JAK ŁÓŻKO WODNE,CAŁY SIĘ KIWA I KOLEBIE,to nie jest normalne,trzeba spuścić te płyny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 909
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyciąg jeden szew i niech spływa. Ja jeszcze będe siedzieć, więc napisz co to za płyn, czy takie tylko podbarwione krwią, czy krew. Czy ten brzuch się powiększa? Jesli to będzie krew i sie powiększa, to trzeba będzie szukać weta...

Nie wiem kto ją szył, ale za taką ranę, to ja bym:mad:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wet ściągał jej strzykawką,to nie jest czysta krew ,ale mocno podbarwione,mój wet dziwił się dlaczego ten szew tak wygląda,jest naprawdę okropny a dzisiaj wygląda to sto razy gorzej:shake:zaraz zrobie fotę,w jednym miejscu jest wyraźna martwica,oby to nie poszłao dalej,totalnie czarny kawałek,reszta brzydka i ślimacząca się:shake: a szyli ją w śremie,operują tam gajowe psy i emirowe,dlatego tam pojechałam..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']wiesz co nie jest to tak strasznie jak na pierwszych zdjęciach.
Wygląda brzydko ten szef, ale nie tragicznie. A jaki bierze antybiotyk?[/quote]
okropnie mi wstyd,ale nie wiem,takie duże tabletki z przedziałką(po prostu nie pamietam,ale będe miała na rachunku:oops:)


a jak dla mnie to wygląda okropnie,naprawdę na zdjęciu jest ok,na żywo jest rzeźnia,mam nadzieję że demonizuję i nie jest tak źle jak myślę.....złapałam się jogi tego co napisałaś i będę się tego trzymać że jest ok,poza moimi schizami lunka jest radosna,ładnie je i pije,nie ma tempratury podwyższonej,to chyba dobrze no nie?

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze szew, juz poprawiłam, ale obciach:oops:

Stonka jak je i pije, to jest Oki. Patrzę na te zdjęcia i naprawdę poza bardzo brzydkim zszyciem wygląda to w miare dobrze.
kontroluj ja oczywiście, zwłaszcza to zbieranie sie płynu, ale możesz odetchnąc trochę;)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wyglada to lepiej,wszystko jakby bardziej podeschniete,puściłam jej szew,ale ma juz na tyle zrośnięte że nic to nie dało,nadal dużo płynu w brzuszku:shake:oby do jutra,a jutro już do śremu pojedziemy,luna nadal apetyt ma ,pije ładnie,mierzyłam temp 38,7,czyli ok,kurcze ten pies jest taki cierpliwy i grzeczny,jak robili jej rtg to kazali mi trzymac jej łapkę do góry,ale lunka tak jak jej ta łapkę podnieśli to tak ją trzymała,kochana lunka,zabiegi weterynaryjne znosi ze stoickim spokojem

Link to comment
Share on other sites

tak w sumie to lunka jest w dobrej formie,nadal ma baniak w brzuchu,ale na dworze jest wesoła(nawet za bardzo:razz:)ma szlaban na długie spacery bo wariuje,wet w śremie mówi że taki wysięk jest normalny przy tak rozległym uszkodzeniu mięśni(miała peknięte na całej długości blizny,wszystkich torbieli nie udało się wyciąć,bo nie starczyłoby mięśni brzucha na zszycie),wczoraj byłam przerazona,bo jak jej ściągneli ten płyn z brzuszka,to po dojechaniu do domu(godzina drogi) miała dwa razy tyle tego co przedtem ,dzisiaj rano bez zmian,ani więcej ani mniej ,w poniedziałek mamy jechac zdjąć szwy i to podobno ma być koniec,mam nadzieję:cool3:

[B]funia[/B]-tak luleńka śpi w kołnierzu,z nami w łóżku,rozmiar kołnierza ma jak antena satelitarna,ale musi do wyra się wepchnąć z tym sprzętem,tylko luna i śliwka z nami spią reszta zupełnie nie jest zainteresowana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Jeszcze zeby ktos Lunkę pokochał taj jak Wy Aniu:roll:[/quote]
:placz::placz::placz::placz::placz:noooo!


a lunka sie nie obrazi na pewno jak jamnika wesprzecie:evil_lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kubeczki-dzbanuszki-kolczyki-koraliki-na-jamniczego-staruszka-144724/#post12826630[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Blue][B]podsumowanie maja
[/B][COLOR=Black][SIZE=2]jkp-400zł
funia-20zł
torusia-10zł
jogi-50zł
_____________________
[B] 480zł[/B]
[/SIZE][/COLOR][B]podsumowania czerwca[/B][/COLOR][/SIZE]
robkowa-30zł
Joodith-20zł
bianka0-100zł
yana-20zł
p.czesława-60zł
p.ania-30zł
___________________
[B] 260zł
[SIZE=3][COLOR=Blue]podsumowanie lipca[/COLOR][/SIZE][/B]
torusia-10zł
yana-20zł
jogi-50zł
bianka0-100zł
joodith-20zł
p.czesława-60zł
torusia-10zł
_____________________
[B] 270zł[/B]
[SIZE=4][COLOR=Blue]wpływy sierpień[/COLOR][/SIZE]
jogi-50zł
p.czesława-60zł
p.anna-30zł
jkp-100zł
yana-20zł
_______________________
[B]260zł[/B]

[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]480+260+270+260=1270zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Blue][B]wydatki[/B][/COLOR][/SIZE]:
[B]odrobaczenie[/B]-15zł
[B]szelki[/B]-18zł
[B]purina[/B]-99zł
[B]linka 15m[/B]-14zł
[B]pepsi[/B]-100zł
[B]red(lipiec, sierpień)[/B]-2x50zł=100zł
[B]czyszczenie i leczenie uszu(otosol,dexoryl)[/B]-30zł
[B]sterylka[/B]-170zł
[B]antybiotyk(tabletki)[/B]-10zł
[B]purina[/B]-109zł(nie mam paragonu ale moge wydrukować moja liste zakupów z allegro,mąż wywalił jak rozpakowywał:mad:)
[U][B][COLOR=DarkRed]klinika w śremie[/COLOR][/B][/U]
[B]wizyta lekarska+rtg[/B]-55zł
[B]chirurgia miękka+leki+wenflon[/B]-245zł
[B]wizyta lekarska+leki[/B]-40zł
_____________________________________
[B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]1005zł-wydane
1270-1005=265zł-70zł[/COLOR][/SIZE](paliwo x2,mamy do sremu 50 km,czyli w dwie strony 100,auto niestety pali 8 litrów na setkę,ale nie mamy innej możliwości transportu:shake:)nie liczę jej juz trzeciego razu,ale niestety będzie jeszcze czwarty:razz:
[SIZE=5]265-70=[COLOR=DarkRed]195zł[/COLOR]---stan lunkowych finansów na dziś,czyli 21.08.09[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...