Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

O raju, ile dobrych dusz i myśli się tu zebrało 😍 Aż się poryczałam...

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, pozytywną energię i ciepło, jest to niesamowite!

Noel czuje się stosunkowo dobrze jak na swój podeszły wiek, operacje i choroby jake ją męczyły

Niestety moja siostra przechodzi w tej chwili pierwszą chemioterapię, jest nam naprawdę bardzo ciężko przede wszystkim psychicznie... Dodatkowo jest bez pracy, węc proszę, błagam o dalsze dobre myśli i kciuki, zwłaszcza że ona ma pod opieką przygarniętą 3 lata temu Sonię...

Jestem wdzięczna i bardzo wzruszona, DZIĘKUJĘ!!!❤️

 

 

sn3.jpg

NL.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moc dobrych myśli ślę ❤️
Będzie dobrze!

Dnia 19.11.2022 o 21:28, zebrazebra napisał:

O raju, ile dobrych dusz i myśli się tu zebrało 😍 Aż się poryczałam...

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, pozytywną energię i ciepło, jest to niesamowite!

Noel czuje się stosunkowo dobrze jak na swój podeszły wiek, operacje i choroby jake ją męczyły

Niestety moja siostra przechodzi w tej chwili pierwszą chemioterapię, jest nam naprawdę bardzo ciężko przede wszystkim psychicznie... Dodatkowo jest bez pracy, węc proszę, błagam o dalsze dobre myśli i kciuki, zwłaszcza że ona ma pod opieką przygarniętą 3 lata temu Sonię...

Jestem wdzięczna i bardzo wzruszona, DZIĘKUJĘ!!!❤️

 

 

sn3.jpg

NL.jpg

Śliczne te pieski. I widać, że szczęśliwe.

Dnia 20.11.2022 o 13:31, Tianku napisał:

Też przesyłam dobre myśli 💚Animation Illustration GIF by darrenjturner

Dogomaniacy muszą się wspierać w trudnych chwilach 🍀🍀🍀

Masz rację, po latach jesteśmy jak rodzina - czasem się kłócimy 🙂 ale zawsze wspieramy.
Dlatego ciągle jestem na dogo, chociaż wiele razy mówiłam, że odchodzę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Wam, Dzewczyny za każdą dobrą myśl. Edyta oprzytomniała już trochę po przyjściu ze szpitala i bardzo jest wdzięczna za Waszą obecność tutaj, pomimo że sama nie ma tu konta, a Sonia nie ma wątku. Wraca na drugą chemię 25 listopada. Wierzymy że będzie dobrze, 

Ja sama rzdko bywałam w ostatnich latach na forum, bo był to dla mnie niezwykle ciężki czas, pod każdym względem.

Brak pracy, bardzo zły stan zdrowia fizycznie i psychicznie. Obecnie jestem pod opieką nowej lekarz, która na nowo próbuje mnie wyprowadzić z wieloletniej depresji, nerwicy i szoku pourazowego, będę również mieć psychoterapię lub dzienny pobyt w szpitalu, okaże się to po wizycie 1 grudnia.

Jesteście wszystkie jak promienie słońca w ponury dzień, dziękujemy ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 15:05, zebrazebra napisał:

Dziękujemy Wam, Dzewczyny za każdą dobrą myśl. Edyta oprzytomniała już trochę po przyjściu ze szpitala i bardzo jest wdzięczna za Waszą obecność tutaj, pomimo że sama nie ma tu konta, a Sonia nie ma wątku. Wraca na drugą chemię 25 listopada. Wierzymy że będzie dobrze, 

Ja sama rzdko bywałam w ostatnich latach na forum, bo był to dla mnie niezwykle ciężki czas, pod każdym względem.

Brak pracy, bardzo zły stan zdrowia fizycznie i psychicznie. Obecnie jestem pod opieką nowej lekarz, która na nowo próbuje mnie wyprowadzić z wieloletniej depresji, nerwicy i szoku pourazowego, będę również mieć psychoterapię lub dzienny pobyt w szpitalu, okaże się to po wizycie 1 grudnia.

Jesteście wszystkie jak promienie słońca w ponury dzień, dziękujemy ❤️

Hej.

Nigdy się nie załamuj,do końca wierz w cud,siłę życia,przetrwania.

Mój syn 23 lata temu miał ciężki wypadek,ciężkie uszkodzenia mózgu.

Diagnoza-nie ma szans na przeżycie.

Przeżył,z niedowładem połowicznym jakoś chodzi o kulach.

W tym ciężkim czasie kiedy syn leżał w śpiączce myslalam-pozbieraj się babo,bo jak się wybudzi i cię zobaczy to na nowo w śpiączkę zapadnie.

Dużo sił tych fizycznych i psychicznych dla Was!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 15:38, guccio napisał:

Hej.

Nigdy się nie załamuj,do końca wierz w cud,siłę życia,przetrwania.

Mój syn 23 lata temu miał ciężki wypadek,ciężkie uszkodzenia mózgu.

Diagnoza-nie ma szans na przeżycie.

Przeżył,z niedowładem połowicznym jakoś chodzi o kulach.

W tym ciężkim czasie kiedy syn leżał w śpiączce myslalam-pozbieraj się babo,bo jak się wybudzi i cię zobaczy to na nowo w śpiączkę zapadnie.

Dużo sił tych fizycznych i psychicznych dla Was!!!

Dziękuję za to , co piszesz, musiało Ci być niewyobrażalnie ciężko.

Masz rację, wiara czyni cuda!

Dużo zdrowia i sily dla Ciebie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Moja bardzo bliska znajoma tez przeżyła podobną sprawę  syn miał wypadek, też nie dawano mu szans na przeżycie, nie poddawali sie i syn żyje, chodzi, wszystko jest OK. Więc trzeba wierzyć bo cuda się zdarzają a wola zycia ma ogromną siłę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 15:05, zebrazebra napisał:

Dziękujemy Wam, Dzewczyny za każdą dobrą myśl. Edyta oprzytomniała już trochę po przyjściu ze szpitala i bardzo jest wdzięczna za Waszą obecność tutaj, pomimo że sama nie ma tu konta, a Sonia nie ma wątku. Wraca na drugą chemię 25 listopada. Wierzymy że będzie dobrze, 

Ja sama rzdko bywałam w ostatnich latach na forum, bo był to dla mnie niezwykle ciężki czas, pod każdym względem.

Brak pracy, bardzo zły stan zdrowia fizycznie i psychicznie. Obecnie jestem pod opieką nowej lekarz, która na nowo próbuje mnie wyprowadzić z wieloletniej depresji, nerwicy i szoku pourazowego, będę również mieć psychoterapię lub dzienny pobyt w szpitalu, okaże się to po wizycie 1 grudnia.

Jesteście wszystkie jak promienie słońca w ponury dzień, dziękujemy ❤️

                      764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...