Jump to content
Dogomania

Kielce - tragedia - Erki psy czekają na domki...Dinguś juz nie czeka [*][*][*]


andzia69

Recommended Posts

[quote name='andzia69']

co do łapanki - proponuję jutro w godz. ok. 10 - 11...no i dobrze by było poprosic tą p. Irenkę, żeby nam poomogła z dzikuskami...[/quote]

ja będę samochodem, Linssi też - ale potrzebne są osoby, które psy przytrzymają w samochodzie w czasie transportu...nie mamy busa i klatek transporterów - a przy tylu psach+transportery musiałby być duży bus do przewiezienia

No i smycze i obroze....ew. szelki

Ewelinka - może od p. Ani wziasć z tych, co w paczuszce od Taks przyszły - tam były szelki, smycze i obroże

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, jak pisałam wcześniej jedna z moich tymczasowiczek jedzie do domu ok. 5.12, wiec dopiero wtedy mogłabym wziąć Berę, jesli nic innego nieprzewidzianego nie wypadnie. Okazało się, ze moja tymczasowiczka Łatka ma uszkodzone nerki, wymaga intensywnego leczenia. Cały czas pije i sika, wiec na dzień dzisiejszy absolutnie nie dam rady wziąć piątej suczki :shake:.

Link to comment
Share on other sites

eruane mówiła,ze tak czy owak na początek , jedna dwie osoby które suki znają wejść i albo spróbować zagonić do kojca albo inny w miarę ogrodzony kawałek a potem dopiero może przyłączyć się reszta.
na pewno sama doskonale opisze.


muszę teraz wyjść, będę za minimum 2 godziny a w tym czasie odcięta od świata

Link to comment
Share on other sites

Ile osób jest jeszcze potrzebne?
Ja niestety jutro odpadam, jedziemy do Wrocławia z Taszą :shake:
chyba,żeby przełożyć łapanie na poniedziałek?:roll:

w razie czego z samochodem jest jeszcze Baghera i Asia, która pomagała nam w transporcie psiaków od kobity z herbów do weta.
z wolontariuszy mogę zorganizować ok 3-4 osób jeśli się uda nawet więcej.

Link to comment
Share on other sites

supergoga - 50zł
agusiazet - 50zł
Bazyliah - 100zł
EVA2406 - 20zł
Od-Nowa - 20zł
Rudzia-Bianca - 20zł
kika22 - ok 40zł
Maja 75 - 50zł
ewatr - 50 zł
Saphira - 100zł
Pixie - 50 zł
Miska79 - 40 zł
Basia1968 - 50 zł
Ewelinka_m - 20 zł
Bambino - 30 zł

[B]w sumie [SIZE=5][COLOR=Red]690 zł [/COLOR][/SIZE][/B]

Dziekujemy!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już się trochę pogubiłam, gdzie jedzie który pies.
Ale jeśli moja pomoc jest jeszcze potrzebna, to nieodpłatnie mogę wziąć tylko [B]małego, niekonfliktowego, zsocjalizowanego z człowiekiem psa[/B]. Niestety prawda jest taka, że dzikus ma u mnie małe szanse na wyjście ze swoich problemów behawioralnych (mam coraz mniej czasu na regularną, konsekwentną pracę z psami, fizyczne przebywanie z nimi, bo niestety zajmuję się tym sama, a wolontariuszy do pomocy przy psach brak). Paradoksalnie psy kontaktowe i otwarte na człowieka radzą sobie nieźle w azylu i są wesołe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Potter']Już się trochę pogubiłam, gdzie jedzie który pies.
Ale jeśli moja pomoc jest jeszcze potrzebna, to nieodpłatnie mogę wziąć tylko [B]małego, niekonfliktowego, zsocjalizowanego z człowiekiem psa[/B]. Niestety prawda jest taka, że dzikus ma u mnie małe szanse na wyjście ze swoich problemów behawioralnych (mam coraz mniej czasu na regularną, konsekwentną pracę z psami, fizyczne przebywanie z nimi, bo niestety zajmuję się tym sama, a wolontariuszy do pomocy przy psach brak). Paradoksalnie psy kontaktowe i otwarte na człowieka radzą sobie nieźle w azylu i są wesołe.[/quote]

Parę stron wcześniej padła decyzja, że tak jak było ustalane - Bera idzie do Ciebie. Jeśli później znajdziemy DT w mieszkaniu, to ew. tam pójdzie.
Przynajmniej ja tak wyczytałam...

Link to comment
Share on other sites

Potter - jeżeli możesz to Bere, ona jest najbardziej radosna kontaktowa, bezproblemowa jak to się mówi. Jeżeli wyjdzie dt u Jaagi to pojedzie tam bo to tymczas domowy więc byłoby to dla niej najlepsze
Linissi jedzie w sobote do Krakowa i mogłaby ją zawieźć. Z tego co pisała będzie wyjezdżać z Kielc około 10-11 (nie wiem dokładnie - do potwierdzenia) bo rozumiem,że musicie się mówić jakoś na przyjęcie suni, żeby ktoś był w Jędrzejowie

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie rozmawiałam dziś z Ireną, która karmiła ostatnio psiaki od Erki, kobitki które tam pracują obiecały pomóc w karmieniu psiaków, tylko weekendy im odpadają, ale wtedy obiecała być Irena jak tylko będzie w kielcach.

Banerek do pobrania:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/338/8bd265ed02127755.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...