Jump to content
Dogomania

Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!


Guest monia3a

Recommended Posts

Słuchajcie, niedawno poszła od Was do adopcji kropka Diana, tak? A więc gorące wieści - ona znowu szuka domu!!!! (co z tymi ludźmi:angryy:) Psina przesympatyczna, przecudna i w ogóle, ale pies się z nia nie dogaduje, coś tam jeszcze się zmieniło i ma wylecieć z domu do poniedziałku, bo mama wyrzuci razem włascicielkę itd...., więc ona szuka na gwałt rozwiązania, bo nie chce, by znowu trafiła do schronu. Co można na to powiedzieć...:crazyeye:?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dreag']Słuchajcie, niedawno poszła od Was do adopcji kropka Diana, tak? A więc gorące wieści - ona znowu szuka domu!!!! (co z tymi ludźmi:angryy:) Psina przesympatyczna, przecudna i w ogóle, ale pies się z nia nie dogaduje, coś tam jeszcze się zmieniło i ma wylecieć z domu do poniedziałku, bo mama wyrzuci razem włascicielkę itd...., więc ona szuka na gwałt rozwiązania, bo nie chce, by znowu trafiła do schronu. Co można na to powiedzieć...:crazyeye:?[/quote]

machnęłam komu trzeba smsa i okazuję się, że.....

tamdadaram!

kropeczka bezpieczna w nowym domku docelowo stałym :multi: :loveu: ufff..

Link to comment
Share on other sites

No i się doczekałam:cool1: Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak: Pani jest absolutnie zdecydowana na dopcję suczki, mogłaby ją wziąć choćby dziś. Ale... Pani jest z Koszalina:cool1: i nie ma możliwości przyjazdu po suńkę. Domek jest ok, nie ma żadnych zastrzeżeń. Także szukamy transportu na trasie [B]Białystok-Koszalin[/B].

Link to comment
Share on other sites

Witam

Od jakiegos czasu czytam to forum, i chcialabym sie zoobowiazac do jakies pomocy finansowej. Moglabym co miesiac dawac 20zl wiem, ze to malo ale tylko tyle jestem w stanie ofiarowac. Nie pracuje, ucze sie...same rozumiecie.
Losem psow zawsze sie przejmowalam. Nawet teraz jak widze biedna psinke na ulicy to staram sie zawsze jakos pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malaa']Witam

Od jakiegos czasu czytam to forum, i chcialabym sie zoobowiazac do jakies pomocy finansowej. Moglabym co miesiac dawac 20zl wiem, ze to malo ale tylko tyle jestem w stanie ofiarowac. Nie pracuje, ucze sie...same rozumiecie.
Losem psow zawsze sie przejmowalam. Nawet teraz jak widze biedna psinke na ulicy to staram sie zawsze jakos pomoc.[/quote]

Na wiosnę ruszają w schronisku adopcje wirtualne ;)

[B]Zuza [/B]kiedy tej sznaucerce kończy się kwarantanna? Kiedy będzie sterylka? Jednym słowem, na kiedy mniej więcej transport?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malaa']Witam

Od jakiegos czasu czytam to forum, i chcialabym sie zoobowiazac do jakies pomocy finansowej. Moglabym co miesiac dawac 20zl wiem, ze to malo ale tylko tyle jestem w stanie ofiarowac. Nie pracuje, ucze sie...same rozumiecie.
Losem psow zawsze sie przejmowalam. Nawet teraz jak widze biedna psinke na ulicy to staram sie zawsze jakos pomoc.[/quote]
[B]malaa[/B] witaj na forum :))
Każdy grosz się liczy!!

Aktualnie zbieramy na operacje malinki, jej wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-malinka-bez-oczka-zbieramy-grosiki-na-operacje-bazarek-129482/[/url]


:cool3:
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malaa']Witam witam;)

Ja w lutym moglabym dac juz 20zl.
Wiadomo jak bede miala wiecej pieniazkow-to dam wiecej;)[/quote]

Zanim ruszy akcja, można kupic za te pieniążki jakąś karmę dla piesków czy kilka kocyków na odzieży używanej ;) Na pewno się przydadzą.

Fajnie, że Kika ma domek na miejscu. Jeśli to o nią chodziło rodzince, która stała przy jej boksie i płakała, że nie może jej już zabrac... to chyba jestem o nią spokojna :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...