Jump to content
Dogomania

PO WYPADKU,w około auta A ON SAM NA ŚRODKU- ma domek,ALE DŁUG POZOSTAŁ


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='jusstyna85']Oby przeżyła i nie było żadnych obrażeń wewnętrznych... :(

Szukamy nadal DT i wsparcia finansowego :([/quote]

Justynko zmiana tytulu przyciagnie ludzi ze slaska, sa w tej sytuacji bardziej pomocni potencjalnie, chodzi o DTymczasowy, niz my z innych stron Polski

Brynow wiem ze na Slasku ale ludzie nie wiedza gdzie to sie przydarzylo...
chodzi o to by jak najwiecej lokalnych

czy juz pisalas do pozostalych z mapy pomocy dogo oferujacych pomoc DT czy DTA?

rozumiem ze ona dzis zostaje w klinice

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pixie']Justynko zmiana tytulu przyciagnie ludzi ze slaska, sa w tej sytuacji bardziej pomocni potencjalnie, chodzi o DTymczasowy, niz my z innych stron Polski

Brynow wiem ze na Slasku ale ludzie nie wiedza gdzie to sie przydarzylo...
chodzi o to by jak najwiecej lokalnych

czy juz pisalas do pozostalych z mapy pomocy dogo oferujacych pomoc DT czy DTA?

rozumiem ze ona dzis zostaje w klinice[/quote]


Nie byłabym taka pewna, że ludzie ze Śląska pomogą, to nie pierwszy wątek, zazwyczaj odpowiadają ludzie z innych rejonów...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]DT nie dam bo nie mam warunków ku temu ...finansowo nie dam rady obecnie pomóc bo mój mąż od pół roku jest na L4 po operacji nogi ... podnoszę jeśli to satysfakcjonuje ....nie jestem wstanie nic zaproponować w zamian [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Jestem i ja, ale też tylko podnieść mogę :(.

[I]Edit: zaćmiło mnie...:roll: Przecież mogę coś więcej niż tylko podnieść :). Mogę zarzucić groszem z katowickiego konta. Justyno, wiesz jakie będą opłaty za pobyt w Brynowie?[/I][/quote]


Nie mam pojęcia,bo nie wiem czy to nie powinno wejść w skłąd normalnego leczenia psa ze schroniska...w końcu było zgłoszenie, kierowca pojechał i przywiózł psa...może trzeba będzie opłacić nadprogramowe leczenie...

Jaaga była wczoraj gotowa ją zabrać,ale los chciał inaczej...pod jej domem ktoś wyrzucił młodego psiaka, to już 8 jej tymczasowicz...nie da rady więcej :(

jesteśmy w punkcie wyjścia...

Link to comment
Share on other sites

Całą noc nie spałam,bo miałam przed oczami obraz tego psa...tak jakby mi ktoś kamień odjął z serca...

[B]PIESEK ŻYJE :):multi: I JEST NAWET W DOBREJ KONDYCJI:multi:[/B]
[B]Stan stabilny,mocno poobijany....[/B]

Amikat dowiedziała sie tego wszystkiego, pojedzie dzisiaj do niego,wykapie,porobi fotki...Trzeba znaleźć DT :( :(

Bardzo prosze wszystkich,którzy oferowali jakiś grosik o wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem najlepiej - [B][COLOR=red]DAROWIZNA[/COLOR] -po wypadku[/B]
[B]Fundacja SOS dla Zwierząt[/B]
[B]KRS: 0000285182[/B]
[B]Regon: 240699505 [/B]
[B]NIP: 6292374672 [/B]
[B]Konto bankowe: 93156000132367056920790001 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani - nasza "sunia" z jajeczkami hhhehhe - ma się o ile to możliwe po wypadku ok. Jest poobijany, obolały ale cały w jednym kawałku. Na 16:00 jadę do niego - zawiozę dobą karme, kocyk i porobię foteczki. Kilka dni w szpitaliku może siedzieć- ale potem ... tymczas potrzebny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Kochani - nasza "sunia" z jajeczkami hhhehhe - ma się o ile to możliwe po wypadku ok. Jest poobijany, obolały ale cały w jednym kawałku. Na 16:00 jadę do niego - zawiozę dobą karme, kocyk i porobię foteczki. Kilka dni w szpitaliku może siedzieć- ale potem ... tymczas potrzebny[/quote]

no to czekamy na wieści... Dobrze, że jest Ok.

Link to comment
Share on other sites

Shell,dziewczyny prosiły,żeby "zaklepać" u Ciebie tymczas dla psiurka.Wieczorem Justyna85 będzie na wątku,bo teraz pojechała do lekarza i się odezwie.Proszę trzymaj dla małego miejsce i podaj koniecznie cenę za dobę,bo dziewczyny muszą wiedzieć ile szykować pieniążków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...