Jump to content
Dogomania

Poziomki droga do domu... MA DOM


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dostalam nowe wiesci od Poziomki (oh, zeby tak kazdy wlasciciel z zachwytem regularnie informowal jak piesek sie czuje......)

Penny uczeszcza z pania kurs posluszenstwa i kurs Agility. Pani mowi ze Poziomka jest zachwycona, i bardzo chetnie chodzi po drabinkach i w tunelach, zreszta sami zobaczcie....
Tu jest link do szkoly do ktorej chodzi, a na dole strony zdjecia rowniez Penny i jej pani w akcji!:evil_lol::loveu: * to ta w niebieskiej kurtce;)
[url=http://www.schaeferhundeverein-isny.de/7.html]Bildergalerie - Schäferhundeverein OG Isny[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co - było warto, naprawdę było warto stoczyć te wszystkie boje o Penny. Nie żałuję ani jednej chwili i ani jednego słowa, które doprowadziły do tego, że Poziomeczka znalazła swoje miejsce na ziemi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nowe wiadomosci od Poziomki, dostalam dzisiaj.;)
[I]
Poziomka i ja jestesmy bardzo bardzo szczesliwe. Trenerka kursu Agility na ktory chodzimy, powtarza za kazdym razem ze Penny jest GENIALNA, i ze dodatkowych kursow jej niepotrzeba, bo juz wszystko umie, i z taka radoscia wspolpracuje. Mowila ze odpoczatku podziwia jaki bliski zwiazek mam z Penny, i jak ona cudownie slucha od poczatku. To prawda, bo Penny robi wszsytko super, nawet wszystkie zadania posluszenstwa. Na jesien mamy nadzieje ze w koncu bedziemy miec regularna grupe Agility, z wlasnie tymi psami z ktorymi sie bawi i wiekowo i rozmiarow podobnych.
Penny jest taka kochana, najkochansza dziewczynka, zawsze chce wszystko jak nalpeiej zrobic, zadne ostre slowa czy glosniejszy ton nawet niejest potrzebny. Taki ton by napewno tylko wiecej zepsul niz cos dal.
Podaje pare nowych zdjec.
pozdrowienia odemnie i od Penny.

[/I]A teraz zdjecia:p
[IMG]http://i39.tinypic.com/33msjlf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/n4ih4m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To prawda, takich ludzi jest niestety niewiele:shake:
A pozatym to pomyslec tylko, ze tak kobieta niema zadnego doswiadczenia z psami. Nigdy psa niemiala, bo jej rodzice niepozwolili, a teraz kochaja Poziomke jak swoje dziecko.
Kobieta, jak u niej bylam, pokazywala mi obroze, taka gruba skorzana, ktora dostala jako dziecko, na psa kiedys. Po blaganiu i proszeniu wiele lat, rodzice jej kupili obroze i smycz na psa, ale psa juz nie. Powiedzieli ze kiedys, jak bedzie miala psa, to jej sie przyda. Poziomka by teraz cala w ta obroze weszla!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Reksiu? To rzeczywiście jest ciekawa sprawa - ludzie ,ktorzy nigdy nie mieli psa, często są zdecydowanie lepszym domkiem niż tzw."znawcy", co to juz wszystko wiedza bo kiedys psa mieli...
Wiesz? Skaładam Ci wielkie dzięki za to,ze tyle serca wkladasz w swoje adopcje i za to,że po cichu,z daleka, nadal opiekujesz się Poziomką i innymi "naszymi" psami...Przekaż Pani od Poziomki nasze podziękowania i ukłony.To piękne, co dla niej zrobila do tej pory i co pewnie jeszcze zrobi.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak ktos sobie chce ogladnac "pare:evil_lol:" filmow o Poziomce, to pani jej podala mi linka do stronki.:p Kazala przekazac ten link i pozdrowienia dla " przyjaciolek z Polski, od najmadrzejszego, i najkochanszego psa - PENNY'
Moj osobiscie ulubiony, to ten z pilka;)
[url=http://profile.deine-tierwelt.de/charlieundjimmy/videos/4639340/]Profil von CharlieundJimmy - bei Deine-Tierwelt.de[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Tak tylko na szybko, pani mi napisala ze robi z Poziomka kurs na psa do terapii dla ludzi starszych, bedzie z Poziomka do domow Opieki Spolecznej chodzic, Poziomka jako pies terapeuta, bo mowi pani ze ona jest tak cudowna z dziadkami. Ta Poziomka to naprawde talent wszechstronny jest, a takiej pani to ze swieca szukac....
za kazdym razem jak pisze to nam dziekuje, ze jej Poziomke powierzylysmy.

No, prawie najwazniejscze zapomnialam... Pani zrobila Poziomce DNA analize, zeby sie dowiedziec jakie sa w niej rasy :) Prosila zeby wam dalej podac, ze moze was to interesuje:)

a wiec na 1. miejscu --------ONek Belgijski Tervueren
2. miejsce Szpic miniatura
3. Jamnik

A wiec niema tyle jamnika w sobie co myslelismy, a ten oNEK TO MNIE ZUPELNIE ZASKOCZYL :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Reksiu, podziękuj Pani Eleonorze za te filmiki :loveu::loveu::loveu: Serce rośnie jak się patrzy na tę dziewczynkę. A jeszcze tak niedawno była wycofana :shake:[/QUOTE]

Dzięki co cudowne wieści, jestem dzieki tak wspaniałym osobom jak Reksiu i Pani Eleonora szczególnie usatsfakcjonowana, pamietamy ten cięzki bój o Pozomkę. Cieszę się bardzo ,że Reksiu znalazła wspaniały domek dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...