Jump to content
Dogomania

BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

marne, ale to dlatego, że operacyjne :eviltong:

spod gieniowego płota (pojechaliśmy po książeczkę i szczotkę... daleko nie było ha...ha... :razz:)

[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01222-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01221-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01218-1.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

normalnie nie wierzę!!!!!! :multi::multi::multi:

wielka ulga, no po prostu dozorcy całusy ode mnie... a pan gie do dozorcy na szkolenie z ludzkich odruchów....
a teraz smutne wieści: upolowałam dzis szczeniora, co latał po skrzyżowaniu! myslałam, ze serce mi stanie.. co ja mówię, stanęło i to nie raz. tu ma wąteczek i prosze, zaglądajcie chociaż, bo ja od poniedizałku będe miała slepego, łysego staruszka i nie wiem, co zrobię z 3 psami po traumach!
może ja pawła wypożyczę, co maninthebox?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazony-barack-tanczyl-pomiedzy-samochodami-bezdomne-dziecko-125865/#post11326378[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Diego dziwnie się ucieszył ja moje zbliżenie się do butów w celu wyjścia na spacer ;) i wonder why... :cool3:
może przypadek...

ale jest grzeczny - wróciliśmy, a on już spać
i teraz obaj z gackiem leżą sobie blisko siebie

więc ja też się kładę (yaaawn)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']Diego dziwnie się ucieszył ja moje zbliżenie się do butów w celu wyjścia na spacer ;) i wonder why... :cool3:
może przypadek...

ale jest grzeczny - wróciliśmy, a on już spać
i teraz obaj z gackiem leżą sobie blisko siebie

więc ja też się kładę (yaaawn)[/quote]


cudowne wiesci!

Diegusiu teraz mru Cie przywiaze do Gackowego ogona i nigdzie sam nie pojdziesz.jeno w duecie

mru zasluzony odpoczynek...we snie i na jawie szczesliwy Diego u Twego boku
jestescie z Pawlem;) wspaniali!

a Mama i Jej kolezanka nadzwyczajne!:loveu::loveu:
maksymalna koncentracja i szybka decyzja i..dobry czlowiek po drugiej stronie sluchawki
no i przede wszystkim I n f o r m a t o r z g r o n a to dzieki niemu Diego zostal namierzony

wspaniala akcja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']co napisać o Daszy w pierwszym poście? ;) jak zaktualizować?[/quote]

[B]ponawiam pytanie[/B] skoro emocje związane z poszukiwaniami Diego opadły :D

czy może zakładacie[B] nowy wątek?

[/B]myślałam o [B]wątku dla Szorstka... :roll:[/B] należy się mu[B]

a tu będzie Diego może?[/B]

+ ewentualnie (oby nie) jakieś bidy inne jak się znajdą - będziecie tu informować nas jakby coś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru'][B]ponawiam pytanie[/B] skoro emocje związane z poszukiwaniami Diego opadły :D

czy może zakładacie[B] nowy wątek?[/B]

myślałam o [B]wątku dla Szorstka... :roll:[/B] należy się mu

[B]a tu będzie Diego może?[/B]

+ ewentualnie (oby nie) jakieś bidy inne jak się znajdą - będziecie tu informować nas jakby coś :)[/quote]

Osobny wątek dla Pana Szorstka by się przydał :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']ufff :multi:
a idąc od stacji widziałam bardzo spieszącą się dwójkę - jeden onkowaty żółty, a drugi o połowę mniejszy, biegły od przejazdu i skręciły w Harcerską[/quote]
mam nadzieje,że do domu leciały;)włóczykije.
Ziuta wczoraj próbowałam łapać na moim śmietniku białego malucha ale niestety.... starsze dwie kotki przyszły na słoninke a maleństwa wcięło.....
aaaaa, mój tz poszedł ok 21 znowu szukać malego kotka na śmietnik, ale sie tak zreflektował po powrocie i pyta: to już psów żadnych nie ma???:roll:
dowcipniś;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']
aaaaa, mój tz poszedł ok 21 znowu szukać malego kotka na śmietnik, ale sie tak zreflektował po powrocie i pyta: to już psów żadnych nie ma???:roll:
dowcipniś;)[/quote]


muahaha:evil_lol:, no właśnie... niestety akcja "wyłap psy przed zimą" jeszcze nie zupełnie zakończona... :roll: ba, ledwo co rozpoczęta...

to ja w wolnej chwili założę wątek Szorstkowi :) tzn. ekhem... Panu Szorstkowi ;)


Diego jest bardzo grzeczny :roll:
całą noc przespał na legowisk przy moim łóżku
rano jak wstałam to mnie powitał ;)
a potem leżał grzecznie i mnie obserwował
bardzo lubi, jak się do niego mówi :eviltong:
myślę, że szybko zacznie reagować na swoje imię :D

potem jak wychodziłam to bardzo chciał iść ze mną do pracy
ale wytłumaczyłam mu, że jeszcze nie idzie, że gdzieś za godzinkę wyjdzie
chyba zrozumiał, bo nie awanturował się wcale :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałam, wieczorem kopiowałam z tego wątku fragmenty i fotki dotyczące Daszy ale miałam kłopoty z wejściem na Dogo. Właśnie zbieram się aby założyć wątek Daszy :lol: i wkleję link

Dasza wieczoram spacerowała w obróżce i na smyczy od cioteczki Eni :lol: Bardzo ładnie chodzi na smyczy i zna komendę "chodź" ale nie zrobiła siusiu :shake: Późnym wieczorem miał przyjechać wet na wizytę domową i czekamy na informacje o Ewy, której miały być przekazane informacje o stanie zdrowia Daszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Jak pisałam, wieczorem kopiowałam z tego wątku fragmenty i fotki dotyczące Daszy ale miałam kłopoty z wejściem na Dogo. Właśnie zbieram się aby założyć wątek Daszy :lol: i wkleję link
[/quote]

ojej to ja nie doczytałam :)
super! :multi:

Link to comment
Share on other sites

wiem, kamilko :) i bardzo się cieszę

tylko na razie nie mam prawa brać od nich tej kasy :( bo nie mam miejsca w DT żadnym :(

rozglądajcie się proszę za jakiś miejscem... to dla niego szansa! inne psiaki takiej nie mają :(
potrzebne tylko miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...