Jump to content
Dogomania

rpietrzak

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rpietrzak

  1. jak nie będe pracować w soboty to moge podjechać i foty porobić. Mieszma blkisko Klembowa. Dajcie tylko jakieś info. Postaram sie podskoczyć do schroniska w niedziele, jak namówie męża na podwózke, bo ciut podziebiona jestem i podrzucimy jakis worek karmy. ładuje baterie do aparatu. Może i podołam stronie internetowej musiałabym zobaczyć, ale mam czas tylko wieczorami. A tak mnie tam wpuszczą?
  2. Minica 20 chetnie przyjmę te lekarstwa dla psów ze schroniska na Paluchu.
  3. zagłosowane (to blisko mnie)
×
×
  • Create New...