Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Erazm']Gdzie do Łodzi? Acha, Leszek jest w szpitalu, doszly wczoraj w nocy dwa szczeniaki - jeden jest w klinice[/quote]

Dokładnie w okolice Łodzi: ŁASK.
Erazm - pojechałabyś? :loveu::loveu::loveu:


Będę dzwonić do Pani Celiny bo muszę się umówić, żeby mi wydała Igorka w sobotę lub w niedzielę :multi:
Zapytam o p. Leszka i o te szczeniaki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Klemboszczaki szukają domów[/quote]

i znajdują ;)

Waldek pojechał do domu :multi:
Wypatrzyła go w ogłoszeniach Pani spod Radzymina.
W pierwszej kolejności pytała o Dinga, tego wielkiego pięknego rudzielca.
Ale ostatecznie zdecydowała się na Waldka.
Pan iw porządku. Zabrała psiaka na krótki spacerek i wrócili już zaprzyjaźnieni:multi::loveu:

A jak wszystko dobrze pójdzie Igor w weekend pojedzie do domu :p

Link to comment
Share on other sites

Astka Elena jest chora na cukrzycę, bierze insulinę. Mega pilnie nowy dom lub DT.
Założyłam jej nowy wątek.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstafka-chora-na-cukrzyce-codziennie-dostaje-insuline-nie-moze-zostac-w-schronisku-135157/#post12095993[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Astka Elena jest chora na cukrzycę, bierze insulinę. Mega pilnie nowy dom lub DT.
Założyłam jej nowy wątek.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstafka-chora-na-cukrzyce-codziennie-dostaje-insuline-nie-moze-zostac-w-schronisku-135157/#post12095993[/URL][/quote]
Oj, ciężko będzie znaleźć dom dla chorego psa

Link to comment
Share on other sites

Firma w której pracuję chce wspomóc jakieś schronisko/przytulisko, proszę prześlijcie mi na PW nr konta i dane teleadresowe Klembowa.
I jeszcze jedna sprawa, czy strona już działa bo może udałoby mi się namówić prezesów na zamieszczenie reklamy, która w pewnym sensie pomogła by utrzymanie tej witryny.

Pozdrawiam i czekam na namiary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fligiel']
I jeszcze jedna sprawa, czy strona już działa bo może udałoby mi się namówić prezesów na zamieszczenie reklamy, która w pewnym sensie pomogła by utrzymanie tej witryny.

Pozdrawiam i czekam na namiary[/quote]
Łoj, jak widzę muszę jakoś dobę wydłużyć i wrzucić psiaki klembowskie na stronę :)
Bo działać działą, ale treści to w niej jeszcze nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam Szamankę (moda) żeby zrobiła mnie również autorem postó od 2 do 20. Tam są zdjęcia psiaków które na bieżąco trzeba aktualizować.
Niestety w ten weekend znowu nie pojedziemy do Klembowa - brak czasu.

Naprawdę więcej osób jest tam potrzebnych do wolontariatu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']

Naprawdę więcej osób jest tam potrzebnych do wolontariatu:shake:[/quote]
To prawda :fadein::fadein::fadein:
Dwie osoby nie zdziałają wiele a w azylu jest tyle fajnych psiaków; Bohun, Kropek, Matylda, Łatka no i Elza i wiele, wiele innych, ktore czekają :-(

Link to comment
Share on other sites

jak uda sie wam uaktualnic psiaki na poczatku watku bedzie super :)
potem bedzie sie dzialac dalej. i tak wszystkm psom domu nie dacie rady znalezc... musialybyscie byc supermenkami. mysle, ze do klembowa przyjezdzaja tez ludzie sami z siebie i przygarniaja psiaki, czy sie myle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...