Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='anouk92']Znajda Collie wrócił do domu.
Zaginął w sylwestra. Pani zobaczyła go w gazecie.
Niestety sama chyba nie zrobiła za dużo żeby go odnaleźć:shake:[/quote]

wczoraj ok.15 widziałam bardzo podobnego psa biegającego po ulicy przy Biedronce w Zielonce....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008'] Twoje zdjęcia są wybacz - słabej jakości i praktycznie w żaden sposób ich nie można wykorzystać; ani do ogłoszeń, ani przesłać potencjalnym zainteresowanym osobom. :eviltong:

Proponuję więc - oprócz zdjęć zrobionych przez siebie wstawiaj zdjęcia, które robiłyśmy moim aparatem, [I]please[/I]. Może i katalogowe, ale jest ich więcej i są wyraźniejsze [I]:eviltong:[/I]
:diabloti:[/quote]

Nie rozumiem Ciebie przecież prawie wszystkie zdjęcia na forum są Twoje przypatrz się jeszcze raz normalne ze musiałam je przyciąć(gdy pies był gdzieś na zdjęciu i wokół dużo terenu- po pomniejszeniu byłby mało widoczny) i zmniejszyć bo nie zawala się fora dużymi rozdzielczościami aby usprawnić ich działanie... a niektórych psów otrzymałam po jednym zdjęciu lub wcale więc co mam wywalić swoje i mają być bez lub z jednym?? Zastanów się... krytykujesz w tej chwili w wiekszości swoje zdjęcia tylko pomniejszone i wykadrowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Dingo, ten przepiękny wielki "mój" rudzielec ma ogłoszenia na:

alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
adopcje.org
kupiepsa.pl
mójpupil.pl
czworonogi.eu
przygarnij.pl
przygarnijzwierzaka.pl
animalia.pl
gumtree W-wa.pl
pypile.pl
zoonet.pl[/quote]

i na:

4lapy.pl
ogloszenia24polska.pl
ofertka.pl

Link to comment
Share on other sites

Trochę odświeżonych i trochę nowych ogłoszeń dla Waldka:

alegratka.pl
giełdaogłoszeń.pl
kupsprzedaj.pl
adopcje.org
kupiepsa.pl
mójpupil.pl
ogłoszenia24polska.pl
ofertka.pl
przygarnijzwierzaka.pl
przygarnij.pl
zoonet.pl
bono-polska.pl
ojej.pl
gumtree.pl
adopcjapsa.pl

dzwonić mi tu zaraz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fligiel']Tak w kwestii formalnej czy to jest ten azyl prowadzony przez Wołomińskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami Patrol Interwencyjny?[/quote]

Tak ten sam, chociaż ta nazwa to nawet nie wiem czy jest już zarejestrowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Niestety nie bo nie ma komu jej zrobić:shake:[/quote]
strona www azylu JEST już gotowa
konieczne są jeszcze ustalenia techniczne typu rejestracja domeny, serwer do umieszczenia - to jest do decyzji p. Celiny
no i oczywiście ktoś kto będzie o stronę dbał i ją prowadził
ale te sprawy już nie o ode mnie zależą

miałam trochę przerwy z powodów zdrowotnych i dlatego się tu nie odzywałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']strona www azylu JEST już gotowa
konieczne są jeszcze ustalenia techniczne typu rejestracja domeny, serwer do umieszczenia - to jest do decyzji p. Celiny
no i oczywiście ktoś kto będzie o stronę dbał i ją prowadził
ale te sprawy już nie o ode mnie zależą

miałam trochę przerwy z powodów zdrowotnych i dlatego się tu nie odzywałam[/quote]

Selenga nie wiem czy ustalać coś z Celiną - ja raczej myślałam że będzie to strona prowadzona przez wolontariuszy.
W azylu nie ma osoby któa magołaby ją prowadzić.

Ja zarezerwowałam domenę azylklembow.pl ale muszę w domu sprawdzić na jakim serwerze.
Czy są jakieś darmowe? Ja nie do końca się na tym znam:oops: i potrzebuje porady.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam wszystko uzgodnić z p. Celiną bo jej obiecałam, że stronę zrobię. Poza tym dobrze by było podać na stronie choćby takie informacje jak nr konta azylu czy warunki adopcji, a to chyba trzeba z p. Celiną uzgodnić. Z tego co wiem, to oni mają jakąś starą stronę o szkoleniach czyli miejsce na serwerze mają już. Co prawda nie wiem czy nie na bezpłatnym, więc śmiecącym reklamami. W każdym razie ja mogę zaproponować miejsce na swoim serwerze - bezpłatnie i bez reklam :) Domeny nie dam teraz rady sfinansować, bo chwilowo nie pracuję a akurat muszę zapłacić za domenę dla schroniska w Piotrkowie, więc dobrze, że już ją zarezerwowałaś.
Nie mam nic przeciwko temu żeby stronę prowadziły wolontariuszki :) Pewnie będzie wtedy porządnie aktualizowana. Jeśli p. Celina nie zgłosi sprzeciwu, to chętnie nauczę kogoś obsługi strony - to jest bardzo prosta sprawa :)
Jest ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Owczarki czekają na domek[/quote]
Byla informacja ze podobno trafily z Zabek , a tu sie okazuje ze zaginely w Wesolej i sa szukane :crazyeye:
[FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][B]Daria Wojciechowska[/B]
19.02.2009r. w Wesołej wybiegły z posesji dwa owczarki niemieckie.Pies i suka.Mają tatuaże-pies A1639,suka A2336.Znalazcę proszę o kontakt. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][SIZE=1]kontakt: 604-491-681
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Byla informacja ze podobno trafily z Zabek , a tu sie okazuje ze zaginely w Wesolej i sa szukane :crazyeye:
[FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][B]Daria Wojciechowska[/B]
19.02.2009r. w Wesołej wybiegły z posesji dwa owczarki niemieckie.Pies i suka.Mają tatuaże-pies A1639,suka A2336.Znalazcę proszę o kontakt. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][SIZE=1]kontakt: 604-491-681
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
to te same psy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...