Jump to content
Dogomania

Barf


cyryl

Recommended Posts

Z czosnkiem to chyba trzeba ostrożnie - w większych ilościach może być toksyczny.
Z drugiej strony są gotowe preparaty czosnkowe dla psów.
Po sobie stwierdzam (ochrona /albo i nie/ w sezonie grypowym), że chiński czosnek jest do bani. Trzeba szukać polskiego (ma fioletowawo zabarwione łuski, chiński jest całkiem biały).

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie.. mama byla w miesnym i przy okazji wziela szyjke indycza z mysla o tym, zeby ugotować ją młodej (w sensie ze na 2 razy). Ale ja tak mysle.. moze lepiej dac jej surową? W koncu i tak chce zacząć przygodę z barfem ;d A karma juz sie konczy.. dzisiaj dostała takie 2 skrawki z piersi z kurczaka, to wsunęła, nie zwróciła i wszystko ok..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']sluchajcie.. mama byla w miesnym i przy okazji wziela szyjke indycza z mysla o tym, zeby ugotować ją młodej (w sensie ze na 2 razy). Ale ja tak mysle.. moze lepiej dac jej surową? W koncu i tak chce zacząć przygodę z barfem ;d A karma juz sie konczy.. dzisiaj dostała takie 2 skrawki z piersi z kurczaka, to wsunęła, nie zwróciła i wszystko ok..[/QUOTE]

no pewnie, ja bym na Twoim miejscu sprobowala jej dac ta szyje. Choc część na sam początek :)

Link to comment
Share on other sites

Monia, skrzydła sucz dostał. Na razie sobie zrobimy przerwę z gnatami, a później zaczniemy od indyka.

MakeBelieve - a nie za gruba taka szyja dla yorka na początek? Może lepiej by było zacząć od kurczaka? ;)

Link to comment
Share on other sites

jork to też pies - choć ja często mam inne zdanie :diabloti: w tym temacie, ale jednak pies. Najwyzej zje tyle co da radę resztę zostawi - przecież te większe psy też często zostawiają jakieś części dla nich już niejadalne. No i gratuluję odwagi karmienia surowym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Mama wzięła taką mniejszą właśnie, więc dam wieczorem mniejszą część, zobaczymy czy sobie poradzi ;) A jak z kurczaka, to co najlepiej?[/QUOTE]
z kurczaka najlatwiejszy do pogryznienia bd wedlug mnie korpus ,skrzydelka moja je praktycznie miazdzy w pysku wiec york powinien sobie poradzic spokojnie ;)
tylko dla yorka to chyba 1/4 korpusu , musisz sprawdzic, zwazyc go zeby nie dac za duzo

Link to comment
Share on other sites

co do wieprzowiny to u mnie na stałe gości w menu mojego chudzielca :).

[quote name='MakeBelieve']Mama wzięła taką mniejszą właśnie, więc dam wieczorem mniejszą część, zobaczymy czy sobie poradzi ;) A jak z kurczaka, to co najlepiej?[/QUOTE]

ja z kurczaka daję tylko skrzydła, korpusy i szyje no i podroby :)

Link to comment
Share on other sites

A ja po ponad poltora miesiaca troche sie martwie. Moj pies mial do tej pory zatwardzenia, zwiekszylam wiec ilosc drobiu (pies ctr) i wlasnie od 2 dnia ma lekka srake, a dzis zrobil taka dziwna sluzowa kupe (byly dwa normalne bobki, reszta plynna) z odrobina krwi. Zdarzylo Wam sie? Czy kazda krew przy karmieniu Barfem to powod do niepokoju? :(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ale cena :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

kilka punktów jest ciekawych, ale .... tak od razu o dystrybucji produktów :eviltong:[/QUOTE]
Generalnie tytuł seminarium jest trochę na wyrost ;) No bo jak się ma barf do socjalizacji psow, relacji pies - człowiek i psiego języka?
I z czego ten certyfikat - z barfowania? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie co prawda jakos to specjalnie nie interesuje, bo mieszkam zagranica, ale otworzylam link i troche mnie zniesmaczyl. W calym Barfowaniu podoba mi sie to, ze wszyscy jestesmy wlasciwie samoukami, dodatkowo doksztalcanymi przez nasze psy i patrzac na koszt tego kursu to ktos sobie niezla kase chce na tym zarobic. Z czegos anty-komercyjnego robi sie komercha.... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nykea']Mnie co prawda jakos to specjalnie nie interesuje, bo mieszkam zagranica, ale otworzylam link i troche mnie zniesmaczyl. W calym Barfowaniu podoba mi sie to, ze wszyscy jestesmy wlasciwie samoukami, dodatkowo doksztalcanymi przez nasze psy i patrzac na koszt tego kursu to ktos sobie niezla kase chce na tym zarobic. Z czegos anty-komercyjnego robi sie komercha.... :/[/QUOTE]
dokładnie.... komercha całą mordą pełną jedzenia jednej firmy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...