Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andzia69']no to niech Ozzulek popatrzy, pomyśli czy chce do Ciechocinka dla bullowatych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Black][B]no i co .... no powiedział ze chce jechać :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Furciaczek, Fioneczka - a moze trzeba w ogłoszeniach o duużych psach pisać, ze ciulalek do obrony duzego gratis?:diabloti:[/quote]
[COLOR=Black]
[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Black][B]no własnie zaraz wam fote wstawie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Człowiek nawet jak ma sensowne pomysły to z reguły i tak brakuje funduszy na realizację. I tu możemy napisać, że w sumie nie ma tu znaczenia rasa.

Jedno jest pocieszające. Że z biegiem miesięcy, lat udaje nam się pomóc chociaż niewielkiej liczbie bullowatych oraz oświecać ludzi, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Link to comment
Share on other sites

no to kiedy Ozzulek chce przyjechac?:diabloti:

a to zdjęcie:evil_lol: astka pilnuje cziłałę coby nie wyfrunęła z klatki jak powieje silniejszy wiatr:evil_lol::evil_lol:

pisałam o tym na watku zgredziowym - obok nas w ośrodku była na wczasach bulinka - wieelka biała baba i 2 mini yorecki pętające się jej dookoła nóg:diabloti: przekomicznie to wyglądało:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Alicjo, zdjęcie po prostu cudowne![/quote]
[FONT=Arial][B]
bo i suczyska cudne ;)[/B][/FONT]

[quote name='andzia69']no to kiedy Ozzulek chce przyjechac?:diabloti:

a to zdjęcie:evil_lol: astka pilnuje cziłałę coby nie wyfrunęła z klatki jak powieje silniejszy wiatr:evil_lol::evil_lol:

pisałam o tym na watku zgredziowym - obok nas w ośrodku była na wczasach bulinka - wieelka biała baba i 2 mini yorecki pętające się jej dookoła nóg:diabloti: przekomicznie to wyglądało:p[/quote]

[FONT=Arial][B]Ozzulek na wiosne ;)[/B][/FONT]

[quote name='andzia69']Kasia - no to moze po cziłałce se zapodamy?:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][B]załatwić ?? :evil_lol::evil_lol: cziułka ma hodowlanke ... będzie cały miot nasz ;)[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]:loveu:ciechocinek ;)
[url]http://img225.imageshack.us/img225/1568/minolta209.jpg[/url]


no prosze ....te to mają wakacje :loveu:
oj chyba Ozzulek sie zapisze na turnus :evil_lol:[/B][/FONT][/QUOTE]

Ejjj jaki Ciechocinek?? Gdzie?? Kto tam jest i po co i dlaczego ja nic nie wiem:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ejjj jaki Ciechocinek?? Gdzie?? Kto tam jest i po co i dlaczego ja nic nie wiem:placz:[/quote]


jak to gdzie - to ciechocinek nadmorski:evil_lol: [url=http://www.kotki2.com.pl:p]Kotki2: Strona główna[/url]

[quote name='Tengusia']a ja na kolankach mam wlasnie strasznie groznego morderce, ma wzrostu tyle co chiuaua, wiecej siersci i wazy moze 2kg ... caly czas szukam gdzie mu te bateryjki wkladaja ale nie umie znalezc :eviltong:


Andzia ja sie u ciebie melduje w pierwszej połowie lipca :loveu:[/quote]

ło kej - to będziemy czekać całą sforą:diabloti:


a to na kolanach to może masz chiłałkę owłosioną:evil_lol: a beteryjki szukaj pod ogonem:p

[quote name='doddy']Pytanie tylko, czy mamy se zapodać po równo do każdego psa? :cool3:

[/quote]

ups:roll: oto jest pytanie:p


w sumie takie chiłałki to oszczędnosciowe psy - słyszałam, ze im się jeść nie daje coby nie rosły!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']

ło kej - to będziemy czekać całą sforą:diabloti:


a to na kolanach to może masz chiłałkę owłosioną:evil_lol: a beteryjki szukaj pod ogonem:p

[/QUOTE]

nie to nie chiuaua czekaj dam ci linka do tej rasy ... [url=http://www.alwaysmaltese.com/]Always Maltese- Maltese Dog-Maltese Breeders[/url] nie wiem czy to nasz maltanczyk ??? nie znam sie na tych malych zabawkach :diabloti: bateryjki pod ogonem brak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Andzia, ja to wymyśliłam lepszy pomysł...
choć się zajmiemy adopcją ciułałek :evil_lol: I będziemy je odsprzedawać z zyskiem na bullowate! :loveu:
Ciułałki to już bywają do adopcji! Bugsikowa dwie se sprawiła. Nawet z wodogłowiem w gratisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Andzia, ja to wymyśliłam lepszy pomysł...
choć się zajmiemy adopcją ciułałek :evil_lol: I będziemy je odsprzedawać z zyskiem na bullowate! :loveu:
Ciułałki to już bywają do adopcji! Bugsikowa dwie se sprawiła. Nawet z wodogłowiem w gratisie.[/quote]

o rany:crazyeye: to skąd ona takie brała:cool3:

ale wiesz - to dobry pomysł - trza ciłały i yorki wyadoptowywać za kasę - będzie na bullowate:evil_lol: a jak jakiś będzie nie w kolorze lub w wadze to albo przefarbujemy albo odchudzimy:evil_lol:


Tengusia - to ten maltanczyk jakiś mutant jest!:diabloti: a może rozejrzyj się tam za jakimiś podobnymi i wyślij je w paczce do nas - wyadoptujemy za grubą kasę, bo to będą hamerykańskie i bedzie na hotele, leczenie itd:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']o rany:crazyeye: to skąd ona takie brała:cool3:

ale wiesz - to dobry pomysł - trza ciłały i yorki wyadoptowywać za kasę - będzie na bullowate:evil_lol: a jak jakiś będzie nie w kolorze lub w wadze to albo przefarbujemy albo odchudzimy:evil_lol:


Tengusia - to ten maltanczyk jakiś mutant jest!:diabloti: a może rozejrzyj się tam za jakimiś podobnymi i wyślij je w paczce do nas - wyadoptujemy za grubą kasę, bo to będą hamerykańskie i bedzie na hotele, leczenie itd:p[/quote]

Bugsikowa wiedziała gdzie się zakręcić... z hodowli je brała. :diabloti:
Yorki to trza czesać, więc Ty będziesz trzymać w swoim Ciechocinku, ja będę wodogłowia - ale te gładkie czymać. :loveu:

I wszystko będzie w imię ludzkości :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Bugsikowa wiedziała gdzie się zakręcić... z hodowli je brała. :diabloti:
Yorki to trza czesać, więc Ty będziesz trzymać w swoim Ciechocinku, ja będę wodogłowia - ale te gładkie czymać. :loveu:

I wszystko będzie w imię ludzkości :p[/quote]


no niech ci będzie:p ogolę do łysa i będą chinskie grzywacze:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...