Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Marta&Karmen']ED znaczy co? bo jakoś nie mogę wykminić...



[/quote]
eurodog to typ psa pociągowego.. rasa nie zarejestrowana przez FCI
hysky+chart+pointer w różnych proporcjach...bardzo szybkie , wytrzymałe, inteligentne...mój ma na imię Fred...i jest pinto ... i jak większość psów z dogomani jest po przejściach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']mam ED kiedy wracam po rowerkowym treningu a ktoś pyta czemu zmęczony.. odpowiadam ( a mieszkam pod Krakowem)
- bo z Zakopanego wracamy..

kiedys dostałam jednak pytanie...
-to ile to pani zajmuje?
- tak ze 3 godziny...odpowiedziałam poważnie... UWIERZYŁ :diabloti::biggrina:[/quote]
Kanna a co miał nie uwierzyć... ostatnio przysłuchiwałam się rozmowie rowerzystów [ale takich z prawdziwego zdarzenia] i też byłabym skłonna uwierzyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Kanna a co miał nie uwierzyć... ostatnio przysłuchiwałam się rozmowie rowerzystów [ale takich z prawdziwego zdarzenia] i też byłabym skłonna uwierzyć :diabloti:[/quote]
ale z krakowa do zakopanego to 3 godz ale samochodem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']ale z krakowa do zakopanego to 3 godz ale samochodem:evil_lol:[/quote]
Ludzie we wszystko uwierzą - w mniemaniu wielu przechodniów moje psy są niczym superman i potrafią przemierzać niewiarygodne odległości mknąc z prędkością światła nie męcząc się przy tym ani troszkę. Oprócz tego ta umiejętność jest u nich podobno wrodzona i nie potrzebują treningów :D

Poza tym ludzie często komentują fakt że nie spuszczam psów ze smyczy. Przecież one muszą się wybiegać a ja je tak torturuję. Tłumaczę że puszczam je luzem ale w miejscach gdzie nic im nie grozi, a nie na naszej łączce przy ulicy gdzie nie dość że mogą wpaść pod auto to jeszcze się pokaleczyć o potłuczone butelki których jest wszędzie pełno. Czasem słyszę że wszyscy puszczają i jakoś żadnemu psu nic się nie stało. Odpowiadam wówczas że najwidoczniej jestem przewrażliwiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']ale z krakowa do zakopanego to 3 godz ale samochodem:evil_lol:[/quote]
Średnią prędkością z jaką poruszała się tamta grupa było 40-50 km/h :diabloti:... to usłyszałam [bo się jakiś znajomy rowerzysta dosiadł i tak o prędkościach gadali] i zapamiętałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata_lodz']Ludzie we wszystko uwierzą - w mniemaniu wielu przechodniów moje psy są niczym superman i potrafią przemierzać niewiarygodne odległości mknąc z prędkością światła nie męcząc się przy tym ani troszkę. Oprócz tego ta umiejętność jest u nich podobno wrodzona i nie potrzebują treningów :D

Poza tym ludzie często komentują fakt że nie spuszczam psów ze smyczy. Przecież one muszą się wybiegać a ja je tak torturuję. Tłumaczę że puszczam je luzem ale w miejscach gdzie nic im nie grozi, a nie na naszej łączce przy ulicy gdzie nie dość że mogą wpaść pod auto to jeszcze się pokaleczyć o potłuczone butelki których jest wszędzie pełno. Czasem słyszę że wszyscy puszczają i jakoś żadnemu psu nic się nie stało. Odpowiadam wówczas że najwidoczniej jestem przewrażliwiona.[/quote]to nieznajomośc specyfiki rasy...wyobraż sobie jakby komentowali gdyby zobaczyli jak się mocuje psy przed zawodami:evil_lol: no po prostu- barbarzyństwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']eurodog to typ psa pociągowego.. rasa nie zarejestrowana przez FCI
hysky+chart+pointer w różnych proporcjach...bardzo szybkie , wytrzymałe, inteligentne...mój ma na imię Fred...i jest pinto ... i jak większość psów z dogomani jest po przejściach...[/quote]

aaa to nie słyszałam wcześniej. Dzięki za info;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Hmmm...
Na mojego psa często mówili: "to lisek, prawda?":crazyeye:
To wilczak czechosłowacki, więc nie wiem skąd ten lisek:shake::evil_lol:[/quote]bo wszystko co się po lesie kręci to lisy... łącznie z leśniczymi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja Lily czesto jest przyrównywana do rudego liska:evil_lol:. Zwłaszcza przez dzieci :eviltong:.
A tak poza tym, to raczej nie spotkałam się z dziwnymi komentarzami dotyczącymi suczy ;). Ew. że "ojej, jaka puchata", bo zimą faktycznie, ofutrza się ponadprzeciętnie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Hmmm...Ale lisy chyba po osiedlu nie chodzą i nie kąpią się w stawie i nie skaczą na ludzi i nie dostają smaczków! :evil_lol: A może dostają...:p[/quote]
Zdarza się, że po osiedlu chodzą...
Podejrzanie lgną do innych żywych stworzeń, ale smaczków to chyba nie dostają, a o kąpielach w stawie nic nie wiem.;)

Link to comment
Share on other sites

Na moje borzoje ludzie reagują tak: O matko, co to za psy!!! to jakis wybryk natury, ze to na pewno nie sa rasowe psy, a kundelki.
Mówią, ze to afgany, saluki :evil_lol:
Na dalmatynczyka pewna pani powiedziała : To jest dog arlekin :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Dzisiaj na szkoleiu mi jedna pani powiedziała ze ktos jej mówił ze charty to bron wiec powinno sie je prowadzic z prawej strony[/quote]

No pewnie, że broń! Idzie paniusia z jakąś "pchłą" co szczeka, rzuca się na smyczy i wkurza Twoje psy, a ty mówisz:
-Piesku, bierz tego jazgota!:evil_lol:
I pies przynosi Ci "pchłę" w pysku! :lol:
PS.No dobra.To był żart. Bez obrazy właścicielom małych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Dzisiaj na szkoleiu mi jedna pani powiedziała ze ktos jej mówił ze charty to bron wiec powinno sie je prowadzic z prawej strony[/quote]
Coś w tym jest.;)
Nawet w książce sióstr Szmurło o charcie polskim jest taki fragment o tym, że cp to ukryta broń kobiety, którą ktoś próbowałby zaczepiać na ulicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']No pewnie, że broń! Idzie paniusia z jakąś "pchłą" co szczeka, rzuca się na smyczy i wkurza Twoje psy, a ty mówisz:
-Piesku, bierz tego jazgota!:evil_lol:
I pies przynosi Ci "pchłę" w pysku! :lol:
PS.No dobra.To był żart. Bez obrazy właścicielom małych psów.[/quote]
To zapewne musi być żart. CP jest w stanie przywlec dziesiąt kilo psa, nie tylko "pchłę". Choć prędzej porzuciłby zdławione cielsko gdzieś tam.;)

Link to comment
Share on other sites

A co do komentarzy:
Idę z Łowcą nad jeziorkiem i nagle na drodze widzę państwo z yorkiem. Zapięłam swojego, bo on 20 kg. w tedy ważył (teraz 23) i mógłby swoim zachęcaniem yorka do zabawy zrobić krzywdę.:evil_lol:
No i państwo mija mnie z Łowcą, który caaały happy, że widzi "takie małe coś". Właściciele yorka się zatrzymali i facet mówi:
-Może by się pobawiły, gdyby nie były na smyczy?
Ja na to:
-Pewnie tak, ale mój waży 20 kg. i boję się żeby krzywdy nie zrobił!
Facet na to:
- No, a moja waży 2 kg. więc niech go pani nie spuszcza bo mu krzywdę zrobi!

I państwo zostawili mnie na dróżce z głupią miną.:-o O co im chodziło? Może ich uraziłam tym, że nie chciałam Łowcy puścić, żeby jej (suczce) nic nie zrobił?:evil_lol: Taak, ona pewnie ma metalowy kręgosłup, że tacy o nią pewni byli!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Dzisiaj na szkoleiu mi jedna pani powiedziała ze ktos jej mówił ze charty to bron wiec powinno sie je prowadzic z prawej strony[/QUOTE]

ja prowadzam z prawej strony - wygodniej mi tak;) hihi podświadomie wiedziałam że Su jest bronią:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wracam w piątek do domu, czekam na przystanku na autobus, kilka metrów za przystankiem, przed sklepem w cieniu leży jak żaba posiwiały buldożek. Nagle pojawia się jakaś kobieta, patrzy na tego psa, zaczyna coś do niego zagadywać, ten nic, nie zwraca na nią uwagi. Kobieta zaczęła stukać parasolem przed psem i do mnie(stałam tam, bo była cień) "psy na pewno tak nie leżą, jakby leżał to miał by nogi z przodu, na pewno" ja zniechęcona kontaktem i rozmową z ludźmi, popatrzyłam się tylko na tą babką. Czekam dalej na autobus, kobieta pod nosem "czyj to pies jest?" i weszła do sklepu, ale stała przy drzwiach wejściowych. Za kilka minut wychodzi jakaś babka, patrzy sie na psa i powiedziała "chodź Mars", pies się od razu zerwał i poszedł za tamtą osobą. A mina kobiety z parasolem - "troszkę" się zdziwiła. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj wracając do domu z Bzikiem na smyczy zostałam zagadana przez jakiegoś przypadkowego pijaczka (no bardzo radosny był :lol:) : "Przepraszam prsze paniii a ile pani tych psów tu prowadzi, nie mogę się doliczyć?" :evil_lol:
Odpowiedziałam, że 3 ale to chyba było mało kreatywne :wink:
Czyżby Bezik wyglądał na kilka psów ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Utuczyłaś go i więcej psa się zrobiło? :evil_lol:
Mi dzisiaj dwóch panów na przystanku zaczepało Hexolinę, cmokali, nawet ukucnęli, więc się spytałam czy chcą się przywitać (tej się mało tyłek nie urwał :roll:). Wyrazili chęć, wygłaskali i stwierdzili, że jest fajna i taka miła ;). Moje psisko dziwaczeje i zaczyna lubić facetów starszych :crazyeye:. Za to zaczęłyśmy mieć inne problemy i nasze agility stoi pod wieelkim znakiem zapytania :placz:, przez moją głupotę, gapiostwo i coś tam jeszcze :flaming:.

Link to comment
Share on other sites

ej no wszystko można o moim psie powiedzieć ale nie to, że jest utuczony :eviltong:

[quote name='*Monia*'] Za to zaczęłyśmy mieć inne problemy i nasze agility stoi pod wieelkim znakiem zapytania :placz:, przez moją głupotę, gapiostwo i coś tam jeszcze :flaming:.[/quote]

tzn?

Link to comment
Share on other sites

Na żywo go nie miałam przyjemności dawno widzieć i nie mam pewności czy go nie zatuczyłaś jak nie ćwiczyliście tyle :eviltong:

[quote name='Bzikowa']tzn? [/QUOTE]
Przed chwilą w galerii opisałam swoją entelegencję i nie będę tu offować :roll: (ostatnia strona)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...