Jump to content
Dogomania

ASICAiBREGO

Members
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

About ASICAiBREGO

 • Birthday 04/23/1983

Converted

 • Location
  Gdynia
 • Interests
  psychologia zwierzat, dogoterapia, arteterapia
 • Occupation
  Psi psycholog -> [email protected] 695-20-85-65

ASICAiBREGO's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. homeopatka nie ma prawa działać i jest pseudomedycyną, co za weterynarz podaje homeopatię(?!) i jeszcze opowiada głupoty, że można wyleczyć otwarte złamania WODĄ (tak wodą z cukrem, homeopatia, to nic innego jak woda z cukrem) Polecam, to 2 pierwsze lepsze linki, jak poszukasz więcej natkniesz się na badania itp [url]http://www.ekologia.pl/wywiady/homeopatia-nie-ma-nic-wspolnego-z-medycyna-wywiad-z-prof-andrzejem-gregosiewiczem,16564.html[/url] [url]http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,9078444,Homeopatia___to_naprawde_nie_dziala.html[/url]
 2. Kuba, co u psiaka? Może daj ogłoszenia do pobliskich schronisk (szkół/kościołów//sklepów/innych skupisk ludzi), że taki pies jest u Ciebie do odbioru, jak by się znalazł właściciel. Jeślinie poczytałeś o huskich, wiedz tylko, że może dusić kury i inne małe zwierzęta i kopać doły, oraz uciekać, nie nadaje się do budy, nie przypilnuje domu, za to nie pogardzi kilkukilometrowym treningiem/spacerem najlepiej będąc w szelkach/sledach Jeśli zostanie na podwórzu, zadbaj o świerzą wodę dla niego i schronienie przed deszczem. Trzymam kciuki!
 3. Piesek już jest w domku, hip hip hurra dla udanej akcji poszukiwawczej! :)
 4. Zadzwonił do mnie Pan z hodowli, z której pies pochodzi, jeśli nie znajdzie się właściciel, któremu psa sprzedano, pies wraca do hodowli. Oby więcej takich odpowiedzialnych hodowców!!
 5. Koleżanka właśnie do mnie zadzwoniła, spotkała ludzi którzy znaleźli psa na ul Morskiej (dzielnica- działki leśne, grabówek) określili go jako malamut, ja raczej obstawiam, że to samoyed ;) Pies dziś zostaje w domu tamtych Państwa, jak by ktoś szukał, kontakt przeze mnie 695208565 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1602/6775438805c00163med.jpg[/IMG][/URL]
 6. Zapraszam na bazarek wyprzedażowy-ceny od 10 gr:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-22-08-godz-23

 7. apraszamy do odwiedzenia 12-letniego połamanego Marianka, którego niedługo czeka operacja, a którego szanse na nowy domek są bliskie zeru :-(http://www.dogomania.pl/forum/thread...michelle04-%29Zapraszamy także na bazarek dla trzech psich nieszczęść- połamanego Marianka, ślepego Badiego i staruszka Amisia- ponad 180 fantów, a nuż znajdziesz coś dla siebie ;-)http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-godz-20-00

 8. [quote name='xxxx52']To co piszesz jest oczywiste ,ale znam przypadki ,gdzie dzieci poszly tylko po pilke bo wpadla im na ogrod sasiada,no i co wtedy?.[/QUOTE] Ogrodzenie wokół posesji powinno być tak "skonstrułowane, aby właśnie dzieci nie mogły go łatwo sforsować. + ww juz tabliczki ostrzegawcze Co do wcześniejszej sprawy z artykułu, z perspektywy biegłego sądowego także wnioskowała bym o ukaranie właściciela, dlaczego(?) "Nero był w części gospodarczej, niedostępnej dla postronnych. To był teren prywatny, oznaczony dwiema tabliczkami ostrzegającymi przed psem. Do tego pies był na łańcuchu." Teren nie było ogrodzony tylko oznaczony. Dlatego sąd wydał taką a nie inną decyzję, Jednakże(nie znając co prawda akt sprawy), myślę, że wina leży jak zwykle po obu stronach, nikt nikomu nie każe iść na prywatna posesję, z uwiązanym psem i go głaskać. Kara dla właściciela jednak była swego rodzaju lekcją i "chuchaniem na dalsze możliwe zdarzenia" skoro właściciel nie został by ukarany, nie ogrodził by posesji/ nie zamknął psa w kojcu etc Skoro 21 latka była na tyle głupia, że wlazła psu prawie do budy, każde normalne dziecko będzie na tyle rozkojarzone -> piłką, motylkiem, kwiatkiem, żabką, lub choćby chęcią głaskania ww psa, że pójdzie śmiało i może nawet stracić życie w wyniku ataku zwierzaka pilnującego posesji. Dziękuję :)
 9. Psi psycholog -> kliknij miniaturkę

  ad20f88708b9d521m.jpg

 10. Fundacja Dogtor zaprasza na kurs "Podstawy dogoterapii" [LIST] [*] [B]Termin i miejsce kursu:[/B] [B]14 - 15[/B] kwietnia 2012 r., [B]Gdynia[/B], ul. Wolności 1A (siedziba Fundacji Dogtor) [*] [B]Program kursu[/B]: Kurs podzielony jest na następujące bloki tematyczne: BLOK I - PIES - udomowienie i podstawy kynologii; - podstawy szkolenia, egzaminowania i selekcji psów terapeutycznych; - praca z psem terapeutą na co dzień; - zdrowie psa terapeuty; [*] BLOK II - CZŁOWIEK - różne aspekty dogoterapii - problemy w dogoterapii; - zespół dogoterapeutyczny; BLOK III - ORGANIZACJA I PRAWO - organizacja i bezpieczeństwo zajęć z psami; - wolontariat i prawne aspekty dogoterapii. [*] [B]Koszt[/B] kursu: 400 zł [*] [B]Zgłoszenie[/B] na kurs Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o [B]wcześniejszą rejestrację[/B]. [*] W celu zgłoszenia udziału prosimy o: [B]- Wypełnienie i przesłanie[/B] formularza zgłoszeniowego na adres [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/B] Formularz można także[B] pobrać[/B] ze strony fundacji: [URL="http://fundacjadogtor.org/"]www.fundacjadogtor.org[/URL] -[B] Dokonanie wpłaty po uzyskaniu potwierdzenia o przyjęciu na kurs[/B]. [*] Każdy uczestnik otrzymuje: - materiały szkoleniowe - certyfikat, pod warunkiem uzyskania pozytywnej oceny z egzaminu końcowego, - osoby niepełnoletnie otrzymują zaświadczenie o odbyciu kursu. [*] Kurs ma charakter teoretyczny i odbywa się bez psów. [*] Fundacja nie zapewnia noclegów i wyżywienia. [/LIST] Serdecznie zapraszamy!
 11. Brezyl, masz rację, dzięki za poprawkę. Masz oczywiście rację, jakoś nie przywiązałam większej uwagi do skrótu. Cztery literki były, zaczynało się na "S" no i automatycznie odpisałam :) Dysleksja się kłania :)
 12. zostałam poproszona na priva o opinię o studiach SGGW - Ja ukończyłam na PAN (zostały przeniesione z SGGW) ale oprócz przenosin nic się nie zmieniło ( wnioskuję zrelacji absolwentów SGGW). Studia ukończone, zaczęłam udzielać porad w zakresie psychologii zwierząt i złożyłam dokumenty w sądzie okręgowym (jako biegły) więc, na pewno sądy traktują ukończenie tych studiów na poważnie :) Studia na prawdę sobie chwalę, dały mi bazę pod dalszą edukację, dużo jednak trzeba było kopać samemu, do tego znać biegle angielski, gdyż większość materiałów wysyłanych nam przez uczelnię jest po angielsku, wiem jednak, że u nas na roku ktos tłumaczył teksty za opłatą i wysyłał reszcie, która nie znała języka. Wracając do programu własciwie jest to obszar obejmujący wszystkie zagadnienia związane ze zwierzętami od prawa, opinii biegłego sądowego, dogoterapię, hipoterapię, zoo, historię, po rozwój układu nerwowego. Osobiście jestem zadowolona, polecam!
 13. Zgadzam się w 100% z Martens. Kmera jeśli zastosujecie się do podanych metod na pewno osiągniecie sukces. Tylko nie spodziewaj się, że wydarzy się to w przeciągu kilku dni, na wszystko potrzeba czasu :) Powodzenia! Dodam tylko 3 grosze od siebie. AK47, a słyszałeś kiedyś o zachowaniach afiliacyjnych takich jak oblizywanie wzajemne oblizywanie pysków? Komunikacja psów to nie tylko węch, oczy, uszy.
 14. Nikt się nie odzywa, to z braku laku ;) mogę dać Ci namiary na osobę po studiach w zakresie psychologii zwierząt.
×
×
 • Create New...