Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='ewunian']Mój to chyba wyczuł i zaczął ujadać na gościa i amstaffa. "Ares" zaskowyczał i wcisnął się za auto, pociągając pana. Ten zaś do mnie z uznaniem: "Te, co masz takiego ostrego psa?" Ja: "Ano, proszę pana, widzi pan, co sterydy i siłownia robią z psem i człowiekiem" :)[/QUOTE]

Hi hi dobre :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']to tak jak do mnie :o popatrz ta chihuahua wygląda jak Niutuś!!!!
A kiedy powiedziałam ,że to nie jest chihuahua zdziwiona:a co to?
papillon
to może nasz niutuś to też papillon?
a kupiła go pani jako chihuahuałę?
nie ja ją przygarnęłam ze schronu
wtedy zrozumiałam,że to żadna chihuahua nie jest![/QUOTE]

A skąd wiesz? ;)


Może nie tyle komentarz co przezabawna sytuacja (juz drugi raz tak mam). Otóż potrzebowałam kupic Kraksicy HMB (takie coś na mięśnie, w psiej wersji tez jest, ale ludzkie tańsze). Polazłam więc do sklepu z odzywkami i grzecznie proszę o to cudo. Pan bardzo grzecznie pyta- czy dla mnie czy dla chłopaka.

"Nie- to dla psa"....

Mina sprzedawcy- bezcenna.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja co rusz spotykam się z komentarzami młodej (mix ast wyglądający coś ala jak pitbull tyle że w wersji mini).
Najlepsi są moi 'znajomi' lat 14-20 tzw blokersi gdy zobaczyli nas pierwszy raz w parku:
- te patrz to ten no ... pitbull
- nie to ast... mówie ci...

Po chwili pytają się mi co to za rasa... gdy usłyszali że kundel ich miny były niezapomniane :D

Jeszcze lepsze są miny ludzi gdy dowiadują się że młoda jest wzięta ze schronu :diabloti: a najgorsze że nikt nie chce uwierzyć że w schronie są psy które tak kochają ludzi jak ona :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej ;o
nie moge znalezc postu dotyczacego wysokiego mocznika u psów. Ale chciałam cos dodac dlatych , ktorzy mowili , ze gdy pies ma podwyzszony mocznik
to nalezy dzwonic do weterynarza .
A teraz pytanie dla tych osób , ktore o tym pisali ;p
skad wy niby wiedzieliscie , ze wasze psy bmaja podwyzszony ten mocznik ?;p
musicie chyba od razu jechac do weterynarza , zeby sie w ogole o tym dowiedziec ;p
pozdrowienia Ola;p

Link to comment
Share on other sites

Mam do was małe pytanie !;)
mam dwa psy ale ja za to nie wiem co zrobic , poniewaz jeden pies ma lat 14 i jest to mały kundel , a drugi ma 3 miesiace i jest to mieszaniec owczarka niemieckiego z amstafem ;)
nie wiem co zrobic bo ten mały przez cały czas podlatuje do tego straszego
i przez caly czas dreczy tego straszego .No nie mozna zapanowac nad tym małym
szczeniakiem ;p
co zrobic zeby mały przestał maltertowac tego straszego ?
przez cały czas go gryzie naskakuje na niego i nie wiadomo co jeszcze robi
jak nas ludzi nie ma w domyu ;p
jak małego oduczyc skoro nie chce słuchac ?;)
prosze o odpowiedz
Ola;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olena']Hej ;o
nie moge znalezc postu dotyczacego wysokiego mocznika u psów. Ale chciałam cos dodac dlatych , ktorzy mowili , ze gdy pies ma podwyzszony mocznik
to nalezy dzwonic do weterynarza .
A teraz pytanie dla tych osób , ktore o tym pisali ;p
skad wy niby wiedzieliscie , ze wasze psy bmaja podwyzszony ten mocznik ?;p
musicie chyba od razu jechac do weterynarza , zeby sie w ogole o tym dowiedziec ;p
pozdrowienia Ola;p[/QUOTE]

[quote name='olena']Mam do was małe pytanie !;)
mam dwa psy ale ja za to nie wiem co zrobic , poniewaz jeden pies ma lat 14 i jest to mały kundel , a drugi ma 3 miesiace i jest to mieszaniec owczarka niemieckiego z amstafem ;)
nie wiem co zrobic bo ten mały przez cały czas podlatuje do tego straszego
i przez caly czas dreczy tego straszego .No nie mozna zapanowac nad tym małym
szczeniakiem ;p
co zrobic zeby mały przestał maltertowac tego straszego ?
przez cały czas go gryzie naskakuje na niego i nie wiadomo co jeszcze robi
jak nas ludzi nie ma w domyu ;p
jak małego oduczyc skoro nie chce słuchac ?;)
prosze o odpowiedz
Ola;)[/QUOTE]

A co to ma do tematu? Odszukaj odpowiednie działy i tam wklej swoje tematy - poproś moderatorów o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a ja wczoraj uslyszalam od sasiadki ze mecze psy !
bo nakladam im homonto !;D
suka miala szelki na sobie
zamurowalo mnie ,nie wiedzialam co to homonto[/QUOTE]

Jak mogłaś,Ty niedobra:evil_lol:Ciekawe co by powiedziała,gdyby zobaczyła szelki mojej suki z obciążnikami:diabloti:jakieś 4kg.

Link to comment
Share on other sites

He he, coś w tym musi być ;)
Kiedyś pewien znany sędzia kynologiczny powiedział o moim kundelku Amim: "nieeee, takie psy nie istnieją" ;-)
A muszę dodać, że Ami za młodu dla mnie czasem wyglądał jak zrobiony z gumy: taki czarnolśniący o dziwnym pysku (wyglądał, jakby miał gdzieś daleko domieszkę czegoś bulowatego) i wieeelkich stojących uszach :D

Link to comment
Share on other sites

ja raz strzelilam gafe i pewnie jakby ta osoba miala konto na dogo to by tu o tym napisala :)
spotkalam u nas na polach taka kobiete z psem przypominajacym mi hasky
tzn kolor taki i stojace uszy ,zielone oczy, szczuply bardzo i jakby wiekszy
wiec niewiele myslac jak sie mijalismy psy sie witaly zaczelismy rozmawaic
a ja strzelilam cos w stylu "to chyba mix hasky prawda?"
kobieta sie na mnie spojzala jakbym jej matke zabila i powiedziala spokojnie "to jest rodowodowy ...." nie pamietam rasy niestety , strasznie trudna nazwa to byla przynajmiej dla mnie bo nigdy jej nie slyszalam
pokazala mi tatuaz psa w uchu cos tam jescze pogadylysmy i poszla
wiecej nie widizalam tej kobiety a chcialabym z nia porozmawiac znowu o tym psie i do teraz nie moge sobie przypomiec rasy tego psa ,a szukalam juz wiele razy w google

dla tej kobiety to bylo oczywiste jakiej rasy ma psa i pewnie wedlug niej wcale nie byl podobny do haskiego , ale ja nigdy w zyziu takiego psa nie widzialam

Link to comment
Share on other sites

Miałam kiedys psa z rakiem prostaty, który miał cewnik, w związku z czym miał pieluchę i kołnierz, na sapcer wychodził tylko w kołnierzu. Teksty na ten temat na osiedlu były takie:

"a, bo pieska tak przed słońcem chronicie?"
"Na pewno odbieraja w ten sposób fale radiowe"

I to panie emerytki były :)

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy rózne historie czasem dziwne , wkurzające lub zabawne :) Np :
Raz szłam sobie spokojnie ulicą z Sarą i zobaczyłam Panią z fajnym szczeniakiem wiec podeszłam i spytałam się czy jaka płeć powiedziala że to samica ja powiedziałam że też mam dziewczynkę a ona mnie wysmiała że to żadna dziewczynka tylko samica nie dziewczynka ! I zaczeła sie nabijać no dobra xd Potem spotkalam ja jeszcze raz i powiedziała że przechodziła koło nas i mój pies na nie nie szczekał , wytłumaczyłam jej ze jak ja zna to co bedzie szczekał to powiedziala mi że takiego psa najlepiej powieśić :/ Wkurzyło mnie to strasznie i zaczełam jej pyskować i teraz okrazam ją duzym łukiem . Raz przechodzila grupka osób i zaczeła miedzy soba mówić patrzcie jaki fajny cokier spaniel (ja mam sheltie xd ) czasami było też tak że mysleli ze to jest kundel i gdy mowilam ze rodowodowy to oczy im na wierzch wychodziły :D Raz jedna sytuacja mnie wkurzyła przechodziłam przez tory i jakas babka zaczela sobie robic jaja i przyszla do mnie i spytała sie ile za psa bo chce go na smalec chciałam jej wygadać ale puściłam tą uwagę mimo uszu lepiej nie rozmawiac z ludzmi niemadrymi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']A skoro o imionach psich mowa, to ja sie ostatnio coraz bardziej zaqstanawiac czy Fionie imienia nie zmienic. Bo nich no tylko spotkamy z Fiona kogos nowego i sie zapyta jak Fiona sie nazywa, a ja odpowiem, to zaraz pada kolejne pytanie: "A gdzie Shrek?" :angryy:[/QUOTE]

Ja mam psa o imieniu Shrek :razz: XD

Link to comment
Share on other sites

u nas standardowo jak idę do centrum miasta z moimi manchesterami ludzie mowią "jakie śliczne szczeniaczki dobermana" to nic że 4 miesięczny szczeniaczek dobka jest większy od mojej sześcioletniej suni... no ale najlepszy był pan, który energicznym ruchem o mało nie wyrwał ręki swojemu synkowi krzycząc na pół ulicy "uważaj pani ma dwa ludojady!" ...no i nie był to żart... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']a nie był o wilczak czechosłowacki albo saarlooswolfhond?[/QUOTE]
spojzalam w googlach i saarlooswolfhond jest nawet podobne do tamtego psa , nie dokonca ale moze byc to ta rasa
szkoda ze juz ta kobieta nie przychodzi bo bym poporstu spytala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...