Jump to content
Dogomania

Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!


paros

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NadziejaA']
I bardzo prosze na pierwszym miejscu o domek z ogrodem. Vera naprawdę męczy się w mieszkaniu![/QUOTE]
Nadzieja, rozbrajasz mnie :crazyeye:
do mnie piszesz, ze:

[QUOTE][I]ASIOR trzeba znaleźć dom dla Very w trybie natychmiastowym...[/I][/QUOTE]

bo
[QUOTE]czas Very się niestety kończy.[/QUOTE]
a teraz sobie wybierasz, ze dla niej dobry byłby domek z ogrodem?????
No błagam.. Dla niej dobry byłby jakikolwiek domek......
Halbina zrobiła mnie przysługę, powinnaś na początku podziękować, BO TO NIE JEJ SPRAWA, A Ty ograniczasz się tylko do pytań: "[I]asior zrobbiłaś już werze allegro?? [/I]"
KAŻDY poza Tobą próbuje coś zrobić dla Wery..... W jaki sposób szukasz jej domu?? Zrobiłaś jej [B]choć jedno ogłoszenie[/B]???????

[quote name='NadziejaA']

A i nie [B]W[/B]era tylko [B]V[/B]ERA[/QUOTE]
wiesz.. w tytule wątku jest [B]W[/B]era... osoba nie znająca sprawy dogłębnie nie musiała wiedzieć, że zmieniłaś jej imię.. :roll:

ehhhh szkoda gadac... unosisz się na innym forum bluzgasz łaciną, a kiedy trzeba skulić głowę i podziekować INNYM za pomoc, którą okazują Tobie i TWOJEMU PSU, to stawiasz wymagania... :shake:
Przysiegam, ze gdyby nie pies to napewno nie ładowała bym się w to....

PYTANIE DO CIEBIE:
OPŁACISZ AUKCJE I WYRÓŻNIENIE NA ALLEGRO w kwocie 12,5 zł?????
Bo bez wyróżnienia szans nie ma..... :shake:

[B][SIZE="3"]HALBINKO JESTEŚ WIELKA.. O TO MI CHODZIŁO[/SIZE][/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie bede komentowala-bo tu chodzi o dobro psa...
ale pewnie za ten zjedzony boczek:placz: to nie oplaci allegro!
ciekawe jak intonuje to Vera przez "V" ze ma to tak subtelne znaczenie???
ech...
glupota jednak nie ma granic
zeby jak najszybciej znalezc odpowiednich ludzi z serduchem...bo nie dziwne ze psica bedzie coraz bardziej zalekniona...:shake::shake::shake:
serce sie kraje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][FONT=Comic Sans MS]Otrzymałam maila z prośbą o pomoc w bardzo pilnym znalezieniu domu :-( dla suni o imieniu Wera. Cytuję istotne fragmenty listu:[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Wera to suczka, mieszaniec golden retriever (matka) z owczarkiem niemieckim(ojciec). Suczka ma 3 lata, posiada aktualną książeczkę zdrowia i jest regularnie odrobaczana.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Psinka ma bardzo przyjacielskie usposobienie, jest bardzo ufna, uwielbia się zabawy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Wera ponadto jest bardzo czujnym psem co prawdopodobnie odziedziczyła po owczarku niemieckim. Jednak najwięcej ma cech goldena. Ponadto ma niespożyte pokłady energii. Jest strasznym pieszczochem, wymaga naprawdę wiele uczucia i poświęcenia jej czasu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Sunia wychowywała się z małym dzieckiem-dziewczynką, którą otaczała opieką, traktowała ją czasem jak własnego szczeniaka.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Wera jest bardzo przyjacielsko nastawiona do wszystkich zwierząt, chętnie się z nimi bawi, nie przejawia agresji wobec żadnej rasy. Psinka nigdy nie zachowywała się agresywnie w stosunku do kotów, królików. Nieraz chętnie je goni, lecz gdy uda jej się doścignąć któregoś z nich, czeka na dalszy etap pogoni.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Jest wychowywana w bloku. Jest przyzwyczajona, że sama przebywa w mieszkaniu przez okres ok 6-9godz. Podczas nieobecności domowników, pies nie niszczy przedmiotów w mieszkaniu. Nie wiem na ile to jest potrzebna informacja, ale zawsze pozostawiam jej włączony telewizor. Wera jest bardzo czujna i często szczeka, kiedy słyszy obce odgłosy i kroki na klatce schodowej.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Jeśli chodzi o stan zdrowia psinki, to jedynie okresowo zapada na zapalenie ucha. Ogólnie jest w bardzo dobrej kondycji.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Wercia jest naszą ulubienicą i z bólem serca jesteśmy zmuszeni pilnie szukać dla niej nowego domu, ze względu na naszą sytuację rodzinną…..[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Sprawa jest bardzo pilna, psina przebywa obecnie u rodziny, lecz nie ma takiej możliwości żeby została tam na stałe. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple]Poszukujemy dobrych i kochających ludzi zwierzęta, osoby odpowiedzialnej, która zapewni jej dobry i ciepły dom, oraz troskliwą opiekę. [/COLOR][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][B]Kontakt w sprawie adopcji suni:[/B][/FONT]
[B][FONT=Comic Sans MS]Małgorzata 609 776 794[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/B]


[IMG]http://images37.fotosik.pl/16/68d4b5368c6cf21d.jpeg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/372/9abbcadd731ca07f.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/16/e07b254162a258c9.jpg[/IMG][/quote]

[quote name='NadziejaA']VERA ma 5 lat
Inne zwierzeta jeżeli małe OK ale dużych psów się bioi, ucieka z daleka, jednego retriverka poszarpała u znajomych za jego zabawkę. Później się dogadali ale tylko dla tego ze byli na jego terytorium. Do swojego domu nie wpuści zadnego innego psa, ani małego ani dużego. Ogólnie jest strachliwa. Od zawsze boi się odkurzaczy, suszarki na pranie, przewracającej sie miotły a nawet tego odgłosu, boi się duzych psów na spacerach, podchodzi do nielicznych.
Jeżeli chodzi o dzieci to dla niej najwazniejsze dzieciaki kocha baaaardzo.

A i nie [B]W[/B]era tylko [B]V[/B]ERA

I bardzo prosze na pierwszym miejscu o domek z ogrodem. Vera naprawdę męczy się w mieszkaniu![/quote]


NadziejA... pisałam ogłoszenie głównie na podstawie danych, jakie zostały umieszczone w pierwszym poście, pewnie pochodziły od pierwszych włascicieli. Wątku, przyznaję, nie czytałam... ale chyba niewiele byłabym w stanie zmienić, bo ostatnie trzy strony zawierały jedynie informację o tym, że wolałabyś dla suczki dom z ogrodem. Ja dla swoich też bym wolała (a mam doga i mixa amstaffa). Gdybyś podała przydatne informacje, to oczywiście ogłoszenie można zmodyfikować... Ty jednak wolisz zmieniać imiona i domy swojemu psu. Może powinnaś zmienić własny nick, bo jakoś się zdezaktualizował chyba...
Asior, może dodaj informację lub zmodyfikuj zgodnie z sugestią "obecnej właścicielki". Może i charakter zmienił się psu poza imieniem i domem...

Link to comment
Share on other sites

moze ktos zrobi jakis piekny baner?
ech,biedna,biedna psina,całe zycie traktowana jak smiec.Jak pies nie ma szczescia do ludzi,to nie ma,fatum,czy co.
Szukamy odpowiedzialnych ludzi,ktorzy beda traktowac suke,jak czlonka rodziny i już nigdy nie porzuca.
Nie sugerujcie sie "domem z ogrodem".Dom z ogrodem zwykle znaczy "biegaj sobie sama po ogrodzie,spacer jest zbedny".Pies moze mieszkac gdziekolwiek,bo nie chata jest wazna tylko serce ludzi i milośc do czworonoga.
U nas w schronie,w tym miesiacu tez pare psow stracilo dom,bo urodza sie dzieci.Matko,jak te psy cierpia.:shake:

Link to comment
Share on other sites

jestes zła,bo ja wzialas,ratowalas,pisalas o tym,jak ja kochasz,a teraz robisz to samo co tamci,dokladnie to samo.I jest ogromny żal.Nikomu nie zalezy,zebys ja zatrzymala,nikt nie chce Cie przekonywac,bo i tak ja porzucisz,wiec dziewczyny beda szukac nowego miejsca.Jak zwykle stana na glowie,i przerzuca gdzies suke,aby Tobie bylo lżej.
Piszemy,bo gdzies caly ten bezsens tego,co sie dzieje,musi znalezc ujscie.Ja takie psy jak Wera widuje kilka razy w tygodniu,patrze jak chudna,jak sie zapadaja wewnetrznie,jak lagodne psy zamieniaja sie w agresory,bo nie sa sobie w stanie poradzic ze stresem.To sa te psy,ktore nie mialy szcześcia miec takich opiekunczych strozy jak Asior czy Allcia,ktore uchronia suke przed schroniskiem.
Bo nie oszukjmy sie-gdybys nie znalazla nowego mejsca na czas-gdzie wylądowalaby Wera?

Prosze,gdy Wera zniknie z Twojego zycia,nie bierz juz nigdy zadnego zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadziejaA']A i nie wyraziłam zgody na wstawianie prywatnych wiadomości , maili na forum chyba po to waidomości są prywatne prawda?[/QUOTE]

PO PIERWSZE nie pisałaś mi tu nic na pw... TYLKO na mail
po drugie to nie są cytaty z TWOICH wypowiedzi, tylko MOJE ICH STRESZCZENIE ;)
A to nie jest zakazane ;)

Boisz się, ze wyszło na jaw, ze nie dałaś Verze już więcej czasu??????

Naama... ja już mam zrobione prawie allegro, musze tylko jeszcze go delikatnie dopracować, i będzie ;)
Dlatego na razie się wstrzymaj...


[B][SIZE="3"]AAA NADZIEJO.. BYŁA BYŚ ŁASKAWA MI PRZELAC TO 12 zł???
BO JAK WIDZE CHYBA CI UMKNĘŁO MOJE ZDANIE!!!!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Rzadko udzielam sie na forum i wyrażam swoje opinie, ale wątek Wery śledziłam i miałam nadzieję, że mimo wątpliwości ze strony nowych opiekunów znalazła swoją przystań. Strasznie mi smutno, ze się nie udało. Ja z chęcią pokryje koszty wyróżnionego allegro tylko proszę ASIOR o instrukcje jak i gdzie mam przelać pieniążki i oczywiście ile.Czy tylko 12 zł czy może potrzeba więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadziejaA']

Ja nie będe się juz więcej udzielała, komentowała.

Pozdrawiam[/QUOTE]

TO JAK PRZEPRASZAM MAMY POMÓC W SZUKANIU DOMU WERZE???? SKORO TY RZUUCASZ FOCHEM zabierasz zabawki I opuszczasz piaskownicę....????
:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...