Jump to content
Dogomania

Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D


mru

Recommended Posts

Bardzo przepraszam Charly, pomyliłam nicki. Jeszcze raz bardzo przepraszam za to co napisałam w wątku głosowania :oops:. Co się dzieje u Sabinki wiem, niestety nie mam czasu na pisanie na kilku forach. Jestem sama w domu z małymi dziećmi i Bajką. Poza tym praca, szkolenia, nauka, zebrania itd. Muszę przeorganizować sobie cały rozkład dnia... Z Sabinką widziałam się ostatnio w piątek. Śnieżka ma się ok, jest zdrowa, niczego jej nie brakuje. Jak już napisały dziewczyny ma swój kącik w kuchni, wcześniej w pokoju i przedpokoju. Wygłupia się z dziećmi, bawi się i ogólnie jest zadowolonym psiaczkiem :D
Co do pisania Sabinki na forum, musicie ją zrozumieć. Niestety ma mnóstwo zajęć więc czasami brakuje jej dnia... Ja tam jestem za nie musi pisać co dzień czy nawet co tydz., ale za to jak najwięcej czasu niech poświęca dzieciom i Śnieżynce :D
P.S. Kasiu szkoda że nie wiedziałam kiedy będziecie... Mój telefon był akurat "nie czynny" przez zbyt późną zapłatę...;) Teraz na szczęście już jest w pełni czynny :D Następnym razem ZAPRASZAM także do siebie :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kasiek prooooszę zrób zdjęcia i wstaw bo ja nie wiem kiedy Kudłata wstawi i znajdzie na to czas ...
Proszę zrób fotki na spacerku i wstaw - prooooosze dziewczyny czekają a ja też chętnie zobaczę. Wiem, że masz masę na głowie ale jak znajdziesz czas ... to będę wdzięczna :)

Pozdrawiam Was serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Po co tyle czekac. Jesli Aska ma zdjecia proszę o przeslanie na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i ja moge wstawic. Napisalam do ASi tez na gg. Jesli macie kontakt poproscie ją zeby przeslala mi zdjecia a ja je wstawie.[/quote]

wiesz ja też mogę jej wstawić tylko piszę jak byk, że Aśka totalnie na nic czasu nie ma praktycznie - wiesz Charly czasem tak w zyciu jest, że ludzie naprawdę mają cholerne problemy i wstawianie zdjęć jest na dalszym planie - poczekaj jak My wszyscy i tyle ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska Axelowa']To smutne, ale Śnieżka chyba znowu będzie szukała domu :placz:
www. pomocgoldenom.fora. pl, dział: Wieści z nowych domów, wątek: Niewidoma od urodzenia mix goldenka (sorki, ale nie mogę wkleić linka).

Czy wolontariuszki z byłego schronu suni mogą jakoś pomóc???[/quote]

wkleje cytat sabiny z forum

Witam wszystkich. Mam bardzo złe i smutne wieści. [B]Stan mojego syna pogarszał się i okazało się, że wina tkwi w piesku, który jest u nas w domku czyli Śniezce.[/B] Decyzją lekarzy jest aby oddać Śnieżkę, gdyż z dnia na dzień jest coraz gorzej .... Nie mam pojecia co teraz tym ,bardziej że Śnieżynka jest już tak długo w naszym domku.... Przywiązaliśmy się do niej i nie zabardzo chcemy ją oddawać....Ale dziecko dostało ropnego zapalenia skóry, rany bywają bardzo bolesne i ropne.... Nie bardzo wiem co zrobić i mam powarzny problem z rozwiazaniem tej całej sytułacji i aby wszystko skończyło się dobrze.... Dziewczyny co robić bo jestem już bezradna a chorada dziecka zamiast ustępować to z dnia na dzień jest coraz gorzej...Pozatym zdrowie mojego synka jest ważniejsze.

Na Szansie pojawiają sie pytania, czy diagnoza na pewno jest trafina itd itd itd. Ja uwazam ze Sniezka potrzebuje nowego domu. I juz.
To co mamy oglaszac Sniezkę?

Link to comment
Share on other sites

ja mogę suni zrobic allegro. na wątku slepkow jest od samego początku jako szukająca domu (nie zmieniłam tego statusu). Allegro byloby fajnie wyroznione. Jesli ktos moze to koszt 12 zl. wypasione 20 z czyms. Jesli nie- zrobie jej zwykle. ale czekamy na Albiemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Charly - to ja dam na to wyróżnienie.
Tylko napisz mi na PW jak to zrobic.[/quote]

Jejku Maupa kochana jestes. Trzeba tylko na allegro wplacic sume i to wszystko. nie na moje konto a allegro. chcialabym juz wystawic, ale nie chce robic wszystkiego bez wiadomości Albiemu.Mru ma jej telefon. jak przyjdzie postaram się do niej zadzwonic i zapytac co i jak.

dam znac na pw potem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...