Jump to content
Dogomania

iwi10

Members
 • Posts

  936
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About iwi10

 • Birthday 10/28/1974

Converted

 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

iwi10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam chciałam zrobić wizytę ale niestety samochód dostaliśmy w czwartek w nocy a w piątek miał być wyjazd nawet z mężem rozmawialiśmy jak do 19 dostaniemy to jedziemy aby przy okazji sprawdzić samochód, ale niestety mąż wrócił przed pierwszą w nocy, a na drugi dzień następna masakra sprzęgło poszło i musieliśmy przełożyć wyjazd na sobotę rano i też robili do późna dobrze że chcieli robić. Myślicie że byłam zadowolona bez samochody z dwa tygodnia gdzie trzeba załatwić dużo spraw i pokupować bo tutaj to jakaś masakra w sklepach. A co do wizyty to bardzo żałuje że[B] Debaja[/B] nie mogła bo pomogłabym i mielibyście osobę w trójmieście do wizyt. [B]Tzunchi[/B] gdyby nie ta cholerna naprawa a mechanicy dotrzymali by umowy to wizyta nie była by na dzień dobry skreślona, ponieważ czasu miałam dużo i wizytę chciałam pogodzić z wycieczką z rodziną. A tak za karę siedzieliśmy w domu przy ładnej pogodzie. [B]Gawronka [/B]niestety nie mogłam na bieżąco siedzieć w internecie i z wami pisać, bo przyjechałam załatwić mnóstwo spraw a internetu nie miałam do dyspozycji jak w Norwegii i masz rację czekałam na samochód i do ostatniej chwili chcieliśmy jechać,bo gości nie mieszka w sobie w mieście gdzie można ode mnie dojechać bez problemów. Ja robiłam już wizyty adopcyjne dla haszczaków więc doświadczenie mam i wiem na co zwrócić uwagę i o co pytać i bardzo żałuje że mechanicy nie dotrzymali umowy i na dodatek nawet wszystkiego nie zdążyli zrobić, chociaż i tak jesteśmy szczęśliwy że jak poszło sprzęgło to chcieli je robić bo nie wiem jakby to było mąż miał stawić się w poniedziałek w pracy. Nie tłumaczę się bo szczerze to jestem wściekła na to wszystko, bo inaczej planowałam mój wyjazd do PL nawet nie wiecie jak się tęskni a tutaj dupa i wszystkie plany trzeba zmienić bo samochodu brak.
 2. Proszę nie panikować ja jestem w PL tylko prze trzy tygodnie w tym mnóstwo spraw do załatwienia np. chrzciny mojego syna a w tej chwili mam samochód w naprawie i raczej dopiero go będziemy mieć w następnym tygodniu ale mam nadzieje że w weekend bo bez samochodu do masakra niestety tam nie dojadę.. Dzwoniłam tam ale niestety nikt nie odebrał więc napisałam sms aby się ze mną kontaktował bo czasu nie mam aby co chwilę dzwonić. No chyba że[B] Debaja[/B] ma samochód to możemy się umówić i pojechać zrobić wspólnie tą wizytę. Greta napisz mi na Facebooku bo czasu nie mam aby wszystko sprawdzać jaka decyzja i jak Debaja będzie chętna to napisz mi numer tel. też na Facebooku. Właśnie zadz. powiedziałam jaka jest sytuacja i będziemy w kontakcie.
 3. Pewnie już wszyscy o Fafiku zapomnieli, a ja napiszę że poznałam go osobiście i jest cudownym psiakiem, a najbardziej mnie rozbawiło zachowanie jego że jak mu się nie podoba coś to tak fajnie mruknie niezadowolony. Widać że jest bardzo szczęśliwy, szkoda tylko że nie wszystkie psiaki mają takie szczęście w życiu.
 4. fajnie się czyta takie inf. jeszcze z niego będzie fajny psiak i znajdzie fajny domek stały.
 5. No nie ma się co dziwić długo był niezależnym psiakiem.
 6. Znaleziono husky w Bolszewie koło Wejherowa zdjecia i inf. mam dostać na maila.
 7. [INDENT]Rewelacja mały jest super dobrze że to nie tchórz myślę że efekty są szybkie, ale osoba która go przygarnie kiedyś tak jak pisałam musi być doświadczona, aby nie zniszczyła waszej pracy z nim. Kurcze niesamowite. [/INDENT]
 8. No właśnie dlatego do takich psiaków potrzebni mądrzy doświadczeni właściciele.
 9. Czekamy na nowe fotki kurcze fajny ten Lisek tylko coś czuje że doświadczony właściciel będzie potrzebny dobrze znający psychikę psów jak już oczywiście będzie adopcyjny.
×
×
 • Create New...