Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

Za chwilę przyjedzie koleżanka zabrać cholernika na spacer :multi:... przynajmniej będę miała troche spokoju w domu.
Askan nie dość, że mi sika po kątach, to jeszcze właśnie miała walkę o kotlety :mad:. Pomijam już fakt, ze pies nie może zostawać sam, bo potrafi wyć i szczekać :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']Hahahahahha...
Cholernik już we własnym domku :multi:. Podobno ma na imię Hammer, ale Cholernik bardziej pasuje :evil_lol:[/quote]
Znalazł się właściciel? Super!!!

Odważna z Ciebie dziewczyna, żeś Cholernika wzięła do domu. Gdyby nie Ty, to pewnie do tej pory błakałby się gdzies tam...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ech... a ja właśnie siedzę i sprząt5am, bo mi Cholernik całe mieszkanie zasikał :shake:. Za chwilę się wkurzę i pójdę po jego pańcię, co by pomogła :diabloti:[/quote]

....to całkiem dobry pomysł:cool3:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Zerduszko [/B]no ale bez przesady... jak ktoś się pyta co tam u mnie to mógłby najpierw przeczytać co napisano :roll:[/quote]
Oj, ja wiem :p Ale są takie osoby, co wskakują do galeri piszą: co tam, witanko albo cuś i nigdy nie czytają :evil_lol: Ale jak ktoś siedzi u kilkudziesieciu osób, to nie ma czasu na czytanie. Ja to tylko u Ciebie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Proszę mnie wklejać mi tysięcy życzeń w galerii - nie jestem chrześcijanką i nie jest to moje święto :razz:....[/quote]
Uwielbiam to :multi: Jak mi ludzie składają życzenia na święta, to tak jakby mi składali na swoje urodziny :shake:
Ale co tam logika, tradycja najważnieszje :eviltong:

Kobieto - czy Ty używałąś orzechy do prania, cyz mi sie coś znó źle doczytało?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...