Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O moich kłótniach z TZem przez ostatnie 7 lat to bym mogła już kilku tomową książkę napisać :evil_lol:. Odkąd przebywamy pod jednym dachem jest jeszcze gorzej, bo mnie samym wyglądem czasem denerwuje :mad:. Jak by mały śmierdzący problem dołączył to nawet sobie nie chcę wyobrażać co by było (pampersy latające? :roll:). Ale obiecał ostatnio, że mi komplet noży kupi :diabloti::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka podpowiedziała mi takie japońskie (czy chińskie?) gwiazdki ostre i taka kieszonka na nie z tyłu na szyi :evil_lol:. Ciekawy pomysł i bardzo mi się spodobał. Jak z TZem zacznę rozmawiać to zapytam co o tym sądzi :diabloti:.
[SIZE=1]Jakaś sadyska ze mnie wychodzi :roll:.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam, że sklerozę mam :oops:. W każdym razie te gwiazdki mi się bardzo spodobały :evil_lol:. Książki nie mogę pożyczyć, bo mogła by się w niepowołane ręce dostać ;).
[QUOTE][B]Monia[/B] pogadam z Kyioko, może ma jakieś gwiazdki na zbyciu :evil_lol:... [/QUOTE]
Pogadaj, mogą się przydać jak noży zabraknie :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Puchu[/B] nie wiedziałam, ze nasz nawiedzasz.. tfu, odwiedzasz :diabloti:.[/quote] :grins:
[B][quote]Monika[/B] w rękawie to najlepiej specjalna igle do obrony schowa :diabloti:... tyż japoński wynalazek :evil_lol:[/quote] Albo dmuchawka z igłami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Monika[/B] w rękawie to najlepiej specjalna igle do obrony schowa :diabloti:... tyz japoński wynalazek :evil_lol: [/QUOTE]
Ja nie potrzebuję do obrony tylko do ataku :diabloti:. Paznokcie mam skrócone to jakoś tak łyso mi bez nich :roll:.

[QUOTE]Albo dmuchawka z igłami :evil_lol: [/QUOTE]
Ciekawe pomysły mi podsuwasz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Agamarek[/B] ja po 3 latach wspólnego mieszkania nie mam zamiaru marnować całkiem dobrych noży :diabloti:...[/quote]

Toż mnie właśnie o to chodziło. Słyszałam w radiu że kobietka tak się wkurzyła na męża w Sylwestra że wbiła mu widelec w policzek :roll: a celowała w oko :evil_lol: Z tego właśnie powodu nie będę rzucała nożami bo jak między żebra nie trafię to sobie zestaw sztućców rozkompletuję :placz: :roll:
Ale z tymi gwiazdkami to już przesadzasz. Mąż Ci gwiazdkę z nieba, a Ty mu gwiazdkę w plecy :eek:
Ten świat schodzi na psy :Dog_run::cool2:

Link to comment
Share on other sites

ja ostrych narzędzi w czasie rozmów nie chwytam ...
ale nie ukrywam , potrafię w afekcie czymś o ścianę sobie ulżyć :evil_lol:

jestem choleryk okropny , ale jedno co mnie doprowadza do furii , jak ja sie drę . a TZ ze stoickim spokojem potrafi mnie zapytać - czy już skończyłam :mad:
wolę jak też coś pokrzyczy , wtedy dialog fajniejszy .. co prawda , nie ma szans ze mną na słowa , tembr głosu i argumenty , mam mocniejsze .... ale przynajmniej wykazuje jakąś inicjatywę ...
ale już nie olewa moich wrzasków ... jak mu chlusnęłam garem zupy na głowę .. że mnie się słucha z zainteresowaniem :diabloti: bo potrafił udawać , że mnie nie widzi i nie słyszy ....

ale jak on się pluje , a ja nie mam ochoty .. to mam tajną broń ... mojego Frania ..
jedno słowo i ujada na TZ ... a głos ma donośny mój mały kochany piesek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jestem choleryk okropny , ale jedno co mnie doprowadza do furii , jak ja sie drę . a TZ ze stoickim spokojem potrafi mnie zapytać - czy już skończyłam :mad:[/quote]
Ha! Za to powinni ich kastrować :diabloti: Niestety ja jestem w stanie kazdego wyprowadzić z równowagi i czasem sie mi udaje wciągnąć w zabawę i jego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ha! Za to powinni ich kastrować :diabloti: Niestety ja jestem w stanie kazdego wyprowadzić z równowagi i czasem sie mi udaje wciągnąć w zabawę i jego :eviltong:[/quote]

Chyba nie myślisz , że po takim zdaniu ... siadam i się zamykam ? :evil_lol:

Ja mam taki okres kilku dni , każdego miesiąca .... że szukam wojny :oops: :evil_lol:

Spoko , jutro o mniej więcej 4:30 - będzie siwy dym ... jak przed każdą wystawą :siara: będzie wojna o pobudkę :evilbat:
A ja rano miewam nie najlepszy humor :diabloti: i próg pobudzenia mam bardzo niziutki ... wystarczy banalna odpowiedz , banalne pytanie , spojrzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale już nie olewa moich wrzasków ... jak mu chlusnęłam garem zupy na głowę .. że mnie się słucha z zainteresowaniem :diabloti:[/quote]
:evil_lol:. Jak byliśmy z bratem jeszcze dzieciaki to strasznie się biliśmy. Kiedyś przy okazji kłótni w kuchni zarobiłam w głowę patelnią :cool1:, brat za to zarobił później krzesłem :roll:.
[quote]Mój anuczył się mnie doprowadzać do totalnego szału, az się psiura chowa ze strachu - pyta czy mam okres :angryy: [/quote]
Mój inteligentny facet dzisiaj tłumaczył mojej mamie, że ja to wiecznie przed, po, albo w trakcie i trudno trafić u mnie na spokojny dzień w cyklu bo takie to wyjątkowo są :evil_lol:. Tata postanowił nie komentować, a mama miała powód do śmiechu. TZ mnie dzisiaj na zakupy zabrał, żebym się na niego nie złościła już :cool3:.

[QUOTE]:angryy:[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000] a mnie do szału doprowadza TZ , jak w momencie jak ja się zaogniam zabiera doopalona do pokoju i załącza TV ...oj ...ale mam powera za nim :diabloti::mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE]
Z telewizorem to mój tata tak ma. Ale ja córcia jestem paskudna i staję między nim a TV i musi mnie wysłuchać :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...