Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']JA nie lubię...:mad: i nie polubię...

Dostaję wysypki, jak mam w jakiejś Galerii kilka stron zaległości, chcę to nadrobić, a tu skaczące posty... Ni ... nie rozumiem wtedy, kto i kiedy pisał, jakie były odpowiedzi... Sorki, ale wtedy odpuszczam...

Pzdr.[/quote]

Mam podobnie, jak wyłapać sens, jak kolejność postów pomieszana....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Uciekam od was :placz:... na galery jadę :shake:. Chociaż niektórzy na to "studia" mówią czy coś :evil_lol:

Wracam jutro, ale bardzo późno, więc się dopiero w niedzielę pokażę :roll:[/quote]

O Ty uciekinierko ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wstałam :evil_lol:...

A na poważnie obudziłam się dzisiaj o 9.00 i poszłam na spotkanie z Anią [właścicielką Gai, borderki], jej rodzicami i panem Wiesławem [od Lexusa]...

Przy odrobinie szczęście pan Wiesław się tutaj pokaże i powkleja zdjęcia ze spotkania. Jak będę miała troszeczkę mniej szczęścia to będę musiała je poszukać i sama powklejać :lol:.

EDIT
Groszek mnie nawiedził :multi::loveu:... a zdjęcie górala gdzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]JBK [/B]bo on na wysokiego wygląda... ja sama do kurdupli nie należę, a wysokie obcasy lubię :loveu:. Tak wiec u mnie niski by nie przeszedł :diabloti:

Chociaż spacerki z Birmą nauczyły mnie chodzenia w glanach :evil_lol:[/quote]

To ile masz wzrostu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']wita sie kurdupelek nie lubiacy obcasow :mdrmed:[/quote]

Kurdupelek? Kurde, ile masz wzrostu? Ja mam 165, kocham glany, ale lubię czasem w obcasach wyskoczyć ;) Z tym, że mężu ma 185, więc różnica jest znaczna i mogę sobie pozwolić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Jbk[/B] a skąd ja mam wiedzieć - w życiu go na żywo nie widziałam :lol:... a na zdjęciach tylko za stołem siedzi i je :diabloti:...

[B]Tengusia[/B] witaj kurdupelku :loveu:[/quote]

Ale ile TY MASZ WZROSTU?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...