Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Aganetha [/B]daje szukam :diabloti:

[B]Rinuś[/B] niestety młoda ma problem z łapkami :shake:. Od soli tak ją potrafią boleć, że staje na środku chodnika i się drze jakby ją zarzynali :roll:. Ponieważ nie mam dla niej bucików [i co gorsze, w tym miesiącu na 100% nie mam za co kupić] to jej chociaż na noc łapki kremami smaruje - żeby nie było popękań, wtedy mniej boli... a że dziwna jestem i nie chcę mieć całego domu w wazelinie to Birma dostała skarpetki Smoka... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Wazelina z wit. A [chyba :eviltong:] wystarczyła ;).... łapki już popękane nie są, ale i tak co parę dni je smaruję [profilaktycznie]...[/quote]

Jakby nie założył potem psiakowi skarpetek, to by maść zlizał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Birma nie zlizuje, za to jak chodzi po potrafi pół domu "zamazać" łapkami :evil_lol:[/quote]

O, to masz dobrze, że nie liże ;) Vadir kocha moje pomadki ochronne i kremy wszelkiego rodzaju, łapy by lizał na pewniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Z Życia Wzięte[/B]

Moja bratowa, Kyoko uczy się polskiego i czasami ma śmieszne wpadki :cool3:... Najnowszym hitem usłyszanym od niej wczoraj było zdanie "[B]Pochodzę z Kraju Kwiczącej Wiśni[/B]". Biedna nie wiedziała, czemu ja oplułam monitor [niestety, gadamy na skypa, bo oni w Londynie], a Kuba się o mało nie udusił ze śmiechu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Też ją lubię :p....

Szkoda tylko, że jak do tej pory nie udało nam się pogadać na żywo :-(... Kyoko w Polsce była tylko raz, akurat jak ja rodziłam.. mieli do nas przyjechać na dzień-dwa, ale ze względu na Smoka sobie darowali - woleli mnie nie wkurzać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Też ją lubię :p....

Szkoda tylko, że jak do tej pory nie udało nam się pogadać na żywo :-(... Kyoko w Polsce była tylko raz, akurat jak ja rodziłam.. mieli do nas przyjechać na dzień-dwa, ale ze względu na Smoka sobie darowali - woleli mnie nie wkurzać :diabloti:[/quote]

No to jeszcze będzie możliwość to odrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

A witam, witam :p...

Ja już po porannym spacerku siedzę i kwiczę ze szczęścia - Bianca już mniej się boi, nawet sama weszła do klatki :multi:... i już rozumie, że jak się ubieram to trzeba podejść to wyjdzie na dwór :cool3:. Po za tym na dworze nie zamiera na widok każdego człowieka, dała sobie przymierzyć szelki w zoologicznym i... i straż miejska nie olała mojego zgłoszenia na psa, który ciągle luzem biega :loveu:. Dzisiaj po południ ma wpaść miły pan dzielnicowy powiedzieć mi co udało mu się załatwić [mandat czy tylko pouczenie] :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...