Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']A... zapomniałam, że Bianca biega już bez linki :cool3:. Dzisiaj bardzo ładnie reagowała na wołanie :loveu:.
Spotkałyśmy też pewną cudowną sunię ONa :cool3:. Sunia przybiegła się przywitać. Na 1 gwizdnięcie właściciela [starszy pan chodzący o lasce] zrobiła w tył zwrot i.. zaczęła skakać przez laskę :lol:.[/quote]

to musial byc rozkoszny widok :loveu::loveu::loveu:


cze smerfetko jak tam twoj glos dalej z chrypka ??? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W najgorszym wypadku to Ty zostaw Birmę pod dobrą opieką, a sama grzej się w łóżeczku :evil_lol:
Szkoda że ja mam tak do Wawy ni w ząb, bo chętnie bym się na taki zbiorowy spacer wybrała z Szansą :-(
Ciekawa jestem jakby się z Orphowym towarzystwem bawiła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy dla Birmy jedyna dobra opieka to ja :shake:. Młoda nie słucha się nikogo innego, nikt inny nie może jej spuszczać ze smyczy, tylko ja [i Smok] mogę być na 100% pewna, że mnie nie zaatakuje jak się na coś wkurzy :roll:.

Niestety Birma JEST okropnym psem i tego tak łatwo nie zmienię :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po spacerze wyciągnęłam Birmie 15 gałązek z sierści na zaledwie 1 łapie :diabloti:...
No i po raz pierwszy udało mi się odwołać tą paskudę od sarny :mad:... ale żebyście wy wiedzieli jak ona cudnie wygląda w pełnym pędzie :loveu:.. a to taki rzadki widok :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...