Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

[quote name='bonsai_88']Cholera, żebym ja jeszcze tyle po imprezach biegała :roll:. Większość imprez na których jestem to sama organizuję u siebie, żeby nie było problemu z opieką nad dzieckiem... nadal uważasz, że się na wszystkie wpraszam :D

myślałam, że mówisz o jakiejś konkretnej, a nie tak sobie luźne uwagi rzucasz.[/quote]
To pewnie o te imprezy co sam szanowny troll organizuje chodzi :lol:

Ale zmartwię Cię, troll nie tylko za Tobą się wałęsa :shake: :roflt:Zauważyłam, że wszyscy traktują go w ten sam sposób -jak dziecie :razz: Tak, tak synku, masz rację, a teraz idź wypatruj Mikołaja :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zerduszko[/B] mi tam szanowny pan Oleczek nie przeszkadza, co najwyżej mam się z kogo pośmiać... swoją drogą ciekawe, że nawet jego kumple mówią, że trzeba go traktować z przymrużeniem oka [tak Oleczku, takie są uroki mieszkania w tym samym mieście - mamy wspólnych znajomych]... ale za to jego rękę do psów to wszyscy niesamowicie chwalą i za to go szanuję ;).

Swoją drogą jak to NIE TYLKO ZA MNĄ :placz:... a już miałam nadzieję, że tylko ja jestem dla niego taka ważna :placz:...




















:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co.... mam problem...

Miałam do kina iść w przyszłym tygodniu [mamusię zamierzamy podstępnie wykorzystać :diabloti:], ale teraz to nie wiem... może Kamil chciał iść sam i ja się wprosiłam? A może inni ludzie w kinie nie będę mnie tam chcieli :roll:?... no bo skoro ja się wszędzie wpraszam :shake:...
A do tego co z wystawą w Krakowie? Jakby nie było też impreza - a co jeśli Aganetha tylko udawała, że chce mnie poznać, a ja obiecałam przyjechać?

[B]Aganetha[/B] może jednak nie chcesz mnie tam widzieć i wolisz rozetkę pocztą wysłać :oops:?


















:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Wiem, wiem... odbija mi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Wiecie co.... mam problem...

Miałam do kina iść w przyszłym tygodniu [mamusię zamierzamy podstępnie wykorzystać :diabloti:], ale teraz to nie wiem... może Kamil chciał iść sam i ja się wprosiłam? A może inni ludzie w kinie nie będę mnie tam chcieli :roll:?... no bo skoro ja się wszędzie wpraszam :shake:...
A do tego co z wystawą w Krakowie? Jakby nie było też impreza - a co jeśli Aganetha tylko udawała, że chce mnie poznać, a ja obiecałam przyjechać?

[B]Aganetha[/B] może jednak nie chcesz mnie tam widzieć i wolisz rozetkę pocztą wysłać :oops:?






:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Wiem, wiem... odbija mi :diabloti:[/quote]

bonsai przy Tobie zdurnieć można :mad:

miałaś być, teraz cos znowu kręcisz :roll:

mi wsjo ryba czy mam wysłać rozetę, bo za wysyłkę nie ja płacę tylko TY :eviltong:
chciałam Ci ją do Krk przywieźć, ale to może Ty nie chcesz mnie widzieć i Viki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aganetha[/B] ja po prostu o Olusiu myślałam - skoro on wie lepiej, że mnie nigdzie nie chcą :evil_lol:... A jak chcesz mnie zobaczyć to będę [i tak bym była, tylko bym się nie ujawniała - koleżanka prosiła :diabloti:] :p

Swoją drogą przy mnie wszyscy od dawna durnieją :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Groszku :loveu:...

Groszka się spytajcie - ona wam potwierdzi, że przy mnie nie da się na normalnie :diabloti:... bo ja po prostu normalna zdecydowanie NIE jestem i bardzo mi z tym dobrze :cool3:.

Ps. A swoją drogą - jak tam Góral :loveu:




:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uff... bo już mnie wystraszyłaś :evil_lol:. Wprowadzić sie możesz do mnie - będzie mi łatwiej Kamila wykopać :diabloti:... a na gnoma to mi Góral nie pasuje - gnomy są małe i chude, a ani jednego ani drugiego o nim powiedzieć nie można.. prędzej troll lub ork może być :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Wiecie co.... mam problem...

Miałam do kina iść w przyszłym tygodniu [mamusię zamierzamy podstępnie wykorzystać :diabloti:], ale teraz to nie wiem... może Kamil chciał iść sam i ja się wprosiłam? A może inni ludzie w kinie nie będę mnie tam chcieli :roll:?... no bo skoro ja się wszędzie wpraszam :shake:...
A do tego co z wystawą w Krakowie? Jakby nie było też impreza - a co jeśli Aganetha tylko udawała, że chce mnie poznać, a ja obiecałam przyjechać?

[B]Aganetha[/B] może jednak nie chcesz mnie tam widzieć i wolisz rozetkę pocztą wysłać :oops:?[/quote]
:roflt:

A gdzie do tego kina idziesz?? Bo jakbyś spotkała tam Olusia, to wiesz.... nie wpraszaj mu sie czasem na jego seans :razz:

Ps. A to Kamil jeszcze żyje?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zerduszko[/B] jeszcze żyje... nawet pokojowo sobie ostatnio żyjemy :cool3:. Ba, nawet mnie do kina zaprosił :evil_lol:.

[B]OLECZKU, Oleczku[/B]... ja ciebie proszę - nie idź w przyszłym tygodniu do kina, bo jeszcze będzie ryzyko, że ci się na salę wproszę... a tego byś chyba nie chciał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Zerduszko[/B] jeszcze żyje... nawet pokojowo sobie ostatnio żyjemy :cool3:. Ba, nawet mnie do kina zaprosił :evil_lol:.[/quote]
A po ostatnich wpisach Twych, myślałam, ze go tym razem mu się nie upiekło :p

Kto to te góral?? Groszkowy brat czy jako? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zerduszko [/B]tak, Groszkowy brat... zdaniem Groszka mam go poderwać i zabrać jej z domu [zwrotów nie przyjmują :evil_lol:]. Jakąś sprzeciwów nie zgłaszam - zawsze lubiłam przystojnych, wysokich brunetów :loveu:. Nawet udało mi się go zobaczyć i.. zamurować w miejscu. Dostałam takie napadu śmiechu, że każdego by zamurowało :diabloti:.

Ps. Kamil to kurduplowaty [TYLKO ok 1,75 :mad:] blondyn :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...