Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[QUOTE][B]Warto by zasięgnąć języka, co z tym drugim psem. [/B][/QUOTE]

Mam nadzieję, że to suka po sterylce.

A co do schodów, to jest szansa, że bym sobie poradziła ;). W każdym razie polecam się na przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

Czy jest na wątku ktoś, kto miałby śmiałość i siłę przebicia dotarcia do kierownika osobiście i dopytania, co temu psu dolega (skoro
z pracownikiem nie idzie się dogadać) ? Opis Pauliny już mi zupełnie nie wróży niczego dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Kierownik ledwo co wie na temat jakichkolwiek psów :shake:.

Ja już pisałam Goni, że nie chcę się tak wypytywać o każdego psa bo staną się podejrzliwi i boję się wykopania z wolontariatu. A wolontariat to jedyny sposób aby dostrzec te najbardziej potrzebujące przypadki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87'](...)On przez prawie cały czas leży (...).Jest bardzo zrezygnowany ma powolne ruchy.[/quote]
Rozumiem Cię Paulinko i sytuację z wolontariatem...:-( tylko..., że z tego, co piszesz to on mi wygląda na takiego, który zaraz się może przewinąć. Stąd mój strach, mętlik w głowie, co mu dolega i prośba o sprawdzenie ale prośba, której nie adresowałam bezpośrednio do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na jakieś wieści od Goni, zerknijcie na moment w aukcję.
Zobaczcie, bo m.in. Gonia pisała, że powinno się pamiętać, że zwierzę nie jest rzeczą, inni w tym i ja poparli ją, że nie jest.
A czym tu jest to zwierzę? Argument/ powód potrzeby oddania nie do pobicia. Krótko i szczerze...
[URL]http://www.allegro.pl/item426737220_pies_do_oddania.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']W oczekiwaniu na jakieś wieści od Goni, zerknijcie na moment w aukcję.
Zobaczcie, bo m.in. Gonia pisała, że powinno się pamiętać, że zwierzę nie jest rzeczą, inni w tym i ja poparli ją, że nie jest.
A czym tu jest to zwierzę? Argument/ powód potrzeby oddania nie do pobicia. Krótko i szczerze...
[URL]http://www.allegro.pl/item426737220_pies_do_oddania.html[/URL][/quote]

:mad::mad:brak słów.

Ten amstaff w szpitaliku jest duży, pręgowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=darkgreen][B]majqa[/B][COLOR=darkslategray], to jeszcze nie najgorsza wersja, przynajmniej szuka mu domu (...)[/COLOR][/COLOR][/quote]
Oczywiście, że tak. Dobre i to.
Jejku, nie mogę się doczekać wtargnięcia Goni. :razz:

Link to comment
Share on other sites

DuDziaczku, wstawiłam link z impulsu, bo ostatnio dostałam PW ze USA,
b. sympatyczne skądinąd i kilka zdań w nim m.in. o konieczności poprawy w Polsce prawa ale...odpisałam, że prawo to jedno, a edukacja/ nauka i to od najmłodszych lat, to drugie. Bez nauki, że zwierzę żyje, kocha, czuje, tęskni itd. ni diabła nic się nie zyska, a przynajmniej niewiele.

[B]Allegro[/B] - nie pisz...bo nie zmienisz cudzej decyzji to raz. Dwa, dojdzie do pyskówki i efekt może być taki, że do świadomości nie dotrzesz, a możesz skutecznie zawstydzić i...aukcja zniknie. Ona zniknie i w dużym stopniu umniejszy szanse psa na znalezienie mu domku.
Odradzam dla dobra psiaka. :shake:

Link to comment
Share on other sites

W sumie prawda majqo...
Chcialabym zeby psisko znalazlo dobry dom :-( Po tym co tam widze sudze ze wlasciciel wyda go byle gdzie no bo skoro jest trzymamny teraz na łancuchu.... :shake:
Ja nie wiem kupili labradora... po roku przypna na łańcuch i wsytawia na allegro... Gorzej jak psiak teraz nie znajdzie domu przez to allegro albo bedzie szukal dlugo to labka odrazu oddadza do schronu :shake: A w jego miejsce strzelą sobie spanielka, asta czy yorka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek'](...)Ja nie wiem kupili labradora... po roku przypna na łańcuch i wsytawia na allegro... Gorzej jak psiak teraz nie znajdzie domu przez to allegro albo bedzie szukal dlugo to labka odrazu oddadza do schronu :shake: A w jego miejsce strzelą sobie spanielka, asta czy yorka :shake:[/quote]
Tak zawsze może się stać. Niestety. Nie mamy na to wpływu. :-( Nie zabierajmy jednak psinie szansy poprzez allegro.

[B]Dzwoniła "odkompiona" Gonia. Wyśle mi skan faktury, wstawię. Póki co, prosiła by wpisać, że koszt obecnego leczenia [/B][B]z operacją włącznie to [/B][B]1196zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][B]UWAGA, UWAGA[/B][/COLOR]![/SIZE][/FONT][/CENTER]

[FONT=Times New Roman][SIZE=5]Znakomite kryminały Agaty Christie, powieści sensacyjne Mary Higgins Clark, Eliette Abecassis i Gulio Leoniego już na bazarku, założonym przez [B][COLOR=magenta]Helgę![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][B]TUTAJ:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119079[/URL][/CENTER]


[FONT=Times New Roman][SIZE=5]Wszystkie książki zostały podarowane przez [B][COLOR=magenta]Ra_dunię.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][B]BEZ KOSZTÓW PRZESYŁKI!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Dzwoniła "odkompiona" Gonia. Wyśle mi skan faktury, wstawię. Póki co, prosiła by wpisać, że koszt obecnego leczenia [/B][B]z operacją włącznie to [/B][B]1196zł.[/B][/quote]

[COLOR=DarkSlateGray]a ile jest łącznie na plusie do tej pory? i w sumie trzeba jeszcze z kilkaset pln dodać na konto następnej operacji ... czyli trzeba zbierać ... słuchajcie, dajcie mi linka do jakiś reguł jak się robi i co jest dozwolone w przypadku bazarków ... można tak zrobić, że tylko zysk idzie na psa a koszt materiału wraca do mnie (t-shirt) i mogę go w ten sposób zainwestować w kolejną partię ?

[B][COLOR=DarkGreen]paulina[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray], ty jesteś z ostrowa - znasz jakieś miejsce (kalisz/ostrów) gdzie można kupić w rozsądnej cenie czyste koszulki (bez nadruków) o przyzwoitej jakości ?[/COLOR][/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Brak słów...(do tego allegro...):angryy:
Nie wytrzymałam...Zadałam temu Panu pytanie...Cytuję.:"Jestem ze Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt.Mam takie pytanie:czy zdaje Pan sobie sprawę,że zwierzę nie jest rzeczą???Kupił Pan nowego,rasowego psa...A tego chce się Pan tak po prostu pozbyć???Nie rozumię tego...Za chwilę kupi Pan kolejnego psa i będzie Pan chciał oddać labradora???Tak się nie robi,proszę pana...Mam starszą suczkę,niedawno adoptowałam młodego psa.Ale nie oddam suczki tylko dlatego,że mam nowego psa...Suczka zostanie u mnie do końca swoich dni...Skoro nie stać Pana na utrzymanie dwóch psów-po co kupował pan labradora???Pewne decyzje wymagają przemyślenia..."
Może się zastanowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=darkslategray]a ile jest łącznie na plusie do tej pory? i w sumie trzeba jeszcze z kilkaset pln dodać na konto następnej operacji ... czyli trzeba zbierać ... słuchajcie, dajcie mi linka do jakiś reguł jak się robi i co jest dozwolone w przypadku bazarków ... można tak zrobić, że tylko zysk idzie na psa a koszt materiału wraca do mnie (t-shirt) i mogę go w ten sposób zainwestować w kolejną partię ?[/COLOR]

[COLOR=darkslategray][B][COLOR=darkgreen]paulina[/COLOR][/B][COLOR=darkgreen][COLOR=darkslategray], ty jesteś z ostrowa - znasz jakieś miejsce (kalisz/ostrów) gdzie można kupić w rozsądnej cenie czyste koszulki (bez nadruków) o przyzwoitej jakości ?[/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/quote]

jeśli jesteś zaintersowana, to mogę Ci przysłać paczkę(albo 6 albo 10 sztuk.) bialych koszulek w rozmiarach S-XXL

bawełna jest dosć dobrej jakosci.


Do GoniaP; kilka dni temu napisałam do Ciebie pm i nie jestem pewna czy doszla-dlatego piszę tutaj.
Znajoma chce sie dowiedzieć czy jej przelew bezpiecznie do Was doszedł.
Jej personalia to:Ewelina Domańska
mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciw temu, że podaję Jej dane osobowe publicznie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...