Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='Ra_dunia']oj tam nikogo ;) psy kochają - a to najważniejsze.
Ja mam trochę butów do wystawienia na bazarek... ale to dopiero po świętach ;) Ciotki z rozmiarem 36-37 (stopa 24 cm) szykować kaskę na zakupy :D[/QUOTE]
a 34-35 ? :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Nikogo nie kochają te ciotki:)[/QUOTE]

a wydawało mi sie, ze wszystkich zbombardowałam kontem Wuni

[quote name='Ra_dunia']......... Ciotki z rozmiarem 36-37 (stopa 24 cm) szykować kaskę na zakupy :D[/QUOTE]

to ja..:D:D:

[quote name='Wunia']a 34-35 ? :(:(:(:([/QUOTE]

Wuniu Ty masz taka mała nogę???

Link to comment
Share on other sites

to może weź sobie jakoś ponaciągaj... tę stopę ;) Bo mam fajne sandałki włoskie :D
Ale w sumie najważniejsze, że masz dar do wydawania szczeniaków, wyciągania psiaków nie do wyciągnięcia i serwowania kaWuni ;)

Mam nadzieję, że zdjęcia będą jutro bo też nie mogę się doczekać widoku tej kochanej mordeczki...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z opiekunem psiaków, bo dojechał Amosik. Tolek nie okazał się tak jak przewidywałam jakoś szczególnie niesympatyczny dla psów. Narazie zachowuje się poprawnie, może problem stanowiła rywalizacja o miskę , niemniej jednak dalsza obserwacja się przyda.. Arni miał troche pracy z nowymi goścmi ale obiecał jak najszybciej fotki.

Link to comment
Share on other sites

właśnie tu leży problem... bo tak na prawdę to Tolek siedział w boksie sam. Informacje o tym, że jest agresywny nigdy nie były poparte obserwacją a po prostu wiadomością przekazaną przez opiekunów.
Cieszę się, że póki co nasz "agesor" jest grzeczny ;)

Link to comment
Share on other sites

osobysą zainteresowane Tolkiem, a my osobami, byle okazały się odpowiednie dla takiego pięknego , słonecznego psiurka. za niedługo będą pełne i konkretne wyniki obserwacji Tolka, po wyciszeniu i odpoczynku, wtedy informacje dla potencjalnych właścicieli bedą bardziej jeszcze zachęcające. Nie ma tu żadnych cudów, to ja sie dziwie czemu tak piekny Tolo nie ma szczęscia do swego ludzia. Oby to sie zmieniło ku ogółnej radości!!! kciuczki cioteczki.!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam tu taka zagubioną dziewczynę i oczywiście psa.
Chce płacić sama za hotel 300 tylko kompletnie świeża i bezradna.
Co ja mam z nią zrobić?


[url]http://www.dogomania.pl/threads/182682-Uratuj-g-zanim-skoA-czy-pod-koA-ami-samochodA-w-Potrzebne-schronienie-i-ogA-oszenia[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...