Jump to content
Dogomania

Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM


kikou

Recommended Posts

witamy wszystkich :lol:
Olaf jak to Olaf olewa wszystko bardzo dosłownie :diabloti:
zjada ślicznie, ładuje teraz akumulatorki to jakieś zdjęcie wstawię ale jemu ciężko zrobić bo on jest ciągle przy mnie a takie z bliska to przy jego stricie ....:eviltong:
pieniążki doszły
nie znam Waszych nazwisk to tak ciężko potwierdzić jakby mi na pw wysłać jakieś namiary to ja już będe o niebo mądrzejsza :cool3:
stawia sie staruszek nawet do bokserów i już było spięcie - na szczęście Basko tylko ustawia no ale myślę że jakiegoś siniaka Olaf miał:mad:
nie ma mowy o kojcu - tak drze jape że to nie na moje nerwy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

próbowałam kluczyki i Olafek odskakuje i w drugie miejsce siiiiiiiiiiiiiiik
no ale trenujemy dalej cóż zrobić
on jest niby kanapowiec ale zachowania domowe są mu obce
fantastycznie bo jak tylko ruszę jego szelki Oli jest gotowy do wyjścia na spacer a skacze przy tym jak kangurek - my nie wychodzimy z szelkami na spacer ale to jest sygnał :evil_lol:
bardzo się pilnuje ale bawić nie bawi się tak sobie biega - jemu psie towarzystwo nie jest potrzebne tylko ludzkie i to nawet bardzo

Link to comment
Share on other sites

To uparciuch!!! Teo wystarczyły trzy rzuty!!! Martwię się czy dam radę wysyłać co miesiąc 50 na Olafa bo w sobotę przybywa do mnie z Wrockaq Jamol Ramol - prosto spod szpili - a ponieważ mam juz dwa takie Jamnicze Ramole - to wiem -że tobędą spore koszty - Auć!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

Olu napisz po prostu nick osoby przelewjacej, a tam gdzie nie ma napisz pełne imię i pierwszą litere nazwiska albo dwie pierwsze....to zainteresowane osoby bedą wiedziały, że od nich doszło...
ja wszystko umieszcze w pierwszym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...